Samo napred B92 Rokaj!

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.404
-Медијска кућа Б92 крши Закон о јавном информисању на тај начин што еклатантно гази члан 1 Закона о јавном информисању ускраћивањем српском народу права на слободу изражавања и мишљења, док, с друге стране, једнострано Шиптарима, Мађарима, Хрватима, муџахединима и другима, омогућава лансирање забрањених идеја које санкционише исти Закон о јавном информисању у члану 37 у којем је изричито: ЗАБРАЊЕН ГОВОР МРЖЊЕ, а уређивачка концепција медијске куће Б92 је препознатљива по бољшевичким и фашиситичким методама ускраћивања права српском народу на слободу изражавања и мишљења, чак и права на елементарну самоодбрану виталних народних интереса. Имајући ово у виду, захтевамо да се стриктно поштује Закон о јавном информисању и да се медијској кући B-92, по Закону о јавном информисању, онемогући даљи велеиздајнички рад који је на штету целокупног српског народа!

-Медијска кућа Б92 изазива и шири националну мржњу и нетрпељивост према српском народу на тај нацин што, еклатантно кршећи све чланове Закона о јавном информисању, директно лансира и пропагира мржњу других народа према српском народу, што је изричито забрањено Повељом УН, Конвенцијом о људским правима, па имајући ово у виду захтевамо да се поштују сви међународни уговори и конвенције, а то значи безусловно реаговање јавног тужилаштва и целог правног система у држави на заштити цивилизацијских тековина, јер прикривање изазивања и ширења националне мржње према српском народу од стране медијске куће Б92 представља најгоре саучесниство које подлеже санкционисању.

-Медијска кућа Б92 распирује верску мржњу према српском народу на тај начин што, кршећи Закон о јавном информисању, Повељу УН, Конвенцију о људским правима, Конвенцију о верским слободама, јавно заговара геноцидну политику против српског народа Православне вероисповести, што је у директној супротности са свим важећим међународним уговорима и конвенцијама и што, у санкционом погледу, подразумева безусловну забрану рада медијске куће Б92 како не би и даље распиривала забрањену верску мржњу према српском народу.

-Медијска кућа Б92 јавно заговара забрањену расистичку политику према српском народу и на тај начин еклатантно крши све позитивне Законе у држави и флагрантно крши све међународне уговоре, конвенције и споразуме који изричито забрањују заговарање расистичке политике!

-Медијска кућа Б2 постала је терористичка база која пружа отворену логистичку подршку свим сепаратистичким и терористичким организацијама и покретима на Балкану којима је циљ насилно рушење уставног поретка и разбијања територијалног интегритета српског народа. Саучесништво медијске куће Б92 у подривању уставног поретка државе је евидентно и захтевамо од надлежних у држави да поступају строго по Закону и Уставу, а то значи забрану даљег рада медијској кући Б92 како се не би наставила њена подривачка делатност на плану рушења уставног устројства државе!

-Медијска кућа Б92 јавно заговара линчовање целог српског народа у духу средњовековне инквизиције на тај начин што се острашћено односи према свим вредностима српског народа из историје, окривљујући сва достигнућа у српској историји и залажући се за протеривање српског идентитета са јавне сцене, што нарочито до изражаја долази током перманентних напада на Српску православну цркву, најсветију институцију српског народа у целокупној историји.

-Медијска кућа Б92 пружа отворену подршку ширењу шиптарских, усташких, мађарских и фашистичких идеја на простору српских земаља и у том циљу отворено лобира за све сепаратистичке терористе о којима се преко медијске куће Б92 афирмативно говори.
Из свих ових разлога захтевамо забрану рада медијској кући Б92.
Равногорски покрет Брчко:
Живко Секулић

Српска народна одбрана (СНО) у Аустрији:
Петар Милатовић

7.gif
7.gif
7.gif


пс. пс. Има ја још доста "спавача" на овом форуму.
 
Медијска кућа Б2 постала је терористичка база :roll:

:lol:

Медијска кућа Б92 јавно заговара линчовање целог српског народа у духу средњовековне инквизиције :roll:

:lol: :lol:

iz Austrije je mnogo lakse srati :lol:
 
Takodje saglasan sam sa stavom kolege Coke-a... Ja kad upalim TV i okrenem na B92, osetim takav priliv nečeg pozitivnog u meni naročito slušajući razne opservacije na trenutnu političku situaciju u zemlji.
 
Gospodo,napisati ovakove bljuvotine o prvoj i jedinoj nezavisnoj medijskoj kuci od postojanja Srbije na ovamo,stvarno je degutantno i besmisleno.Pisati o jedinoj medijskoj kuci ciji delatnici jedini u Srbiju znaju sta je dobro a sta nije,stvarno je meprihvatljivo.Pazite,o ovome ce istorija pisati.Vi pljujete po mediju koji je jedini nezavisan i kompetentan da javno obrazlaze kakova Srbija treba biti.To je jedina kuca koja uvek i u svako doba dana ustupi svoje termine za propagiranje buducnosti Srbije ,koja je za istu jedina i nepromenljiva.Koje vi to realne argumente imate protiv ovog medija.Koje vi to tv stanice gledate kada mozete ovako omalovazavati ovu kucu.Pa da li vi shvatate sta ce to znaciti za ovu zemlju i njene gradjane.
To je jedina medijska kuca koja je trebala da dobije tretman javnog servisa u Srbiji.Kakav je to sada javni servis u Srbiji koji se zove Radi-televizija Srbije.Pa da li u njenom nazivu mora biti prefiks Srbija kada ovde zive i ostali narodi i narodnosti.Pa da li vi uopste pratite kultyne emisije te televizije i radia.Odvojite malo vremena i posvetite se malo tome,onda ce vam sve biti malo jasnije.
 
Uvaženi gospodine dreamcatcher, niste me najbolje razumeli bojim se.... Ja se zaista tako osećam, fluidan sam, osećam nepodnošljivu lakoću postojanja što sam eto tu i imam čast da virtuelni prostor elektromagnetnih talasa delim jonski sa takvim ličnostima kao što su neverovatni poznavaci domaćih političkih tokova sa te televizije. Kada su hvatali ..onoga.....Ratka, supruga mi je ušla u dnevnu sobu i videla me kako hodam po plafonu od sreće.... Pretpostavite moje oduševljenje...
 
-dreamcatcher-:
Gospodo,napisati ovakove bljuvotine o prvoj i jedinoj nezavisnoj medijskoj kuci od postojanja Srbije na ovamo,stvarno je degutantno i besmisleno.Pisati o jedinoj medijskoj kuci ciji delatnici jedini u Srbiju znaju sta je dobro a sta nije,stvarno je meprihvatljivo.Pazite,o ovome ce istorija pisati.Vi pljujete po mediju koji je jedini nezavisan i kompetentan da javno obrazlaze kakova Srbija treba biti.To je jedina kuca koja uvek i u svako doba dana ustupi svoje termine za propagiranje buducnosti Srbije ,koja je za istu jedina i nepromenljiva.Koje vi to realne argumente imate protiv ovog medija.Koje vi to tv stanice gledate kada mozete ovako omalovazavati ovu kucu.Pa da li vi shvatate sta ce to znaciti za ovu zemlju i njene gradjane.
To je jedina medijska kuca koja je trebala da dobije tretman javnog servisa u Srbiji.Kakav je to sada javni servis u Srbiji koji se zove Radi-televizija Srbije.Pa da li u njenom nazivu mora biti prefiks Srbija kada ovde zive i ostali narodi i narodnosti.Pa da li vi uopste pratite kultyne emisije te televizije i radia.Odvojite malo vremena i posvetite se malo tome,onda ce vam sve biti malo jasnije.


Jel vi verujete u sve to sto ste napisali????
 
-dreamcatcher-:
Gospodo,napisati ovakove bljuvotine o prvoj i jedinoj nezavisnoj medijskoj kuci od postojanja Srbije na ovamo,stvarno je degutantno i besmisleno.Pisati o jedinoj medijskoj kuci ciji delatnici jedini u Srbiju znaju sta je dobro a sta nije,stvarno je meprihvatljivo.Pazite,o ovome ce istorija pisati.Vi pljujete po mediju koji je jedini nezavisan i kompetentan da javno obrazlaze kakova Srbija treba biti.To je jedina kuca koja uvek i u svako doba dana ustupi svoje termine za propagiranje buducnosti Srbije ,koja je za istu jedina i nepromenljiva.Koje vi to realne argumente imate protiv ovog medija.Koje vi to tv stanice gledate kada mozete ovako omalovazavati ovu kucu.Pa da li vi shvatate sta ce to znaciti za ovu zemlju i njene gradjane.
To je jedina medijska kuca koja je trebala da dobije tretman javnog servisa u Srbiji.Kakav je to sada javni servis u Srbiji koji se zove Radi-televizija Srbije.Pa da li u njenom nazivu mora biti prefiks Srbija kada ovde zive i ostali narodi i narodnosti.Pa da li vi uopste pratite kultyne emisije te televizije i radia.Odvojite malo vremena i posvetite se malo tome,onda ce vam sve biti malo jasnije.

Уважени господине, ја не знам што се вашим речима чуде. Ево да нисам прешао на своју ћириличну верзију, ја бих овакве стави копирао као своје, све у складу са паролом капирај-копирај.
Овако, принуђен сам да их само цитирам:

Sutra je skup podrske Biljani Kovacevic Vuco protiv Tijanica sa kojim se sudi. Skup je ispred Palate pravde u 10 i 30 am . Ko stanuje u Beogradu , bas bi mogao i da dodje. Dodjite !

Slobodane belog lica ,
sad se zoves Kostunica

PAHOMIJA U ZATVOR !

Boriti se, svim silama, za pravo srpskih književnika na godišnji odmor. Tačnije, za pravo svakog srpskog pisca da se, najmanje mjesec dana godišnje , odmara od Srbina u sebi.
Marko Vesovic - "Smrt je majstor iz Srbije"

www.zamislisrbiju.org

>>>>>Recimo da je neko upitao kostunicu pre jedno deset godina :
"Izvinite gosn. kostunice da li ste svesni da cete 2006. biti gori od milosevica?"
On bi se covek zgranuo i verovatno bi rekao : "ma nema sanse, ja cu da izgradim novo drustvo koje ce biti super uredjeno i kako ce sve biti super,mi cemo u evropu itd,itd..."
I sada da postavis isto takvo pitanje mladom kuzminovicu ili cedi jovanovicu i oni bi to isto rekli: "ma nema sanse da budem gori od kostunice kada dodjem na vlast za jedno 10 god."<<<<<<<

Ne bi ti tako Kostunica odgovorio. On je sve vreme bio Milosevicev..On nas nikad nece odvesti u Evropu. To mu i nije bila namera. Lazno se predstavlja...tako da je i cela njegova drzava lazna ,parodija drzave .On priprema put za radikale a prica o Evropi je za retardirane ...ne mislim na tebe.

Ma, kako god okrenes, nema druge, nego da primenjujemo ispiranje mozga u kontrasmeru; kofama, kanisterima, smrkovima.. cimgod. laugh.gif

Jedino je problem kako doci do mozga …ako ga je sta preteklo otkad nam je
Pokojnik vratio dostojanstvo, suverenitet i ostale trtomudjevine,
.. a kesh zadrzao. ph34r.gif

Tako da nemoj da smrdite ovde sa gadjenjima u vezi ubistva te neduzne dece vec se bolje zapitajte ko ih je i zasto slao tamo.

A, Slovence ti ostavi na miru i Jevropskoj uniji dok su ruke tvog feuda do lakata u krvi. Kako te nije sramota da se pozivas na jedan nesrecni slucaj u odnosu na genocid koji su Srbi pocinili. Zasto ne iskopas temu o ona dva deckica sto su ugledali smrada Mladica u kasarni pa je radio odstrel... to je mnogo svezije.
(поводом снимка убиства војника у Словенији)
 
Ko o cemu "Dr Hirurg" o postenju. Kad su komunjare slali decu da ginu za Tita i partiju, to je onda u redu. A kad su neduzni ubijeni od slovenaca, e to onda nisu krivi slovenci koji su ih streljali bez oruzja. Antisrbin "Dr Hirurg" se ponosi sto je antisrpkinju jevrejkinju olbrajtovo, njegov deda spasao. Zahvalnost je olbrajtova pokazala, tako sto je osirumaseni uranijum poslala na bosanske Srbe 1995, bljesak i oluju, a 1999 bombardovala osirumasenim uranijumom Srbiju. "Dr Hirurg"=Ante Pavelic.
 
Ako pratite emisije radija i tv ove kuce,mozete primetiti da kompletan vrh piramide pameti u Srbiji jedino ima pristup na toj televiziji.Intelektualci Srbije koji su se odrecito distancirali od rigidnih,nazadnih,nacionalnih,zlocinackih i ostalih posasti kojima je Srbija okupirana.Kako vrh intelegencije Srbije nema mogucnost nikakovog javnog delovanja,niti prisustva u javnosti,kuca b92 im je jedina to omogucila.Menadzment b92 je lucidno i promisljeno shvatio kome treba ustupiti termine u momentu kada Srbija mora konacno da raskrsti sa svojim istorijski,verskim i drugim zabludama.Ogromnoj vecini gradjana Srbije reci i dela ljudi koji se pojavljuju na b92 nije dostupna i nije dovoljno transparentna.Stoga bi bilo pozeljno da ova kuca nastavi intenzivno sa visekratnim repriziranjem svojih kultnih emisija,pogotovo kada u njima govore intelektualci iz nevladinog sektora i mladi pripadnici politicke elite koji su totalno nedostupni glasacima Srbije.Pogotovo je sada kritican momenat kada se dodeljuju nacionalne frekvencije za emitovanje programa.Rigidne
snage bivseg rezima kojima su se pridruzili i okoreli nacionalisti u fraku zeleli bi po svaku cenu da se to nedogodi.Medjutim mislim da je neophodno da b92 dobije automatski dve
nacionalne frekvencije.Jedna od njih bi trebala kompletnu programsku semu posvetiti edukaciji,politickom obrazovanju gradjana Srbije koji su preoptereceni,najpre svojom nacionalnom i verskom pripadnoscu.Tu edukaciju mogu da sprovedu samo ljudi koji su
definitivno opredeljeni za gradjasnku opciju i koji imaju validne i obrazovne kvalifikacije
verifikovane medjunarodnim standardima.Takodjer bi bilo neophodno da se putem jednog programa izvrsi i kulturna dekontaminacija drustva.Potrebne su edukativne emisija u
kojima se ne bi velicala Guca i ostale tradicionalne vasarske manifestacije.Za gradjane Srbije puno veci efekat bi ostvarilo 24-casovno direktno prenosenje Exita i drugih
evro-kulturnih manifestacija,kojima rigidni elementi jos uvek pruzaju otpor.Ovo u
Srbiji moze i treba da uradi samo b92.To je jedina kuca koja ima vec iskusnu,strucnu i obrazovanu ekipu.
 
Koja bi to Tv stanica, bila po ukusu onih koji smatraju da je B92, prva koja je javno digla glas protiv Milosevica i Rezima..izdajnicka, otpadnicka, placenicka, i da ne ponavljam ceo repertoar Vadikalsko patriotskih prideva.

Da li bi mozda BK, ili RTS, ili jos bolje "Palma plus, " bila prava TV, koja objektivno, radi na informisanju srba.
Sta, konkretno, ne valja u radu B92??
Koje emisije su podrivaci suvereniteta i teritorijalnog integriteta Srbije???

Pa samo na ovoj TV i dalje moze da se vidi istina, kakva god bila....i o ubijenim muslimanima od strane "Skorpiona", ali naravno, i o ubijenim vojnicima JNA od strane slovenackih ubica.

Samo ta TV je prva , objavila, i iznela sumnju u smrt dva mlada vojnika u Topcideru, itd.itd.

A i imaju "Ligu sampiona', umesto "Grand show-a" ili "Zikine sarenice"...mozda im je to i mana?
 
А и форум им је онако... светски
Нема фрке, преносићу ја овде њихова житија.

И како оно беше Бебине "мудрости" - постоји злочиначки синдикат, Војска, Црква, Академија... пуковник Амфилохије :idea: :roll:
 
ja samo ne znam o kakvom covek zlocinu u Srebrenici govori ... zar je tamo pocinjen bilo kakav zlocin? ja to nisam cuo ocigledno, jer ne gledam B92, a i ne nameravam ... cujem da je i RTL propao na konkursu ... e neka je ... sto se mene tice ako crkva ne moze da ima frekvenciju, ne moze ni nemacka ... ono zapitati se vredi da li je trebalo oduzimati crkvi frekvenciju ili ne .... kohen, ti kao istaknuti clan LDP sumnjam da si banovan na forumu B92 ... oni takve kao sto si ti vole ... a ostali ih i ne posecuju ... tamo ste se i dogovarali oko one igranke sa baloncicima, koja vam je propala ... no, sto se tice b92 zaista ne znam sta da kazem o toj stanici, jer i ne gledam tu televiziju ... onomad kad sam pokusao da gledam b92 crkao mi tv, pa sam resio nikad vise necu memorisati taj kanal u televizoru jer lose utice na TV ... pozdrav
 
Kohen:
Koja bi to Tv stanica, bila po ukusu onih koji smatraju da je B92, prva koja je javno digla glas protiv Milosevica i Rezima..izdajnicka, otpadnicka, placenicka, i da ne ponavljam ceo repertoar Vadikalsko patriotskih prideva.

Da li bi mozda BK, ili RTS, ili jos bolje "Palma plus, " bila prava TV, koja objektivno, radi na informisanju srba.
Sta, konkretno, ne valja u radu B92??
Koje emisije su podrivaci suvereniteta i teritorijalnog integriteta Srbije???

Pa samo na ovoj TV i dalje moze da se vidi istina, kakva god bila....i o ubijenim muslimanima od strane "Skorpiona", ali naravno, i o ubijenim vojnicima JNA od strane slovenackih ubica.

Samo ta TV je prva , objavila, i iznela sumnju u smrt dva mlada vojnika u Topcideru, itd.itd.

A i imaju "Ligu sampiona', umesto "Grand show-a" ili "Zikine sarenice"...mozda im je to i mana?
to i ja pitam sve vreme?..najgotivnije mi je sto ih jednostavno boli q sta razni misle o njoj...e sad,to sto neko u tome sto su neduzni vojnici u topcideru pobijeni vidi atak na vojsku,a ne rokanje neduznih mladicha..to je vec nechijji problem u glavi..posle ime je kriva b92 sto chitavu prichu pokrece i hoce da istera do kraja
p.s.sta je "zikina sarenica"?..prijatelju,pa ne mislish valjda na moju omiljenu zikinu dinastiju?;)(jel ima negde da se daje?):)
 
ma ne treba meni nov tv ... imam tv o kom vi samo mozete da mastate ... nego nesto alergican aparat na tu frekvenciju ... samo zato ... neka, bolje ne igrati se djavolom ionako vec cujem da ce se ukinuti ta tv stanica, pa da ne zamaram prste na daljinskom bez veze
 
Savet Gospodine no problem... stavite satelitsku antenu... bolje ćete znati situaciju u zemlji nego gledajući naše TV stanice. Čudo jedno šta sve napolju pričaju. Nisam npr. ni znao koliko je Gospodin Koštunica omiljen kao politička ličnost. I U EU i u SAD... i svaki dan neko naglasi, kaže stabilna politička situacija u SCG zahvaljujući sadašnjem Premijeru....
 
aman ... kablovska, satelitska isto ti ga dodje zar ne ... radi se o sledecoj stvari, a to je da ne zelim da mi frekvencija te televizije bude memorisana u TV aparatu, jer oni nista drugo ne rade osim sto rasturaju antisrpske ideje
 

Back
Top