Ovnovi - generalno!

Guardian

Zainteresovan član
Poruka
456
Primetio sam da se na ovom forumu ovnovi ne pominju ni za lek! Niti u kontekstu dobrih drugova, niti dobrih momaka, niti dobrih u sexu (apropo onih silnih skorpija)...sto je najgore ne pominjemo se ni u losem kontekstu! Zar je moguce da smo toliko osrednji da nas ne vredi ni spominjati? :( Kakva su vasa iskustva s ovim znakom i sta genaralno mislite o Ovnovima?
 
zavisi.....imas divne primerke poput mene i kucke poput bivse devojke mog decka.
:lol: :lol: :lol: :lol:
sala....Ovnovi su bebe horoskopa sa svim dobrim i losim stranama ovoga. iskreni, naivni, topli, energicni, velikodusni, lideri ali i egocentricni, ratoborni, nestrpljivi, prgavi.
ovnovi su retko osvetoljubivi i zlopamtila ali umeju da naprave totalni haos(sto ide do fizickih nasrtaja) kad osete da su izdani, slagani, prevareni.
neposredni su do uvredljivosti ali iza toga ne stoji losa namera.
nekonformisti su i uvek im je potrebno da imaju neku misiju u zivotu za koju ce da zive. umeju da rade do smrti ako iskreno veruju u ideju za koju rade.
to su ti ljudi koji ono sto misle to i kazu. astrolozi kazu da su ovnovi cisto gvozdje bez primesa ijednog drugog metala. tu nema prljavstina, zakulisnih igara, podmetanja ali ima besmislenih akcija samo radi akcije i pravljenja buke niokocega :wink:
principijelni ljudi, idealisti ali umeju da naprave prilicno frke u zivotu zbog tvrdoglavosti i nedostatka takta i diplomatije.
ljudi ih ugl. vole zbog toga sto se u njihovom okruzenju uvek nesto desava. o ljudi da znate koje su to akcije! svet im je tesan, momentalno bi otputovali mlaznjakom sto dalje (po mogucstvu, da ga sami voze) a onda bi smislili neku novu avanturu.
a ne vole ih jer ovan cesto ne ume da slusa, vrpolji se kad neko ima probleme pa ih nasiroko prepricava (ovan to secne po kratkom postupku i nema razumevanja za cmiljave price iz proslosti), ume da bude naporan zbog kolicine energije....
ako vidis osobu u crvenom kako uci sluzbenicu na salteru kako da se ponasa, u isto vreme se plazi detetu koje zadivljano gleda u njega (ovnove deca obozavaju jer se prepoznaju), nije poneo potrebna dokumenta i odgovara sa "pa sta???", insistira da se njegov problem ODMAH resi bez obzira na kilometarski red iza njega, deluje kao tornado koji se tu zadesio niotkuda, a i dalje je simpatican svim ljudima iza njega - ta osoba je sigurno ovan!

:D
 
ovnovi su dobri drugovi....najbolji drugovi,ali su jako osetljivi,bar sam ja osetljiva po tom pitanju,tako da se mogu dovesti (bas zbog toga) u sukobe razno raznih vrsta i sa svojim najboljim prijateljima.kao ljubavnici su fantasticni!a kao sagovornici fenomenalni!SA OVNOVIMA SAMO LEPO,JER CE VAM SE(VERUJTE MI) VRATITI,U SUPROTNOM-CUVAJTE SE-TEK CE VAM SE TO VRATITI! :twisted:
 
ovnovi su dobri drugovi....najbolji drugovi,ali su jako osetljivi,bar sam ja osetljiva po tom pitanju,tako da se mogu dovesti (bas zbog toga) u sukobe razno raznih vrsta i sa svojim najboljim prijateljima.kao ljubavnici su fantasticni!a kao sagovornici fenomenalni!SA OVNOVIMA SAMO LEPO,JER CE VAM SE(VERUJTE MI) VRATITI,U SUPROTNOM-CUVAJTE SE-TEK CE VAM SE TO VRATITI! :twisted:
 
Anakin... ti si astrolog??? Bacio sam pogled na sajt koji ti je u profilu pa... Sve ono sto si napisala o Ovnovima je, neverovatno, ali 90% tacno (nijedna stvar na ovom Svetu nije 100%-tna). Definitivno smo takvi. Ja znam puno Ovnova (sto zenskih sto muskih) i ljudi ih stvarno obozavaju (za sebe nisam siguran :) ). Mada mislim da nam je najveca mana to sto smo principijalni. Ljude to strasno nervira. Ali i pored toga, oni nas i dalje vole. :D
 
Guardian:
Primetio sam da se na ovom forumu ovnovi ne pominju ni za lek! Niti u kontekstu dobrih drugova, niti dobrih momaka, niti dobrih u sexu (apropo onih silnih skorpija)...sto je najgore ne pominjemo se ni u losem kontekstu! Zar je moguce da smo toliko osrednji da nas ne vredi ni spominjati? :( Kakva su vasa iskustva s ovim znakom i sta genaralno mislite o Ovnovima?
Ma od ovna pocinje horoskop i sta vise reci :wink:
 
anakin:
zavisi.....imas divne primerke poput mene i kucke poput bivse devojke mog decka.
:lol: :lol: :lol: :lol:
sala....Ovnovi su bebe horoskopa sa svim dobrim i losim stranama ovoga. iskreni, naivni, topli, energicni, velikodusni, lideri ali i egocentricni, ratoborni, nestrpljivi, prgavi.
ovnovi su retko osvetoljubivi i zlopamtila ali umeju da naprave totalni haos(sto ide do fizickih nasrtaja) kad osete da su izdani, slagani, prevareni.
neposredni su do uvredljivosti ali iza toga ne stoji losa namera.
nekonformisti su i uvek im je potrebno da imaju neku misiju u zivotu za koju ce da zive. umeju da rade do smrti ako iskreno veruju u ideju za koju rade.
to su ti ljudi koji ono sto misle to i kazu. astrolozi kazu da su ovnovi cisto gvozdje bez primesa ijednog drugog metala. tu nema prljavstina, zakulisnih igara, podmetanja ali ima besmislenih akcija samo radi akcije i pravljenja buke niokocega :wink:
principijelni ljudi, idealisti ali umeju da naprave prilicno frke u zivotu zbog tvrdoglavosti i nedostatka takta i diplomatije.
ljudi ih ugl. vole zbog toga sto se u njihovom okruzenju uvek nesto desava. o ljudi da znate koje su to akcije! svet im je tesan, momentalno bi otputovali mlaznjakom sto dalje (po mogucstvu, da ga sami voze) a onda bi smislili neku novu avanturu.
a ne vole ih jer ovan cesto ne ume da slusa, vrpolji se kad neko ima probleme pa ih nasiroko prepricava (ovan to secne po kratkom postupku i nema razumevanja za cmiljave price iz proslosti), ume da bude naporan zbog kolicine energije....
ako vidis osobu u crvenom kako uci sluzbenicu na salteru kako da se ponasa, u isto vreme se plazi detetu koje zadivljano gleda u njega (ovnove deca obozavaju jer se prepoznaju), nije poneo potrebna dokumenta i odgovara sa "pa sta???", insistira da se njegov problem ODMAH resi bez obzira na kilometarski red iza njega, deluje kao tornado koji se tu zadesio niotkuda, a i dalje je simpatican svim ljudima iza njega - ta osoba je sigurno ovan!

:D
rasplaka me!!!!
:))
 
anakin:
zavisi.....imas divne primerke poput mene i kucke poput bivse devojke mog decka.
:lol: :lol: :lol: :lol:
sala....Ovnovi su bebe horoskopa sa svim dobrim i losim stranama ovoga. iskreni, naivni, topli, energicni, velikodusni, lideri ali i egocentricni, ratoborni, nestrpljivi, prgavi.
ovnovi su retko osvetoljubivi i zlopamtila ali umeju da naprave totalni haos(sto ide do fizickih nasrtaja) kad osete da su izdani, slagani, prevareni.
neposredni su do uvredljivosti ali iza toga ne stoji losa namera.
nekonformisti su i uvek im je potrebno da imaju neku misiju u zivotu za koju ce da zive. umeju da rade do smrti ako iskreno veruju u ideju za koju rade.
to su ti ljudi koji ono sto misle to i kazu. astrolozi kazu da su ovnovi cisto gvozdje bez primesa ijednog drugog metala. tu nema prljavstina, zakulisnih igara, podmetanja ali ima besmislenih akcija samo radi akcije i pravljenja buke niokocega :wink:
principijelni ljudi, idealisti ali umeju da naprave prilicno frke u zivotu zbog tvrdoglavosti i nedostatka takta i diplomatije.
ljudi ih ugl. vole zbog toga sto se u njihovom okruzenju uvek nesto desava. o ljudi da znate koje su to akcije! svet im je tesan, momentalno bi otputovali mlaznjakom sto dalje (po mogucstvu, da ga sami voze) a onda bi smislili neku novu avanturu.
a ne vole ih jer ovan cesto ne ume da slusa, vrpolji se kad neko ima probleme pa ih nasiroko prepricava (ovan to secne po kratkom postupku i nema razumevanja za cmiljave price iz proslosti), ume da bude naporan zbog kolicine energije....
ako vidis osobu u crvenom kako uci sluzbenicu na salteru kako da se ponasa, u isto vreme se plazi detetu koje zadivljano gleda u njega (ovnove deca obozavaju jer se prepoznaju), nije poneo potrebna dokumenta i odgovara sa "pa sta???", insistira da se njegov problem ODMAH resi bez obzira na kilometarski red iza njega, deluje kao tornado koji se tu zadesio niotkuda, a i dalje je simpatican svim ljudima iza njega - ta osoba je sigurno ovan!

:D
 
anakin:
zavisi.....imas divne primerke poput mene i kucke poput bivse devojke mog decka.
:lol: :lol: :lol: :lol:
sala....Ovnovi su bebe horoskopa sa svim dobrim i losim stranama ovoga. iskreni, naivni, topli, energicni, velikodusni, lideri ali i egocentricni, ratoborni, nestrpljivi, prgavi.
ovnovi su retko osvetoljubivi i zlopamtila ali umeju da naprave totalni haos(sto ide do fizickih nasrtaja) kad osete da su izdani, slagani, prevareni.
neposredni su do uvredljivosti ali iza toga ne stoji losa namera.
nekonformisti su i uvek im je potrebno da imaju neku misiju u zivotu za koju ce da zive. umeju da rade do smrti ako iskreno veruju u ideju za koju rade.
to su ti ljudi koji ono sto misle to i kazu. astrolozi kazu da su ovnovi cisto gvozdje bez primesa ijednog drugog metala. tu nema prljavstina, zakulisnih igara, podmetanja ali ima besmislenih akcija samo radi akcije i pravljenja buke niokocega :wink:
principijelni ljudi, idealisti ali umeju da naprave prilicno frke u zivotu zbog tvrdoglavosti i nedostatka takta i diplomatije.
ljudi ih ugl. vole zbog toga sto se u njihovom okruzenju uvek nesto desava. o ljudi da znate koje su to akcije! svet im je tesan, momentalno bi otputovali mlaznjakom sto dalje (po mogucstvu, da ga sami voze) a onda bi smislili neku novu avanturu.
a ne vole ih jer ovan cesto ne ume da slusa, vrpolji se kad neko ima probleme pa ih nasiroko prepricava (ovan to secne po kratkom postupku i nema razumevanja za cmiljave price iz proslosti), ume da bude naporan zbog kolicine energije....
ako vidis osobu u crvenom kako uci sluzbenicu na salteru kako da se ponasa, u isto vreme se plazi detetu koje zadivljano gleda u njega (ovnove deca obozavaju jer se prepoznaju), nije poneo potrebna dokumenta i odgovara sa "pa sta???", insistira da se njegov problem ODMAH resi bez obzira na kilometarski red iza njega, deluje kao tornado koji se tu zadesio niotkuda, a i dalje je simpatican svim ljudima iza njega - ta osoba je sigurno ovan!

:D

Analiza skoro pa do savrsenstva ;)
 
Volim ih pre svega jer su inteligentni, direktni i neuvredljivi.
Pošteni.
U poslu nikad prosečni.
Jedan od retkih znakova sa kojim se osećam ravnopravno.
Deca ih zaista obožavaju.
Egoisti? Da, ali pošto im direktno možeš
reći da ti to smeta, i pošto su razumni,
ne ugrožava me to kod njih preterano.

Ovna za prijatelja, poslovnog saradnika ili šefa - UVEK. Za vezu - ne biram ovnove.

P.S. Ovi koje znam su izdržljivi ljudi, odličnog zdravlja... i imaju fenomenalne zube... :lol:
 
CaLiMeRo:
Volim ih pre svega jer su inteligentni, direktni i neuvredljivi.
Pošteni.
U poslu nikad prosečni.
Jedan od retkih znakova sa kojim se osećam ravnopravno.
Deca ih zaista obožavaju.
Egoisti? Da, ali pošto im direktno možeš
reći da ti to smeta, i pošto su razumni,
ne ugrožava me to kod njih preterano.

Ovna za prijatelja, poslovnog saradnika ili šefa - UVEK. Za vezu - ne biram ovnove.

P.S. Ovi koje znam su izdržljivi ljudi, odličnog zdravlja... i imaju fenomenalne zube... :lol:

Uh, ovi ovnovi koje ja znam i nemaju bas neke zube. Jedan pogotovo... :roll:
 
Pa Zana se za razliku od nekih forumasica fino ogradila rekavsi 'ovnovi koje ja znam' (kad vec toliko banalizujemo generalisanje na osnovu fizickih tacaka) a nije prokukala jednu citavu temu na nekoliko stranica postavljajuci nebulozna pitanja i konstatacije u kojima generalise citav znak. :lol: Ali dzaba to primetise skoro svi ucesnici rasprave, neki ljudi stvarno nemaju meru kad je patetika u pitanju :cool: I onda se jos cudi sto je ovnovi nisu poshtovali :lol:
 
Kad bi skinula te slepačke naočari, možda bi primetila da sam se i ja "ogradila" rekavši da su ono "moja" dva Ovna i napominjući više puta da se to odnosi na njih. Ti si se nekim čudom prepoznala sama u toj priči.
Ako imaš nešto protiv mene, pošalji mi pp, kao što ja učinih, ili jednostavno sjaši i dokaži da nisi onaj tip Ovna o kakvom sam ja pisala.
 
Amebo, ne znam koga si prozivala kade je o generalizaciji reč, Zanu ili mene... ipak, obe smo napisale "ovnovi koje znamo"...

Valjda je to i poenta ovih astro-tema?
Svako kaže svoja mišljenja i utiske, na osnovu ličnih iskustava i afiniteta...
Pa nismo profi astrolozi pobogu, bar većina nas nije :lol:

Lighten up!
 
Ja čak nisam napisala "Ovnovi koje znam" jer znam mnooogo Ovnova, a samo sam s "moja"* dva Ovna imala veoma neprijatna iskustva.

*"Moji" u ironičnom i krajnje prenesenom značenju, ako bi moglo tako da se formuliše, jer niti su bili moji, niti ja njihova, a opet, bilo je fizičkog kontakta, U TA DVA SLUČAJA, NAŽALOST.
Mrzim da "crtam" ono što želim da kažem zbog pojedinaca koji su ili ograničenog uma ili su toliko isfrustrirani te me napadaju. S drugima nisam imala takvih problema.

Lightened up sam ja poodavno, nego me rastuže ovakvi slučajevi. Nisam došla ovde da se svađam, nego da razmenjujem iskustva i mišljenja i da se zabavljamo.

Pozdrav CaLiMeRo :wink:
 

Back
Top