Kad zena prestane da voli....

S

Sin

Gost
Dragi ljudi,

Da li imate komentar na izjavu moje majke da ona "Vise ne voli oca i da zbog toga zeli da se razvede" posle 20 godina braka ?

Situacija je krticna. Da li to moze da se izmeni...
Da li moze nesto da se popravi.

Svaka pomoc potrebna, hvala unapred
Sin
 
Mozda tvoja majka misli ovako: dala sam sve sto sam mogla, dvadeset godina zivota, paznje i ljubavi, dala sam mu sina koji je pametan i lepo vastitan, a sada je dovoljno veliki da me razume, delili smo dobro i zlo ali sada - zelim da budem svoja. Pa mozda cak i da volim.
Mozda je to kriza srednjih godina, uobicajena i tipicna. Nesto kao: polovina zivota je iza mene, zar ovako do smrti? Bez ikakvog izazova, bez iceg novog. Starenje, veceri uz televizor, hrkanje u spavacoj sobi...
Mozda bi se prosto htelo jos nesto malcice od zivota. Pa i po cenu da se povrede oni koje volimo. A, s druge strane, zasto stalno da povredjujemo sebe potiskujuci sopstvene zelje, potrebe, snove?
Nije lako...Stvarno, jedno kajanje nikad ne gine. Ti budi uz svoje roditelje, pa makar se oni uzajamno povredjivali. Znam da zvuci banalno, ali zivot je stvarno kompilkovana stvar.
Ajd' drzi se!
 
Moji su se razveli kad sam imao 9 godina,i to na
nimalo lep nacin.Ti u neku ruku treba da budes srecan sto su te izveli na pravi put.Pokusaj da popricas sa njima,pa ako vidis da je slaba vajda od toga,ti im pomozi da to urade na najlaksi moguci nacin.Budi jak,nije smak sveta.Pozdrav :!:
 
miv:
Moji su se razveli kad sam imao 9 godina,i to na
nimalo lep nacin.Ti u neku ruku treba da budes srecan sto su te izveli na pravi put.Pokusaj da popricas sa njima,pa ako vidis da je slaba vajda od toga,ti im pomozi da to urade na najlaksi moguci nacin.Budi jak,nije smak sveta.Pozdrav :!:


Imam i brata koji ima 11 godina...Mislim da nisu svi izvedeni na pravi put, i da tu ima jos puno da se poradi....

Sto se prvog odgovora tice, ne znam sta da kazem osim da stvarno ne znam u cemu je problem. Ipak moj otac nije "neki koji hrce", neka lenjstina i sl. Naprotiv, bas je kul, samo je mnogo porodicni covek, a to je postalo u poslednje vreme da smeta malo mojoj mami....

Najvise verujem , kao sto si i ti Zozo rekla, da je to zbog krize srednjih godina, odn. klimaksa. Nadam se da ce je to sto pre proci, jer ovako postaje nepodnosljivo, za tatu, a i za ostale ljude oko nje.Svaki dan je razlicito raspolozena i svaki dan ima drugo misljenje o njemu...

Pozdrav
 
...sve jedno je da li su u braku 1 ili 20 godina. Nije neka fora reci: ,,Ajde, ako sam sa njim 20 godina izdrzacu do kraja zivota''.

Ne znam kakva je situacija u tvojoj porodici, ali ako ne postoji ljubav makar sa jedne strane, ne vredi spasavati...

Moja drugarica je bila strasno zacudjena kada su joj roditelji rekli da se razvode, ona je rekla: ,,Ja nikada nisam cula da se svadjaju, zasto se sada razvode''. Ima situacija kada je jedno ono sto ti mislis kako ti se roditelji slazu, a drugo kako zapravo...

Nemoj pogresno da me shvatis...
Pokusaj da sagledas situaciju... Da li je tvoja mama tipicna zena domacica? Mozda joj nedostaje da izadje ponekas sa svojim drugaricama. Ne mora da znaci da to sto je ,,matora'' da nema pravo na drustveni zivot...
 
Imam i brata koji ima 11 godina...Mislim da nisu svi izvedeni na pravi put, i da tu ima jos puno da se poradi....

pa imace mamu i tatu i kad se razvedu, razvod je njihov problem zarne, ako vidis da oni prave neki propust uvek si ti tu da pomognesh

Najvise verujem , kao sto si i ti Zozo rekla, da je to zbog krize srednjih godina, odn. klimaksa. Nadam se da ce je to sto pre proci, jer ovako postaje nepodnosljivo, za tatu, a i za ostale ljude oko nje.Svaki dan je razlicito raspolozena i svaki dan ima drugo misljenje o njemu...

Pozdrav

joj jeste klimax ume da bude nezgodan narocito za okolinu!! budite pazljivi prema mami i radite malo po kuci, vodite je negde i tako, ako uopste moze... radite po kuci ako to vec nije obicaj... sta znam.. ili ako je to nervira uradite nesto sto je ne nervira.. pustite je da otputuje negde..ali nemojte da joj popustate ako pretera.mozda to jeste trenutno a mozda je stvarno odlucila u svakom slucaju njihova stvar i kako je to tata porodican covek?? i sta si kao tuzan to je ipak njihov problem!
 
Sin:
miv:
Moji su se razveli kad sam imao 9 godina,i to na
nimalo lep nacin.Ti u neku ruku treba da budes srecan sto su te izveli na pravi put.Pokusaj da popricas sa njima,pa ako vidis da je slaba vajda od toga,ti im pomozi da to urade na najlaksi moguci nacin.Budi jak,nije smak sveta.Pozdrav :!:


Imam i brata koji ima 11 godina...Mislim da nisu svi izvedeni na pravi put, i da tu ima jos puno da se poradi....

Sto se prvog odgovora tice, ne znam sta da kazem osim da stvarno ne znam u cemu je problem. Ipak moj otac nije "neki koji hrce", neka lenjstina i sl. Naprotiv, bas je kul, samo je mnogo porodicni covek, a to je postalo u poslednje vreme da smeta malo mojoj mami....

Najvise verujem , kao sto si i ti Zozo rekla, da je to zbog krize srednjih godina, odn. klimaksa. Nadam se da ce je to sto pre proci, jer ovako postaje nepodnosljivo, za tatu, a i za ostale ljude oko nje.Svaki dan je razlicito raspolozena i svaki dan ima drugo misljenje o njemu...

Pozdrav
To sto imas mladjeg brata malo komplikuje problem,ali ga ne cini neresivim.Mozda je bolje da se razvedu pre nego pocnu .ranja.Bolje je dobar razvod nego los brak,gde svi ispastaju.Tvoj brat
ce imati tebe i oca da ga uputite na pravi put,a majku ce vidjati kad on to bude zeleo.(ili ona)
Bitno je da razvod ako dodje do njega,nema posledica vecih po tvog brata.O tome treba pricati sa njim i neizbegavati tu temu.Najgore je cutanje.
Pozdrav :!:
 
:!: Dva coveka su zauvek povezani jedan sa drugim dvema nitima: od njega/nje ka meni i od mene ka njemu/njoj. Njena mrznja kida prvu nit. Ako se ona prekinula, onda stradaju oboje. Ona zato sto se njeno srce grcevito stisnulo i postalo surovo, a ja- zato sto moram da gledam kako se ona zbog mene muchi i jos zato sto i ja sam namrznut patim zbog nje. Spasiti situaciju moguce je jedino tako. Podrzavati drugu nit- od mene prema njoj. Jacati je i obnavljati kroz nju prvu. Mora je ubediti da ne da ne dogovara mrznjoom na njenu mrznju, da ne uzvraca na njenu zlobu i neprijateljstvo, da priznaje mogucu krivicu i posledice i da se potrudi da se iskupi i ugasi nemanje ljubavi odnosno da probudi duhovno pa na kraju i fizicki ljubav koja se nikad ne gasi do kraja.
Ipak si ti jedna nit koja ih spaja, kako god bilo i preko tebe je kljuc ali i on mora da radi na sebi i na odnosu. Naravno nije lako ali ako mu je stalo, bez sujete, bez pogresnih reci i poteza.
Ljubav uvek pobedi, kako god okrenes. Bog je ljubav i svetlost.
 
Zao mi je zbog svega sto ti se desava.Svi smo mi deca nekih roditelja.Igrom zivota i ja sam osetila majcinstvo sa 19 god,a drugog sina sam dobila u 21.godini.Sad imam dva mala decaka i 22 godine,tako da spadam u kategoriju onih koji razumeju i decu i roditelje.Razvod je bolan za svakog clana porodice.Ali to je kriza koja se prevazidje i traje jedno izvesno vreme.Kad ljubav preraste u naviku,onda se brakovi uglavnom odrzavaju radi dece.Akad ta deca poodrastu,onda nastaje problem,sva gorcina ispliva na povrsinu i onda brak postaje pakao.Razumi svoju majku.Zamisli da ti je ostalo jos pola zivota i da gledas ljubav oko sebe,a osudjen si na zivot sa nekim koga vise ne volis.To je agonija.Svima ce lakse biti,ako se taj razvod sto pre dogodi i pregrmi nekako,nego da taj brak po svaku cenu opstane a tvoji roditelji ostatak zivota provedu u neiscrpnim svadjama.Takav njihov zivot mucice i tebe i brata,bez obzira na to sto necete zauvek ziveti sa majkom i ocem.Ipak je zivot samo jedan i svakom je svoj dragocen.Mozda je tako sudjeno.Izdrzi i sakupi snagu>Zelim ti sve najbolje!
 
Sin:
Dragi ljudi,

Da li imate komentar na izjavu moje majke da ona "Vise ne voli oca i da zbog toga zeli da se razvede" posle 20 godina braka ?

Situacija je krticna. Da li to moze da se izmeni...
Da li moze nesto da se popravi.

Svaka pomoc potrebna, hvala unapred
Sin
a mozda to shto nema vishe ljubavi nije jedini razlog za razvod ,mozda ima josh neshto shto ti neznash?
 
Neko je pametno rekao da je to kriza srednjih godina,klimaks i sve sto ide uz to!
Nisu oni ni prvi ni posledniji koji se razvode, i nije to najstrasnije, bolje je mnogo i da se razvedu ali da svi u kuci to kolko je moguce bezbolno podnesete, bez mnogo trzavica, svadja, potezanja motika i slicno! To sto ce oni biti razdvojeni ne znaci da ces ti izgubiti mamu ili tatu, niste vise mali ni ti ni brat. Kad kazem mali mislim 3-4, pa sve negde do 9 godina!
Jedna moja drugarica se promenila na bolje tek posto su joj se roditelji razveli, do tad je uvek bila placna, povucena i u svojim problemima, a onda je sve krenulo mnogo bolje kad je pocela da zivi samo sa mamom, i da povremeno vidja tatu!
Drugi primer je mog bivseg decka koji je i 5 godina posle razvoda svojih roditelja bio opterecen time i svaki nas izlazak se svodio na price i mastanja kako bi bilo jako lepo kad bi se mama i tata pomirili, da mi je na kraju posle 2 godine slusanja prica o njegovima puko film i pitala ga sta on misli u svom zivotu! Ubrzo smo raskinuli al smo ostali u kontaktu, necete verovati, ozenio se jer mu je devojka zakacila i posle par meseci ju je ostavio! Srecom te bar pita za cerku redovno! Ali kad smo se videli pre mesec dana na kafi, ja ga pitam zasto se nije zrtvovao, ipak je cerka mnogo mala, sad vec ima mnogo drugacije glediste!
E pa zato brak i jeste izmedju muskarca i zene, a ne i dece, roditelja i ostalih! Uvek par i samo par moze da odluci kako dalje u zivotu i dokle mogu zajedno!
 
pomenuo si, da je tata porodican covek...
a sa mamom se verovatno dogodilo da je shvatila da nije vise neophodna tebi i bratu,da sedi sa vama po ceo dan,sigurno se oseca dovoljno mladom i zeljnom svega,znas tesko je gajiti decu.mozda bi htela malo da se provodi,malo sa tatom da izadje,pozoriste,bioskop...a on porodican,dosadnjakovic,kojem je najlepse kod kuce...a nju jos pljusnuo klimaks!
cunami!!!
 
Ama ljudi, sta je sa vama - pa ne mozete sve na svetu pravdati klimaksom?! Kao - 'ona je u klimaksuu, pusti je, neuracunjljiva je', sta li?! PA sta je vama, i u klimaksu zene imaju dusu, i srce, i osecaju, i placu i smeju se nezavisno od hormona, pobogu. Prestaju da vole, odlucuju da ne budu vise nesrecne, odlucuju da ne trpe! Kakav bre klimaks i kriza srednjih godina!

Sine: tvoja mama nije trazila losa i pateticna obrazlozenja, jadna opravdanja i isprike; bila je bolno jasna i postena: rekla je da vise ne voli tvog oca (posle 20 godina, a pitanje je kolko poslednjih godina ga nije volela) i da zeli da se razvede. Bila je bolno iskrena; ali je bila ISKRENA, sto je najvaznije. Mogla je da ga vara i ima afere sa strane, mogla je da se vadi na njegovu 'domacinsku' narav, da nadje neko ruzno opravdanje kojim bi on bio nekako kriv i odgovornost za zelju za razlazom svalila na njega. Nista od toga nije ucinila tvoja majka: bila je bolno jasna, preuzela je odgovornost i rekla da ga ne voli vise i da time prestaje da ima dovoljno dobar razlog da bude sa njim. Posteno da postenije biti ne moze. Strasno je kad prestane ljubav...Kako prestaje ljubav?....Ne znam...Ljubav se jednostavno ugasi jednog trenutka, onog trenutka kada oboje prestanu da je, kao biljku, gaje - da je okrecu prema suncu, da je zalivaju osecanjima, malim iznenadjenjima, odrzavaju strastima svojih bica...Ljubav se jednostavno ugasi kada se pretvori u naviku. Ne znam sta se desilo izmedju tvojih roditelja i zasto je tvoja mama osetila da je nestala ljubav. Ali ako ljubavi nema - za oboje je bolje da se razvedu; da ne zive u lazi, da ne zive u navici, da ne zive glumeci srecu - vec da potraze srecu i ispune svoje zivote svako za sebe ili sa nekim drugim. Razvodi nikad nisu laki za decu, ali ako su deca vec dovoljno odrasla da shvate, ako su dovoljno voljena da shvate da se roditelji razvode jedno od drugog a nikako od svoje dece - onda su stvari daleko jednostavnije. Uvek sam za to da se spasi brak ako je moguce; ali nikad nisam za to da se potone zajedno sa onim sto tone ako se ne moze spasiti. I uvek kazem (i onima koji dolaze u moju ordinaciju) da je dobro razveden brak daleko bolji od loseg braka, da je opcija 'biti srecno sam' bolja od 'biti u nesrecnom braku', i za same roditelje i za njihovu decu. LJudi se sastaju, vole, prestaju da se vole, ili se vole za sva vremena; ljudi se nekad rastaju. Ali ako se rastanu prijateljski i mirno, njihovi zivoti mogu da dobiju novi kvalitet, i njihovi odnosi novu dimenziju, a njihova deca da imaju dva srecna, umesto dva (ili jednog u ovom slucaju) nesrecna roditelja. Tvoja mama ce uvek biti tvoja mama, i uvek ce voleti tebe i tvog brata; isto vazi i za tvog oca. Oni nikada nece prestati da vole vas. Reci ces mozda "ali ako je prestala da voli oca, komi garantuje da jednog dana nece prestati da voli i mene?" Garantuje ti prirodni roditeljski instinkt koji u sebi nos svi normalni ljudi: deca su jedina bica na svetu koja se vole BEZUSLOVNO (bar je tako u normalnim pricama, ne govorim o bolesnim ljudima). Deca se VOLE ZAUVEK. To je jednostavno tako. I tvoji roditelji nikada nece prestati da vas vole, bez obzira da li su u braku ili razvedeni, da li zivite ovde ili na drugom kraju sveta, bez obzira sta uciili - tvoji roditelji nikad nece prestati da vole tebe i tvog brata. Njemu ce teze pasti njihov eventualni razvod jer je mladji (kolko shvatam). Ali jednostavno, ako ne postoji nacin da se spasi taj brak, ako zaista nema vise ljubavi - pozmozite svojim roditeljima da se razvedu, pomozite svojoj majci da ode iz te price u kojoj vise nema ljubavi: ne ljubavi za vas, vec ljubavi prema vasem ocu, one partnerske ljubavi koja je neophodna da se odrzi partnerski odnos. Svakako da tvoja majka i dalje voli tvog oca, onako prijateljski, ljudski: najzad, sa tim covekom ima dve najvaznije stvari u svom zivotu - tebe i brata; s anjim je prosla dobro i zlo, teske dane i najvaznije trenutke u zivotu. Nikda se to ne zaboravlja; ali ta vrsta ljubavi jednostavno nije vise dovoljna da bi se odrzao njihov partnerski odnos.
Tvoja mama, bas kao i tata, bas kao i ti, ima pravo da bude srecna; da se oseca voljeno od nekog muskarca, da voli nekog muskarca.....tebe i brata ce uvek voleti i nikada vam nece uskratiti tu ljubav. Nemoj ni ti njoj uskracivati mogucnost da opet oseca ljubav, ili ako je ne nadje nikada vise, da bar ne bude sa covekom koga ne voli u laznom i prividnom miru i harmoniji koji coveku prozderu dusu i ostave ga praznog i trajno nesrecnog.
 
Dragi decko,


Ono sto bih ti ja ukratko rekla o tvojoj situaciji jeste da se ne mesas u njihove stvari jer oni najbolje znaju sta bi trebalo da rade.Tvoja majka vrlo dobro zna da ima dva sina u tom braku i sve dobre i lose stvari za sobom iz njega,ali mislim da to nije nikako tvoj problem.Isto tako ces se ti jednog dana ozeniti i resavati svoje probleme.Niti si ih ti spajao niti ces moci da utices na odvajanje.Kao sto oni ne mogu da se mesaju u tvoje neke licne probleme,mislim da ni ti ne mozes nista tu da uradis.Samo joj otezavas situaciju! Ona vam je majka, on otac, da li ce biti zajedno ili ne nece promeniti njihovu ljubav prema vama dvojici,a bolje je da ne budu zajedno ako to ne ide nego da se muce.Ne smes da budes sebican i mislis samo na sebe i svoja osecanja.Niko ti nece ukrasti ni mamu ni tatu ako se razvedu, ali mnogo mozes da im odmognes time sto ne pokusavas da sagledas situaciju realno.Niti mislim da bi ti tvoja majka rekla pravi razlog zbog kog se razvodi niti ti mozes da znas sta se sve izdesavalo u njihovom braku za tih 20 god pa prema tome razmisljaj kao odrastao covek i sta bi ti radio da si na njihovom ili njenom mestu.Znam da to tesko pada, moji su se razveli kad sam ja imala 10 godina, ali i dalje imam i mamu i tatu i nista mi ne fali.Bolje dobar razvod nego los brak!!!
Moje drugarice majka je trpela, i dan danas trpi ludaka pijanicu pored sebe zbog dece!!!Tuko ih je,maltretirao, i dan danas to radi.Oni su odrasli, otisli svako na svoju stranu a ona je i dalje pored tog ludaka jer je sad vec matora i verovatno ne moze sama...Uvek ima gore.Prema tome, ne komplikuj nego muski to podnesi i gledaj kako da objasnis bratu da ce sve biti u redu.
Sorry ako sam preterala ali zivot je nekad surov... :cry: :cry:
 
Sin:
Dragi ljudi,

Da li imate komentar na izjavu moje majke da ona "Vise ne voli oca i da zbog toga zeli da se razvede" posle 20 godina braka ?

Situacija je krticna. Da li to moze da se izmeni...
Da li moze nesto da se popravi.

Svaka pomoc potrebna, hvala unapred
Sin

Pa zasto ti se to cini nemoguce? Nije brak uslov da se voli do kraja zivota. Sreca da postoji razvod, jer kao sto kazu - bolje dobar razvod nego los brak.

Posebno mi je glupa izjava - necemo se razvesti zbog dece.
 
Sin:
Dragi ljudi,

Da li imate komentar na izjavu moje majke da ona "Vise ne voli oca i da zbog toga zeli da se razvede" posle 20 godina braka ?

Situacija je krticna. Da li to moze da se izmeni...
Da li moze nesto da se popravi.

Svaka pomoc potrebna, hvala unapred
Sin
Ne znam cija je ovo sentenca ali kaze: `Covek moze sve da uradi za voljenu osobu osim da je ponovo zavoli!`
Cjenim da su i deca dovoljno porasla i da nije smak sveta...
 
Sin:
Dragi ljudi,

Da li imate komentar na izjavu moje majke da ona "Vise ne voli oca i da zbog toga zeli da se razvede" posle 20 godina braka ?

Situacija je krticna. Da li to moze da se izmeni...
Da li moze nesto da se popravi.

Svaka pomoc potrebna, hvala unapred
Sin

Nema tu vise pomoci.
Tvoja majka je odlucila da se razvede i tu je kraj price. Sve ostalo je produzavanje agonije.
Ono sto bi meni bilo vazno jeste da saznam PRAVE razloge njihovog razlaza kako bi mi to pomoglo da bolje upoznam oba roditelja ali ne kroz prizmu odnosa roditelji-deca nego da ih spakujem u persepktivu obicnih svakodnevnih ljudi koji imaju svoja osecanja, mane, slabosti itd.
Kada ih dozivis i upoznas na pravi nacin lakse ces razumeti njihove postupke na koje na zalost sada tesko mozes da utices.

Pozdrav.

I jos nesto. Budi uvek tu za svog mladjeg brata.
 
Vidim ovde nesto sto mi se ne svidja... Vidim isto ono kroz sta sam prosla posle 8 godina braka... Vidim da smo na Balkanu i da je sva krivica na NJOJ! Zasto se ti, Sine, kriticki ne osvrnes na svog oca a ne samo na nju?! Neko ovde rece da je to njihova stvar, potpuno se slazem, ali zasto ne porazmislis o svom ocu, o istom onom domacinu koji zuri sa posla da se izuje i presvuce staru trenerku, da se uvali pred TV ili zgrabi novine, da pita sta ima za rucak?!
Uf, mnogo me uzdrmala ova tema ali pogresno bi bilo svaliti sve sto ja mislim na jednog decaka... Ali ako mu neko ne kaze postace isti njegov otac, domacin covek! I jednog dana ce se probuditi, nespreman za ono sto ga ceka, nezreo i totalno izgubljen u prostoru i vremenu kada se fina zenica jednog dana ne vrati s'posla...
Ljudi pomozite mu!!!
 
Komplikovano je to ljudi, barem isto toliko, koliko je jednostavno :(
Sa jedne strane imamo zenu koja jednostavno posteno rekla da ne voli tatu.
Sa druge strane imamo tatu, cija je jedina krivica, kako sam shvatio sto je "domacinski" covek i recimo drustveno neaktivan.
To svakako nije razlog sto mama vise ne voli tatu Sine.. barem ja tako vidim.
Dodje vreme kad se covek u nekim godinama presabira, oduzima i dodaje i podvuce neki "subtotal" Mama je podvukla svoj "subtotal" i po njoj je to - to.
Strasno je tesko reci nekome da ga vise ne volis ( a voleo si ga dakle 20 godina - valjda). Strasno je to cuti. Medjutim, pitanje je koliko je ta ljubav za tih 20 godina stvarno bila ljubav ili "duranje" nekako, pa dokle moze.,..
Tvoj tata bi trebalo da razmisli i jos o jednoj varijanti. Mozda je mamina izjava da ga vise ne voli, samo vapaj. Vapaj njenom muzu, da shvati da nesto, mnogo mozda, treba da se izmeni medju njima?
Ne mozes ti bas sve videti, kako je medju njima, ima tu mnogo stvari koje ti ne znas, i to je normalno.
Ja mislim da bi najbolje bilo da njih dvoje to lepo raspricaju medjusobno, na nekom lepom vikendu izvan kuce, u nekom lepom mest, hotelu, banji, bilo gde... Mozda ipak saznaju sta ih muci, kako resiti i sta dalje...
 
Mimma:
Vidim ovde nesto sto mi se ne svidja... Vidim isto ono kroz sta sam prosla posle 8 godina braka... Vidim da smo na Balkanu i da je sva krivica na NJOJ! Zasto se ti, Sine, kriticki ne osvrnes na svog oca a ne samo na nju?! Neko ovde rece da je to njihova stvar, potpuno se slazem, ali zasto ne porazmislis o svom ocu, o istom onom domacinu koji zuri sa posla da se izuje i presvuce staru trenerku, da se uvali pred TV ili zgrabi novine, da pita sta ima za rucak?!
Uf, mnogo me uzdrmala ova tema ali pogresno bi bilo svaliti sve sto ja mislim na jednog decaka... Ali ako mu neko ne kaze postace isti njegov otac, domacin covek! I jednog dana ce se probuditi, nespreman za ono sto ga ceka, nezreo i totalno izgubljen u prostoru i vremenu kada se fina zenica jednog dana ne vrati s'posla...
Ljudi pomozite mu!!!

Mislim da si nesvesno izvrsila sopstvenu projekciju na ovaj slucaj.
Ti sada ides u krajnost i govoris da krivca treba traziti iskljucivo na jednoj strani a znas da to nije tako.


Pozdrav.
 
NIje nesvesno, savrseno sam i duboko svesna, samo sto me na trenutak vratilo u proslost. Tacno znam kako se zena oseca i sta je posredi, koliko je tesko i sta je sve ceka.
Jos nesto, ja znam da krivac nije samo jedan, ali me pogodilo sto je krivac (opet) zena! Kao nemamo pojma sta joj je, klimaks, pa je necemo shvatiti ozbiljno... Mislim, ja znam da je klincu tesko ali zasto bas okrivljava nju? Zasto se bar ne zapita, odnosno zasto on ne shvata da su oboje podjednako krivi ili zasluzni za sve...
A ja... Ja jako dobro znam u cemu je stvar, pa sam tu stvar i resila, bez obzira na klinca, bez obzira na sredinu, bez obzira na sve.. Eto
 

Back
Top