Najgori prvi sastanak

e pazi ovog! ovo je sveze, od cetvrtka....
sve vreme je pricao o svojoj mami.......
i skroz je bio unezveren, sve je gledao naokolo, i samo je pio..... nije me jednom pogledao u oci, i pricao je skroz nepovezano (age 26).........

u pola noci, nakon gore navedenog, lik je dosao kod mene na vrata "just so"!?! :shock: nakon cega smo se igrali candyland (inace, igra je namenjena za decu 3-6),i na insistiranje gledali "mr. deeds"? tri puta..... :shock:
 
Uuuuuuuu znam - pamtiču ga dok sam živa :lol:
Moji me poslali u selo po kazni - na nedleju dana... Kao da smirim hormone malo i da se ne zanosim dečacima previše (pisala ja o tome i ranije)
Kad ja tamo a ono neki komšija - izvesni K. pod prozorom već drugo veče svira na gitari neke pesmice, svira li svira...
Deda se smeje, baba se smeje - meni simpatičan... I zvao on mene da mi idemo sutradan u obilazak sela, da mi pokaže gde je šta a posle da me vodi na sladoled... Lupaće mi na prozor kad se probudi pa da idemo - idemo, rekoh, bez mnogo razmišljanja, ako ništa makar iz inata :lol:

I stvarno, u cik zore, lupa mi čovek na prozor - ja se spremila i otišla.
Peli smo se uz neko brdašce i čovek se okliznuo na jednu poveću balegu i kako je pao - pao je celim svojim bićem preko tog...
Ustao i otrčao kući... Ostavio me da se sama izborim sa svim onim domaćim životinjama koje su opušteno šetale tuda na putu do kuće.

Nikada više nisam želela moj Bg nego tad :(
 
Izašla sam s jednim simpatičnim likom prvi put...
On se hvalio da je toga dana razbio nekom batici nos... Nije mi bio nešto posebno interesantan al' znam da su svi koji su me sreli tog dana :shock: ovako blenuli u mene.
Kasnije sam pravo od kuće otišla u Gradsku B. gde je ležao moj brat od tetke s polomnjenim nosem.
Jeste, da... :roll:
 
Najgori moj prvi sastanak je (više je bio poslovni ali moglo se nešto izroditi), igrom slučaja, bio s jednim bajom koji je pri tom bio visok državni službenik (ovo je više za posramiti se, a ne za pohvaliti se) koji je stalno govorio u prvom licu jednine i bio užasan smor. I kada je izvadio novčanik da plati večeru rignule su pare, koje je on onako polako slagao, čitavu gutu, da mi se smučilo. Bilo me je sramota i pogledala sam krišom gleda li nas iko.
Iako me je i kasnije zvao, nikad mi nije palo na pamet više da izađem sa njim.
 
levodesno:
Veco, Popila sam i ja kafu sa nekoliko njih. Moram priznati da mi jedna jos stoji u grlu:(? Dopisivali semi...razmenili tel....nadjoh se u Bgd...on zove...pita gde si...ja kažem ...u Bgd. Bas divno...kaže on...da popijemo kafu. Dodjoh ja prva u restoran...sedim ja i čekam. Dolazi čovek preko 40 god. Nasmeja se i reče: ti si:)? Da ja sam...pruža ruku da se upoznamo...na jednoj ruci ima dva prsta...u drugoj ruci drži nesto...i vidi se samo jedan prst. Na jednu nogu hramlje..reče ima protezu.Ostala sam prisebna. Kada smo se dopisivali, to je prećutao. Ostali smo prijatelji. To je samo jedna kafa.
Druga...dok smo se dopisivali, čovek kaže da ima firmu. Nisam ga pitala nista...ni šta ima ni sta nema. Posle popijenih nekoliko tura pića, kada je konobar dosao da naplati, rekao je da nema novca, da je vec duze vreme bez posla i da nije registrovao firmu. Posle toga nikada ni na ulicu ne idem bez novčanika. I on je sve ovo prećutao i slagao bez nekog narocitog povoda.
Treca prica:) u toku upoznavanja, i on kaže da ima firmu. Valjda je mislio da to žene odusevljava. Mene to nije impresioniralo. Opet smo na kafi. On vodi nekih 7 sporova sa državom. Duguju mu silne milione. Kada je dosao konobar , ponovila se priča. Ni firme ni love, nego je sreća sto sam samostalna i obezbedjena, tako da se novčanik i sam otvorio.
Ružne i degutantne primere onih koji posle nekoliko rečenica pitaju, da li imam kameru, neću ni da pominjem....
.....
 
Najgori sastanci su na slepo. Izasla sam sa drugaricom da se upoznamo sa 2 momka. Bilo se strasno nas dve smo se smarale, oni buljili u Tv u kaficu i proveravali tikete... Iznervirane glupirale smo se i pravile od sebe idiote. Da sve bude gore njih dvojica su se svadjali pred nama ja sam htela da puknem. Jedva smo se iskolebale da odemo kuci i sto je najtuznijue posle par dana su nas zvali da se opet vidimo uz obvjasnjenje Mnogo si mi se dopala pa sam zato bio nervozan, a ovaj drug mu je drzao starah. :twisted: :twisted: :twisted:
 
Ahaha, joj Bože :roll:
Samo, kako grupni ispade takav? Meni su takvi izlasci uglavnom super, ako nas ima više koji se ne poznajemo, ili ako se dvoje poznaju pa povedu prijatelje... Ali to je neka druga priča.
Mislim, nepoznati ljudi uvek imaju o čemu da pričaju :)
Samo, to nije sastanak.
 
Betty:
:lol: livija, čekamo nastavak priče :P Ajde makar ga nazovi....pa u wav formatu...ehehehehe....ludak. A koliko ima godinica? :)

hahahaha! pa ti si skroz luda! :-D
ja sam se, bWe, danas zakljucala (u podrumu sam, btw) i iskljucila telefone..... brrrrrr...... nisam ja za ovu situaciju..... inace, psycho je optutovao da obidje tetku za koju je, takodjeR, jako vezan.... :shock:
napisala sam gore 26.... a tako je bio sladak.... :roll: a onda je progovorio.... :?
pljuc.....
 
Livija me prisetila jednog 1. sastanka kad je tip stvarno bio zainteresovan duze vreme za mene, ali kad smo tad izasli on je gledao svuda samo ne u mene. Nista mi nije bilo jasno. Nije izgledao lose, bio je "sredjen" tj. ostvarena licnost, ali nije mogao da me gleda u oci. I *******, nisam ga "prihvatila".
 
:shock:.......... ovaj............. ne da se lepe...... nego.......... nisam u stanju ni da pisem koliki je tip loodak!!!!!!!
yebote.... sad sam ga videla........ :shock:
:roll:............. no com.
ovo je isuvise za mene..........
 
livija:
hahahaha! pa ti si skroz luda! :-D
ja sam se, bWe, danas zakljucala (u podrumu sam, btw) i iskljucila telefone..... brrrrrr...... nisam ja za ovu situaciju..... inace, psycho je optutovao da obidje tetku za koju je, takodjeR, jako vezan.... :shock:
napisala sam gore 26.... a tako je bio sladak.... :roll: a onda je progovorio.... :?
pljuc.....


vidi....:lol: ako ti je INAČE sladak, skuvaj mu čaj od difenbahije ili mu uvali list da pojede (bolje!) - odebljaće mu jezik i neće moći NIŠTA da priča jedno 2 -3 sata!!! :lol: A kapiram da ti je 2 - 3 sata sasvim dovoljno ....a? :) izađi iz tog podruma, bwe! :P
 

Back
Top