JEVREJI TRAZE OSLOBODIOCE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

OSLOBODIOCI

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
108
Pokoreni Jevreji u zemlji judejskoj, zovu nas da i njih oslobodimo od iste manijacke judeo-cionisticke ideologije, koja drzi Srbiju i srpske zemlje 66.godina, i plus 20.godina judeo-masonske demagogije, koja nam srusi srpsku Kraljevinu Jugoslaviju. Mi, NACIONAL-SAVEZNICI im porucujemo da cemo i njih osloboditi, i podariti im mir u zemlji judejskoj, onako pravedan kako to Bog svima podaruje.
Cionisti okupirase cak i svoje tlacenike u zemlji izrailjskoj, toliko ih prigrlise da posteni Jevreji na farmama limuna pocinju da se guse od sionske davezi i njihovog globalnog cionizma. Cionisti postase bilioneri, a Jevreje rasporedise [po zatvorima), samo li neko /pisne/ protiv global diktature!

Porucujemo nasim saveznicima u zemlji judejskoj da budu s nama, i da racunaju na nas!
Mi smo ti, koji imamo resenje kako ziveti sa palestincima. Mi drzimo kljuc mira, ali to ne odgovara cionistima, jer se zacrtali neku propalu global demagosku ideologiju, na bazi nekakve njihove demoNkratije koja im sluzi da pokradu ceo svet, a kada se taj svet osvesti i probudi, nastace pakao, koje su sionske vracare nazvale Armagedon.
U strahu su velike oci, i Armagedon je za njih poslednja apokalipsa covecanstva.

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...
 
Ukoliko, moderator brise i ovu temu, jasno je da radi za cioniste, koji sistematski ubijaju i postene Jevreje u zemlji judejskoj.
Njima nije stalo da svojim sunarodnicima obezbede mir i suzivot s palestinskim narodom. Jevreji su za njih samo gomila za potkusurivanje, isto kao sto su prosli Srbi sa svojim srpskim komunistima, koji su sledili sionsku ideologiju.
 
3dflagsdotcomisrae2fawm2tr.gif


:wink: :wink: :wink: 8-) 8-) 8-) :D
 
OSLOBODIOCI:
, a kada se taj svet osvesti i probudi, nastace pakao, koje su sionske vracare nazvale Armagedon.
U strahu su velike oci, i Armagedon je za njih poslednja apokalipsa covecanstva.

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...
:lol:

Čitajući tvoje postove na ovom forumu neznam da li da ti se smejem ili da te žalim :confused: Ti si mnogo poremećen i savetujem ti da što pre potražiš pomoć psihijatra.Mada,bojim se da si ti težak slučaj i da su psihijatri nemoćni :-(

Pozdrav i nadam se da ćeš ipak potražiti pomoć.Veruj mi to je za tvoje dobro
 
OSLOBODIOCI:
Ukoliko, moderator brise i ovu temu, jasno je da radi za cioniste, koji sistematski ubijaju i postene Jevreje u zemlji judejskoj.
Njima nije stalo da svojim sunarodnicima obezbede mir i suzivot s palestinskim narodom. Jevreji su za njih samo gomila za potkusurivanje, isto kao sto su prosli Srbi sa svojim srpskim komunistima, koji su sledili sionsku ideologiju.
Moderator će zaključati ovu temu jer je napisana protivno njegovom zahtevu za ozbiljnom raspravom, a zbog neprekidnog uzvikivanja parola i spamovanja foruma istim porukama.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top