ON +40 ONA -20

  • Začetnik teme ONOMATOPEJ
  • Datum pokretanja
Na ovo cu odgovoriti kao neregistrovani gost.

Imam 38 godina, bio sam u izuzetno strasnoj, ljubavnoj i nazovimo je kako god zelite vezi sa devojkom od 23 godine. Bez obzira sta ko mislio o mojim i njenim godinama jednostavno se desilo i trajalo je cetiri meseca.
ps nisam ozenjen, slobodan sam, tako da eventualne kritike te vrste preskocite
 
pa sad...zavisi od mnogo cega.opet iznosim samo svoje misljenje,velika je razlika,i ne verujem da bih ja licno mogla,da je on malo mladji,a ona malcice starija,pa i ajde,ali ovako...ne znam,ne mogu oni nikako imati mnogo toga zajednickog.ali,ljubav je slepa i ako se oni vole(ili ako se vi volite,ne znam o kome je rec),bas lepo,ne treba niko da im staje na put.ja uvek navijam za ljubav :)
 
On 44, ona 18. Ludo, ona ispunjava svaku njegovu fantaziju, on ispunjava svaku njenu zelju. On ozenjen ima troje dece od kojih je jedno 3 godine starije a drugo vrsnjak sa njom.
On je kucni prijatelj sa njenim roditeljima, ona je skolska i najbolja drugarica njegove cerke.
Njegova zena je voli kao dao joj je cetvrto dete i tako se ponasa prema njoj.

Ha, a sad!
 
she:
E a znas kako ide sa devojcicama u tim godinama da bas sve pricaju najboljoj drugarici. Zamisli da joj kaze> uh sto mi je dobar donji ves kupio tvoj tata

Znao sam da niko nece da mi veruje. Jedino stvarno da ih vrebam pa ih snimim kamerom. Nije losa ideja.
 
ONOMATOPEJ:
On 44, ona 18. Ludo, ona ispunjava svaku njegovu fantaziju, on ispunjava svaku njenu zelju. On ozenjen ima troje dece od kojih je jedno 3 godine starije a drugo vrsnjak sa njom.
On je kucni prijatelj sa njenim roditeljima, ona je skolska i najbolja drugarica njegove cerke.
Njegova zena je voli kao dao joj je cetvrto dete i tako se ponasa prema njoj.

Ha, a sad!
Ta mlada dama ima kompleks oca nista drugo. Trenutno misli da zivot bez njega nema nikakvog smisla, a on se priblizava godinama kada muskarac misli da mu vrednost opada (ima dosta slicnosti sa zenskim klimakterijumom) dokazano od strane medicine. U zabludi su jadnici,ponudi prijatelju pomoc trebace mu. Posle tople noci dolazi hladan jutarnji tus. Grozno budenje!
 
On-seljachina ovih prostora,koja misli da ga 20 godina mladja qrva chini mladicem
Ona-jeftina fuksa koja se zadovoljava borama na zadnjici zbog jeftinih parfema i krpa sa buvljaka.
Koja bre ljubavna veza?
Calci, smeshni ste, kupujte bolje zenama parfeme i ruze, lepshe cete se osecati...
 
Umalo da zaboravim...
"Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*,Naborana bulj*............."

E sad se osecam mnooooogo bolje....
Kako to da recimo, Stari i Don, nemaju tako glupe fore?
Sad cu da ti kazem jednu tajnu...Oni su normalni ljudi....
 
ONOMATOPEJ:
On 44, ona 18. Ludo, ona ispunjava svaku njegovu fantaziju, on ispunjava svaku njenu zelju. On ozenjen ima troje dece od kojih je jedno 3 godine starije a drugo vrsnjak sa njom.
On je kucni prijatelj sa njenim roditeljima, ona je skolska i najbolja drugarica njegove cerke.
Njegova zena je voli kao dao joj je cetvrto dete i tako se ponasa prema njoj.

Ha, a sad!


situacija se malo menja sa ovim sklopom dogadjaja :roll: to je totalno lose,on ima decu i zenu :cry: a ona godiste njegove cerke :cry: zaista neodgovorno sa njegove strane,i uopste malo bolesno :(
 

Back
Top