Promiskuitetna prva?

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Inspirisalo me razmisljanje pojedinih forumasica da misle da mogu nekome bite no 1.

Evo malo razmisljanja...
Recimo meni se svidi neka devojka.. lepo izgleda... ima kefala... jebozovna je.... i naravno da je meni u glavi ideja i zelja da vodim ljubav sa njom... Ali sta onda... Ona je ocigledno promiskvitetna i nemoze biti verna... a sta ako ja budem imao neke emocije prema njoj ... sto je prilicna verovatnoca... Onda ce me samo boleti i samo cu pozeleti da nikad nisam ni vodio ljubav sa njom... I da li se onda uopste isplati voditi ljubav sa takvom... Sa druge strane naravno da strast radi i "zov predaka" a bogami i hormana koji vriste oplodi je, oplodi je... Penis stoji cvrsto zivotinjski trazeci svoj plen i kao lovac sa ceke osmatra dolinu... Ali ako postoji neka koja bar na privid nije promiskvitetna onda ova prva sigurno gubi bitku...

Dalje... daklem promiskvitetna nikad ne moze biti prva... A i uvek se postavlja pitanje kvaliteta sexa jer svi vrlo dobro znamo da je sex najbolji kad se imaju neka osecanja... koja prema promiskvitetnoj ne zelimo da imamo i gde se bas trudimo da ih nemamo... a i samo to nepostovanje njenog karaktera je jos jedan stimulans za nedostatak emocija. Takodje se ne prepustamo 100% nekoj takvoj jer tad uvek samo glumimo maco tipove i ebace... neopustenost i neiskrenost... Onda se pojavi njena zelja da ima ozbiljnu vezu... sto je totalno van pameti... i onda je vredja nepostovanje prema njoj koje je upravo sama prouzrokovala... tako da se onda i ona hladi sama od sebe zbog sebe... i onda tako dalje uplovljava u nove promiskvitete...

Da li vi mislite da promiskvitetna moze biti no1 nekome? I zasto to mislite sto mislite?
 
PA ovako.

Za pocetak da kazem da se kaze PROMISKUITET a ne PROMISKVITET, mislim mojne da se ljutis Pero.

A tema...

Bila je jedna devojka koja se meni jako svidjala, ali kada sam cuo da je yebe svako ko hoce, pa samim tim bih je i ja mogao kresnuti, odustaoi sam.


Ja to ne bih mogao.
 
Cilj, cilj nego sta! :-D
ove sto kazu da dolaze ovde zbog kulinarskih recepata - lazu!
ma procitala ja ovde negdI na forumu da neke devojke cuvaju nevinost "tamo" a vodU ljubav "onamo"! :shock: a je l' su i one promiskVitetne?
 
c008.gif
c013.gif
 
livija:
:shock: pa zar on nije iz ns? gde li je parkirao to brdo u ravnici??? :-D :-D :-D
mislim da ne zaklanja sunce na laboratoriju....... :grin:
:lol: super livija,like your humor
paaaa kad zaklanja sunce onda pera proviri kroz tudje prozore i snima doktore svojim mobilnim i onda postavlja diskusiju na forumu,naucnu naravno:npr kako doktor mator i ruzan ima bolje ribe od pere lepog mladjanog poznatog u kraju kao telo-vreteno
 
hanibaI77:
:lol: super livija,like your humor
paaaa kad zaklanja sunce onda pera proviri kroz tudje prozore i snima doktore svojim mobilnim i onda postavlja diskusiju na forumu,naucnu naravno:npr kako doktor mator i ruzan ima bolje ribe od pere lepog mladjanog poznatog u kraju kao telo-vreteno

hehe, fala si.... :-D
nego to je kaznjivo.... brinem se..... :shock:
vidis.... ovo mi je bas zapalo za oko.... on je tako sav fin, plemenit i protiv sponzor....
a zasto je stavio kola u avatar??? nekako mi se kosi sa njegovim principima.... :roll: :-D
 

Back
Top