DA LI VAM JE SVAKI DAN ISTI ?

Pa pazi ... ima delova dana koji su isti... 8 sati spavam i to mi je isto svaki dan... 8 sati radim i to mi je slicno... sreca da mi je posao ok.... :) a trecih 8 sati mi nikada nije isto... u tih trecih osam sati imam recimo sat dva surfa .. a ostatak je inovativa... :)

sve u svemu treba se izboriti u zivotu da i onih 8 sati rada ne bude isto... pronaci neki placen a zanimljiv posao recimo...

e sad to se odnosi na nas malo starije koji radimo itd

a ovi mladji... ma osim sto se nerviraju zbog ispita ceo svet je njihov... zajebancija do neba... svaki dan... eeeeeeeeeeee kad se setim studentskih dana.... :)
 
I ja sam jedno vreme imala taj trip da mi je svaki dan isti,da mi se u zivotu nista zanimljivo ne desava...ali shvatila sam da je svaki dan poseban,drugaciji..i da ne mozes da samo cekas da ti se nesto dogodi,jer je tvoja sudbina u tvojim rukama..Pa,ako nesto dovoljno jako zelis,npr. da ti zivot postane zanimljiviji,moras nesto da uradis povodom toga.A,najvaznije je da shvatis da svako "juce" nikada neces moci da promenis,ostace izgubljeno..zato pokusaj da svako "danas" na najbolji nacin iskoristis...
 
frozen1982.:
Ne.Sredom se jede riba.

spoton.gif
 
svaki dan je drugaciji i zavisi kako sam raspolozena pa da li ce biti zabavan ili dosadan, da li cu samo spavati ili setati ili videti hiljadu ljudi ili citati ili sta god mi padne na pamet ili sta vec moram da radim. ali eto nekako je uvek drugacije. mrzi me jedino da uvek sredjujem kucu to je uvek isto i mnoogo dosadno!
 

Back
Top