sta kupiti OVNU ZA RODJENDAN???

e, bre, samanta, pa valjda si nesto naucila do sada iz ovog foruma, da ne moze tako po znaku sve da se gleda?! nema to veze sto je ona ovan/bik, ako znas gde joj je venera, to ce da pomogne pri izboru poklona...kad bi meni neko kupio ono sto vole rakovi (a ja sam dupli rak!) ja bih ga u top stavila. moja venera u lavu ipak trazi nesto drugo ;)
 
nesto neobicno,nesvakidasnje!pomalo umetnicko.........
ja sam ovan u horoskopu,i imam puno drugarica koje su isti znak i znam da bi im se takav poklon svideo...a i bikovi vole tako nesto(sestra mi je bik u horoskopu) :D
..mada nismo svi isti...ti je znas!!!!znas sta voli....
 
Samantha Jouns:
Moja drugarica je OVAN/BIK a ja sam BIK/ Vodolija.....i
sta KUPITI ZENSKOM OVNU ZA RODJENDAN..............

tj da li moze neko da mi ispise ono sta vole ovnovi kao sto su mi to mnogi pomogli kada sam trazila savet za Strelceve...:mrgreen:

najskuplji parfem ili dijamantsku narukvicu :lol:

setila sam se da je Sarah Jessica Parker - Ovan.......
o boze jel ovo koincidencija ili ti nas malo Z ?:)))) ;)

zezam se, kupi nesto elegantno....ne mora da bude skupo, i ne brini mnogo....:)
 
svetlanke:
e, bre, samanta, pa valjda si nesto naucila do sada iz ovog foruma, da ne moze tako po znaku sve da se gleda?! nema to veze sto je ona ovan/bik, ako znas gde joj je venera, to ce da pomogne pri izboru poklona...kad bi meni neko kupio ono sto vole rakovi (a ja sam dupli rak!) ja bih ga u top stavila. moja venera u lavu ipak trazi nesto drugo ;)

a sta trazi moja venera u blizancima?:)

vidis , sto se mene tice, ja i ne znam sta hocu....meni je sve super, mislim ne znam sta mi stvarno treba, ali sta god mi neko pokloni, bilo sta da je, meni je super, ja se radujem svemu, pa makar bilo i nesto najobicnije i "najgluplje":)))
 
E bas fino sto ste se setili nas ovnova, prvenstveno mislim na dragu mi gospodjicu Samanthu. Trenutno sam u fazi osvezavanja svoje garderobe, pa sam 29.3. ( jel. moj rodjendan)isao po beogradskim buticima. Da samo znate kakve sam gilje kupio izmedju ostalog... :-)
Srecan rodjendan svim aprilskim ovnovima, a i nama martovskim sa zakasnjenjem.
POZDRAV NARODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Lio:
E bas fino sto ste se setili nas ovnova, prvenstveno mislim na dragu mi gospodjicu Samanthu. Trenutno sam u fazi osvezavanja svoje garderobe, pa sam 29.3. ( jel. moj rodjendan)isao po beogradskim buticima. Da samo znate kakve sam gilje kupio izmedju ostalog... :-)
Srecan rodjendan svim aprilskim ovnovima, a i nama martovskim sa zakasnjenjem.
POZDRAV NARODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pogodila sam izgleda
oni vole high style:)))
samo mi je bilo potrebno da se setim sare, i bingo:))))

pa eto ti predlog kupi joj high style gilje :lol: 8-) ;)
 
beba_toronto:
a sta trazi moja venera u blizancima?:)

vidis , sto se mene tice, ja i ne znam sta hocu....meni je sve super, mislim ne znam sta mi stvarno treba, ali sta god mi neko pokloni, bilo sta da je, meni je super, ja se radujem svemu, pa makar bilo i nesto najobicnije i "najgluplje":)))
pa upravo zbog venere u blizancima, jer su oni, da tako kazem, svastojedi. njihova radoznalost dozvoljava da im se svasta kupi za rodjendan, jako vole knjige, ali i sve ostalo...za taj polozaj venere, ja bih rekla da je najlakse kupiti poklon...tvoji prijatelji imaju srece :wink: naravno, i aspekti tvoje venere ce dati precizniji odgovor o poklonima...
 
svetlanke:
pa upravo zbog venere u blizancima, jer su oni, da tako kazem, svastojedi. njihova radoznalost dozvoljava da im se svasta kupi za rodjendan, jako vole knjige, ali i sve ostalo...za taj polozaj venere, ja bih rekla da je najlakse kupiti poklon...tvoji prijatelji imaju srece :wink: naravno, i aspekti tvoje venere ce dati precizniji odgovor o poklonima...

moji prijatelji su jako srecni, ja volim da dobijem sve i svasta, i ako je nesto bas ono "glupavo" i bas se po nekom stereotipu ne poklanja za rodjus, ja se samo smejem,meni je to slatko i simpaticno i volim da dobijem takve krejzi poklone:)
a i prijatelji su mi takvi, da znas sta mi poklanjaju,....na primer peceno pile za rodjendan, ili strugaljku za sargarepu, ili npr, jedan moj bivsi mi je kupio tortu za rodjus, onda uzeo kasiku i celu tortu pojeo sam:))
ali meni su te stvari simpaticne i zabavne , ja volim...i nisam osoba koja pati od necega i ne znam kakvih poklona, ja volim salu, komiku zabavu, i slatkotju takvih malih "ispada":))))
 
a meni ljudi i ovako poklanjaju cudne stvari,
npr dodje komsinica i pokloni mi punu kesu sapuna, ima ih toliko da mogu da mi traju 2 godine, a to je sapun koji mi koristimo, samo ona kaze ima alergiju, potpuno novi zapakovani, jedno 50 komada:)
a mislim se, pa ******, ko kupuje 50 komada sapuna odjednom :)))
 
beba_toronto:
a meni ljudi i ovako poklanjaju cudne stvari,
npr dodje komsinica i pokloni mi punu kesu sapuna, ima ih toliko da mogu da mi traju 2 godine, a to je sapun koji mi koristimo, samo ona kaze ima alergiju, potpuno novi zapakovani, jedno 50 komada:)
a mislim se, pa ******, ko kupuje 50 komada sapuna odjednom :)))
Ko zna shta je komshinica mislila kada ti je poklonla tolike sapune, mozda je to samo ljubazna nachin da di ukaze na hm, potrebu odrzavanja lichne higijene. Mislim, nekom dati 50 sapuna je po mom mishljenju zeshtoko simbolichan gest.
 
Lucky Luck:
Ko zna shta je komshinica mislila kada ti je poklonla tolike sapune, mozda je to samo ljubazna nachin da di ukaze na hm, potrebu odrzavanja lichne higijene. Mislim, nekom dati 50 sapuna je po mom mishljenju zeshtoko simbolichan gest.

aj necu da kvarim temu

a ti lucky
f u c k o f f

tek sad mi je jasna simbolika sapuna...oni su ocigledno namenjeni da ih posaljem tebi da operes usta prste i tastaturu, mada cu da ti dokupim jos 50, jer se bojim da ti samo 50 nece biti dovoljno......

samo toliko......
 

Back
Top