Zanimljive istorijske SLIKE

fall.gif



Pad Carigrada ;)
 
E tako si i meni citirao.. pravopisne rechi. blahh
Inace.. moja profesorica srpskog bi se nakostreshila da me vidi.. da ovako pishem kao sad.
Ali ovo su moji prsti (moj zivot) i zelim pisati jednostavno pa makar greshio. E sad tema je iskljuchivo za slike i bilo bi fer da isposhtujemo to i postujemo neke slike.
 
boris0230:
E tako si i meni citirao.. pravopisne rechi. blahh
Inace.. moja profesorica srpskog bi se nakostreshila da me vidi.. da ovako pishem kao sad.
Ali ovo su moji prsti (moj zivot) i zelim pisati jednostavno pa makar greshio. E sad tema je iskljuchivo za slike i bilo bi fer da isposhtujemo to i postujemo neke slike.
Slazem se. Pogresio sam i to je sada ispravljeno.
Ocigledno je da neki dodju ovde na forum samo da bi se sprdali kada neko pogresi.
 
C-E-Z-A-R:
To se najmanje odnosi na tebe i Borisa. Ti i kad ispravis, ne cinis to zajedljivo.

Spusti malo ego! Niko nije zajedljiv vec se ti previse primas i sve dozivljvas licno! Nit' te znam, nit' imam nameru da te upoznam, prema tome, opusti se...bar malo!

@AKHENATON
Uzgred, moze da se kaze i u "kosovskoj bici". Palatalizaciju i sibilarizaciju je moguce primenjivati dok god se ne menja znacenje reci. Sklop "kosovskoj bitki" je jednako pravilna koliko i "kosovskoj bici", cak mislim da je ovo drugo i bolje jer lepse zvuci, no, nema veze. Pogledaj sta se pise u magazinu NIN od 19. marta 1998. Ako oni nemaju jezikoznance, onda nema niko!

Link: http://www.nin.co.yu/arhiva/2464/1.html
 

Back
Top