SAMO NA JEDAN DAN.........

Da sam jedan dan u muskom telu...Uh, proverila bih kako je piskiti u dalj...Otisla bih u one strogo muske kafane gde vecito zaseda trust mozgova....Setala bih bez majice...Saznala bih kakav je sex sa zenom iz muskog ugla...
Zajednicko...mnogo toga ali recimo nemogucnost zivota bez suprotnog pola...
 
Lezbejiso bi se... :lol:

Nemam pojma sta bi... otiso bi u grad i bas malo prilazio tipovima ili ako bi oni meni prisli onda bi lepo pricao sa njima... da vidim te filozofije i da im vratim sigurnost u sebe i povratim ljubav i poverenje u zenski rod...

A mozda bi smislio neku foru da na zenski sarm i koketiranje dobijem jos neki posao... :lol:

A mozda bi i otisao nekoj ribi koja mi se svidja i pricao joj bajke o nekom super tipu koga danas nema ali ce sutra biti tu.... :lol:

Pipko bi se po sisama... :lol: Hmm mozda to i nije tako glupo (i po celom telu i unutra) da otkrijem sta mi sve odgovara 100%-tno... Da budem sutra pametniji. :mrgreen:
 
Njah..seks..i to bi bilo otprilike sve.Mislim sta jos moze zanimljivo da se uradi dok si u muskom telu.Zene definitivno pobedjuju,mislim mogu da probaju menstrualni ciklus,radjanje deteta,depilaciju,stikle i da dobar deo tog vremena provedu u cekanju nekog kretena :lol:
 
latica:
A da sto se tice piskenja stojeci za to postoji pi-pi i stvarno je divna stvarcica :)

sta ti je to pi pi? gde to ima da se kupi? :lol:
meni ne bi bio dovoljan samo jedan dan. ali 'ajde, ako je samo jedan dan, prvo bih nasla devojku (nije valjda to tako tesko?) kresnuO bih je, otisaO na utakmicu, a onda se napiO i opet probudio u zenskoj kozi.
 
Copy_Cat:
sta ti je to pi pi? gde to ima da se kupi? :lol:
meni ne bi bio dovoljan samo jedan dan. ali 'ajde, ako je samo jedan dan, prvo bih nasla devojku (nije valjda to tako tesko?) kresnuO bih je, otisaO na utakmicu, a onda se napiO i opet probudio u zenskoj kozi.

Pi-pi je divnaaa spravica :) :) i kupuje se u svakoj apoteci.Od nepropusnog tog nekog kartona sta je vec,odredjenog oblika,samo prislonis i usmerava mlaz. "da i zene piske stojeci" :)
Licno odusevljena sam istom :lol:
 
latica:
Pi-pi je divnaaa spravica :) :) i kupuje se u svakoj apoteci.Od nepropusnog tog nekog kartona sta je vec,odredjenog oblika,samo prislonis i usmerava mlaz. "da i zene piske stojeci" :)
Licno odusevljena sam istom :lol:

Jel mozes time i da ebes? Ako ne mozes, dzaba posla. :lol: Osim toga mislim da bi istog trenutka pobegao ako bi se ikada desilo da svoju dragu zateknem kako piski stojeci. :mrgreen:
 
Verovatno bih za pocetak dugo stajala pred ogledalom,
jer bih videla frajera kakvog sam oduvek sanjala!
Onda bih "zatvorio" oci i zamisljao sex sa mnogo jakom ribom
koja sam bio do juce.
Posto bi mi masta zavrtela mozak...morao bih da ga izdrkam!
 
iluzionista:
Jel mozes time i da ebes? Ako ne mozes, dzaba posla. :lol: Osim toga mislim da bi istog trenutka pobegao ako bi se ikada desilo da svoju dragu zateknem kako piski stojeci. :mrgreen:


pi bre sto si tako konzervativan :) znas kako je dobro,mozete ti i draga zajedno da se potpisujete na pesku :lol: Elem sto se tice ebanja za to postoji vibrator :lol:
 

Back
Top