Sta Muskarci Znaju o Zenama

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja
V

Vragolasta Amfibija

Gost
samo 10 stvari...

1.da imaju ribicu
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.a da...imaju i sise

tacno li je ovo bwe...ili mislite da imaju jos nesto...(guza se ne prihvata kao opcija jer je i vi imate.samo je nasa lepsa.i meksa.)
 
Nemaju bradu i brkove....vecina.
Noge su im manje dlakave...vecini.
Uopste,manje su dlakave...vecina.
Nemaju qurac.
Manje smrde u GSP-u....vecina.
Mogu da radjaju bebe.(mi to znas,ne mozemo)
Jel ovo bilo retoricko pitanje?Ili ono tipa pored fizickog treba ceniti bla,bla,bla,.....Ili aludiranje da nemamo poma o zenama (fizicki)?
Gde ja stadoh ti produzi.......
 
Vragolasta Amfibija:
pa o tebi znaju da oces da das povremeno....:mrgreen:

vidis da sam dala dve opcije...nije to nista !!!!!!

auuuuuu, sto me ujede s ovim odgovorom.........ko ti reko da dajem :grin: el PSD? laze te, ja sam fina devojka ne dajem nikome....... :razz:

a muskarci ne znaju ni one 2 stvari koje si nabrojala (imaju neku predstavu da to postoji, ali ne znaju nizta o tome.... :twisted: )
 
Vragolasta Amfibija:
tacno li je ovo bwe...ili mislite da imaju jos nesto...(guza se ne prihvata kao opcija jer je i vi imate.samo je nasa lepsa.i meksa.)
Pa na primer znamo i gde vam se nalazi slepo crevo.
Čim uđeš - levo.
7.gif
 
Neke su pegave, neke jure muza, neke su sklone razmnozavanju u ranim stadijumima adolescencije, neke brinu godine i to sta ce reci rodbina, neke kuvaju bolje neke losije... Zajednicko za sve njih je reprodukcija i sklonost ka kukanju usemerenom prema drugoj polovini... Mogu biti iskompleksirane, gladne, zedne... da cuo sam da neke zovu cak i udavace, to su valjda one koje previse razmisljaju o razmnozavanju, peglanju kosulja i kuvanju nekog pasulja (pasulj je neizostavan cinilac kako u "lancu" ishrane tako i u vrhunskim operacijama sa kutlacom)... Ima ih bas raznih... neke imaju stan, auto... neke to sanjaju, neke cak idu do te granice da ce to svojim extremitetima obezbediti ne ulazuci pritom ni grama sivila. Bas tesko i surovo pitanje...
Eto to su neka moja skromna saznanja...
 
pa dobro.sve se nesto kod tebe vrti oko udavanaj i kukanja...pa nisu sve udavace.ok,ja jesam...ali nisu beti,kvin,gazdarica,pajamaca,i jagodica,
i esperanca.
i pegava sam...
a jel si ti to mene opisivao?

hehe..dobro je da mi nisi opisao poziciju slepog creva :-D
 

Back
Top