Granski sindikat "SVEjedno"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
E ajmo malo o našim sindikatima.
Eno Francuzi zbog JEDNOG nakaradnog zakona izašli da smene Slobu.
Naš čovek se učlanio u onaj sindikat "SVEjedno" i nema nameru da izadje zbog NI JEDNOG normalnog zakona.
To je to ovde.
Dodje Bane pa okupi mase.
Masa puta ubrzanje - fijuuu sa vlasti!
Zato se Banetu da auto ili stan pa Bane kulira kao sa objašnjenjem: "mogli bi da izadjemo ali biće i policije pa u slučaju prekršaja morate da platite kaznu a ne radite pa nećete imati da platite pa ćete u zatvor"

Čak i da dodje do izlaska, Bane neće da vodi masu pred Skupštinu nego u ZOO vrt da gledamo majmune.
E vidite, baš taj naš (za mnoge nepriznati rodjak) majmun pobego onomad iz taj ZOO VRT jer mu bilo dosta.
Nije vodio nikog. Sam izašao i pozdravio one na kapiji.
Tražio svoje. Mučila ga *****.

A mi visokoumni rodjaci naslednici sedimo kod kuća i čekamo Baneta da nam objasni zašto nije momenat za izlazak.
PA JEL MAJMUN PAMETNIJI OD NAS?

Idemo mi u taj sindikat "SVEjedno" pa odande da gledamo Francuze kako traže svoja prava.
El vidite za šta skočiše?
Bruka!
Nek dodju kod nas, moliću lepo...
:lol: :twisted:
 
Kakve ružne reči?
Kad se na ovom forumu govorilo nešto ružno?
Bar da si stavio : "izvesna potreba" pa da ljudi razumeju.... :lol:

Aj ti UROSPO ne šlihtaj se tu.
Sad se prave Kinezi, vljda to onaj Duh sa Svekrvom doveo.

Nego leteo ja zbog njega!
To je bilo jer je umanjivo sliku pa mi se učinio drug.
Pitali me sa Krste za ime tog mog Pece, pa kad sam im napisao rekoše da se ne poklapa sa onim njegovim.
Šta znam ja...

Petar Petrović Njegoš
Petar Pecić - Peca
Ima Petrova...
Bar da me kontaktirao na PP pa da izbegnem neprijatnosti...
 
nashi sinikati su izasli iz real-socijalistickog-samoupravnog partnerstva sa partijom i drzavom.
nemaju oni pozadinu i klimu za nekakvu racionalnu akciju..navikli su da ih nista ne pitaju,da budu ispostava partije i idu na more u odmaralista jednom godisnje...podanicki,pasivni stav,pomesan sa "osecajem za nerad koji se placa" nisu mogli da razviju nashe sindikate u nekog znachajnog aktera u socijalnom dijalogu...
da ne spominjemo to sto kruzi pricha da je rukovodstvo db-ovsko...
p.s.welcome back;)
 
Evo još ovo pa idem da spavam.

image.php


a što ste mi lepi svi redom...
:razz: 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top