MRZIM VIDEO IGRE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

MILIJANA

Gost
MRZIM VIDEO IGRICE I LJUDE KOJI IH IGRAJU. MISLIM DA JE TO GUBITNICKI BEG OD STVARNOSTI. SPUSTITE SE NA ZEMLJU I SUOCITE SA REALNIM STVARIMA. STA JE SA PROBLEMIMA KAO STO SU AIDS, PROSTITUCIJA, KRIMINAL, KORUPCIJA VLADINIH ORGANIZACIJA I SAME VLADE? STA JE SA PO KO ZNA KOJI PUT PROPALIM IZBORIMA? IMA LI NADE ZA OVU ZEMLJU??? VI SE I DALJE IGRATE? TUZNO :cry: [/b]
 
Kako da se suocimo sa stvarima koje nisu u nasoj moci? Niko nas nista ne pita. Ima toliko nepravde i zlodela, a onaj ko trazi pravdu i odgovorne moze biti samo smaknut sa liste. Niko ne sme ni da pisne...

Mrzis igre i sve ljude koji ih igraju. Ne zaboravi da je ceo zivot igra, koju cak i ti igras...

I nemoj molim te mesati teme. Pocela si pricu o igricama, a zavrsila sa politikom. Mrzim politiku, i njoj nije mesto na ovom forumu...
 
Ne zamerajte ovoj ludoj devojci, ona ne zna kakve su cari video- igara!

ja se trudim da joj promenim misljenje, ali mi to ne ide. Ako mi ne uspe u skorije vreme, promenicu joj licni opis 8)
 
Mrzis video igre :?: Lepo.Svako ima svoj ukus i to je tako ali zasto mrzis ljude koji ih igraju :?: Pa nema nista lepse od smrskavanja lobanje(ja inace volim pucacine),a pritom pomisliti da sredjujes lokalnog politicara zar ne :?:
:evil: :twisted:
 
MILIJANA:
MRZIM VIDEO IGRICE I LJUDE KOJI IH IGRAJU. MISLIM DA JE TO GUBITNICKI BEG OD STVARNOSTI. SPUSTITE SE NA ZEMLJU I SUOCITE SA REALNIM STVARIMA. STA JE SA PROBLEMIMA KAO STO SU AIDS, PROSTITUCIJA, KRIMINAL, KORUPCIJA VLADINIH ORGANIZACIJA I SAME VLADE? STA JE SA PO KO ZNA KOJI PUT PROPALIM IZBORIMA? IMA LI NADE ZA OVU ZEMLJU??? VI SE I DALJE IGRATE? TUZNO :cry: [/b]
Ti si devojko mnogo isfrustrirana, mora da ti nesto zesce fali u zivotu?
***** joj materina podseca me na onu kravu baba Julu suprugu nasheg bivshega vozda.
 
MILIJANA:
MRZIM VIDEO IGRICE I LJUDE KOJI IH IGRAJU. MISLIM DA JE TO GUBITNICKI BEG OD STVARNOSTI. SPUSTITE SE NA ZEMLJU I SUOCITE SA REALNIM STVARIMA. STA JE SA PROBLEMIMA KAO STO SU AIDS, PROSTITUCIJA, KRIMINAL, KORUPCIJA VLADINIH ORGANIZACIJA I SAME VLADE? STA JE SA PO KO ZNA KOJI PUT PROPALIM IZBORIMA? IMA LI NADE ZA OVU ZEMLJU??? VI SE I DALJE IGRATE? TUZNO :cry: [/b]

Pa si ti normalna!? ko ce ceo dan da razmislja o politici. Kad nemas sta da radis lepo uzmes malo da se igras. Nemoras ti uvek nekom da prosipas mozak mozes malo i da igras logicke igre.
 
Zelim da obavestim sve ljude na forumu da sam uvideo problem kod doticne osobe.To se u medicini zove nedostatak seksualnog odnosa.Stoga joj prepisujem sledecu terapiju:Pothitno nadji neku DEBELU MASNU KURCINU I NASEDAJ NA ISTU PAR PUTA I VIDECES BICE TI LAKSE.Tako kaze medicina.Sve probleme ces zaboraviti.... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top