VICEVI: LJUBAV I SEX!

kupaju roditelji sina i cerku u isto vreme, i pita cerka:mama sta je ono bati izmedju nogu, ja to nemamm,a mama kaze:to je pisa.

i tu cerka pocne da place i govori tipa zelim i ja da imam pisu. A mama joj kaze ako budes dobra devojka i ti ces imati jednog kada porastes, a tata kaze ako budes losa imaces ih mnogo :lol:
 
bgfrajer79:
A mama joj kaze ako budes dobra devojka i ti ces imati jednog kada porastes, a tata kaze ako budes losa imaces ih mnogo :lol:
Meni zvuci realnije da je tata rekao ono prvo a mama ovo drugo.


Evo jedan sa pro-balkanskim krajem:

Svidio se Perici jedan mountain bike, a mama ni da cuje o kupovini.
I kada su dosli kuci Perica kaze mami:
-Mama hajde da se igramo mame I tate!
Majka zgranuta, brze bolje otrca do psihologa. Kada mu je izlozila problem
psiholog joj objasni da to nije nista strasno i da moze da se igra sa dijetetom, ali naravno do izvesne granice. Kada se vratila kuci Perica ju je cekao sa istim zahtevom .
-Mama hocu da se igramo mame i tate
-Dobro sine igracemo se mame i tate
-Ok, idi u spavacu sobu, skini se i cekaj me, rece joj Perica
Majka, zbunjena, sjeti se ljekarevog savjeta i odluci da prihvati igru te ode u sobu.
Skine se i leze u krevet. Posle pet minuta kvaka se se pokrenu i na vratima se pojavi Perica.

-Sta je *****, samo na **** mislis! Ajde oblaci se pa da idemo dijetetu kupiti biciklo!!! :lol:
 
:) dobar mali perica

imam ja jedan malo je crnji ali verujem da ce nasmejati mnoge :)

resio mujo da ide po africi sa zeljom da si napravi jedno crnce i ide tako ebe sve redom ali samo meleze dobija i tako seo negde na obali slonovace i place kad u mu prilazi neki crnac i pita ga: jeli bolan mujo sto paces ? I muja mu isprica muku i tu se crnac zamisli pa ga pita: jel ti **** digacak barem 30cm? a muja kaze: nije. I crnac ga pita a jel ti u obimu ima barem 10cm a muje opet kaze da nije. i crnac mu kaze:

****** MUJO ULAZI TI VAZDUH :lol:
 
Ma ovaj mi je pravi za "LJ&S":

UGAO GLEDANJA
Njen dnevnik:
- U subotu uveče mi se učinio čudnim. Našli smo se u kafiću i popili piće. Pomislila sam da sam ja za to kriva jer sam celo poslepodne bila u kupovini s prijateljicama i malo zakasnila na sastanak, ali on nije ništa komentarisao. Razgovor je zapinjao, pa sam mu predložila da odemo na neko intimnije mesto gde bismo pričali na miru. Pošli smo u jedan restoran i on je nastavio sa čudnim ponašanjem. Izgledao je odsutan duhom. Pokušala sam ga oraspoložiti i počela razmišljati da li sam ja kriva što je takav ili postoji neki drugi razlog? Pitala sam ga šta mu je, a on mi je odgovorio da to nema veze samnom. Odgovor mi nije zvučao uvjerljivo. Dok smo se automobilom vraćali kući, rekla sam mu da ga jako volim, ali on mi nije ništa odgovorio, samo je prebacio svoju ruku preko mojih ramena. Nisam znala kako da objasnim njegovo ponašanje jer mi nije odgovorio da i on mene voli niti je uopšte išta rekao, pa sam postajala sve zabrinutija. Kad smo konačno stigli kući pomislila sam da želi da me ostavi. Pokušala sam da ga navedem na razgovor, ali je on upalio televizor i počeo odsutno da gleda program, kao da mi daje do znanja da je između nas gotovo. Na koncu sam odustala i rekla mu da idem da spavam. Desetak minuta kasnije došao je i on, i na moje iznenađenje odgovorio na moja milovanja i počeo voditi ljubav samnom. No, i dalje je izgledao rastresen. Htela sam se suočiti sa situacijom, razgovarati s njim što je pre moguće, ali je on zaspao. Počela sam da plačem i plakala sam sve dok nisam zaspala. Više ne znam šta bi trebalo da činim? Gotovo sam sigurna da misli na neku drugu. Moj život je potpuna katastrofa.
Njegov dnevnik:
- Danas je igrala reprezentacija i izgubila. Ali zato sam barem ševio.
 
Ma ovaj mi je pravi za "LJ&S":

UGAO GLEDANJA
Njen dnevnik:
- U subotu uveče mi se učinio čudnim. Našli smo se u kafiću i popili piće. Pomislila sam da sam ja za to kriva jer sam celo poslepodne bila u kupovini s prijateljicama i malo zakasnila na sastanak, ali on nije ništa komentarisao. Razgovor je zapinjao, pa sam mu predložila da odemo na neko intimnije mesto gde bismo pričali na miru. Pošli smo u jedan restoran i on je nastavio sa čudnim ponašanjem. Izgledao je odsutan duhom. Pokušala sam ga oraspoložiti i počela razmišljati da li sam ja kriva što je takav ili postoji neki drugi razlog? Pitala sam ga šta mu je, a on mi je odgovorio da to nema veze samnom. Odgovor mi nije zvučao uvjerljivo. Dok smo se automobilom vraćali kući, rekla sam mu da ga jako volim, ali on mi nije ništa odgovorio, samo je prebacio svoju ruku preko mojih ramena. Nisam znala kako da objasnim njegovo ponašanje jer mi nije odgovorio da i on mene voli niti je uopšte išta rekao, pa sam postajala sve zabrinutija. Kad smo konačno stigli kući pomislila sam da želi da me ostavi. Pokušala sam da ga navedem na razgovor, ali je on upalio televizor i počeo odsutno da gleda program, kao da mi daje do znanja da je između nas gotovo. Na koncu sam odustala i rekla mu da idem da spavam. Desetak minuta kasnije došao je i on, i na moje iznenađenje odgovorio na moja milovanja i počeo voditi ljubav samnom. No, i dalje je izgledao rastresen. Htela sam se suočiti sa situacijom, razgovarati s njim što je pre moguće, ali je on zaspao. Počela sam da plačem i plakala sam sve dok nisam zaspala. Više ne znam šta bi trebalo da činim? Gotovo sam sigurna da misli na neku drugu. Moj život je potpuna katastrofa.
Njegov dnevnik:
- Danas je igrala reprezentacija i izgubila. Ali zato sam barem ševio.

E ovaj je bajat k'o Biblija :lol:
 
Mladic i devojka vode ljubav, i ona, sva napaljena, kaze:" Kazi mi nasto bezobrazno! Kazi mi nesto bezobrazno!" A on:" Jedi govna!"

Čuo otac neke povampirene tinejdžerke kako je skinula sa tim i tim momkom pa počne da ga traži. U jednom trenutku se sretnu pa ovaj poče da beži. Ljut i besan otac arlaukao jureći ga: " Ti mojoj ćerci da skineš nevinost"? Momak u očajanju poče da viče "Izvinite čiko, neću nikad više"
 

Back
Top