ZAŠTO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

marloon

Primećen član
Banovan
Poruka
589
Lepo pitao krvolok, al' nekome se ne svidjaju pitanja, pa briše... a niti je sa ovog podforuma... niti ima "šper ploču". Lilu, opet nekorektno, svi su provalili ko je IRON, ovca.... odalo ga pisanje, a za mudrog hackera inside... evo ti moja IP, pa objavi podatke i sliku, ako umeš... i ako smeš... IP 212.200.83.169
 
Za forumaše i forumašice.... lepo da saznate informaciju ko nam je uvaženi moderator Iron. Odalo ga pisanje kao po običaju dj mesto đ . imamo eksperta ovde za te stvari... I sinoć se sam odao kada je pisao ... kao po običaju ga odalo čuveno đ....DLAKAVI piše se đ a ne dj.....
 
To ti je demokratija, posaljes ga u ........ a on ide gde hoce.............
I ja sam pitao za moju temu - LDP dizajn Nove Srbije- i zasto je spojena sa temom Aleksandar 2 -Ceda pijun DB -, i oni ne odgovaraju, da li da primenim ultra demokratiju,.............
 
marloon:
Za forumaše i forumašice.... lepo da saznate informaciju ko nam je uvaženi moderator Iron. Odalo ga pisanje kao po običaju dj mesto đ . imamo eksperta ovde za te stvari... I sinoć se sam odao kada je pisao ... kao po običaju ga odalo čuveno đ....DLAKAVI piše se đ a ne dj.....

Poštovani,

zaista ne znam kako Vi možete da non stop unosite zabunu na forumu?
Da li mislite da ne da samo kršite Pravilnik nego da to što radite satima i danima ovde ne liči na političko angažovanje?
DJ ili Đ je vama razlog da promenite mišljenje sa DukeOfSerbia na Dlakavog?
Sačekajte do sutra možda vam se učini neki novi korisnik.
A administrator će morati da odluči šta da radimo sa ovakvima.
Prevršilli ste svaku meru ponašanja za ozbiljnog korisnika.
Kada dokažete tvrdnju možda vas vrate.
Ovako da spopadate sve redom ne ide više

Pozdrav

Dopuna>
Nekorektno ophodjenje prema meni kao predstavniku Krstarice;
Nekorektno ophodjenje prema drugim korisnicima;
Ostavljanje vulgarnih linkova.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top