Ljubomora

DaNa_Pa

Primećen član
Poruka
979
Da li ste ljubomorni kada vidite na TV-u ili bilo gde, ljude koji su vashe godishte,a vec su slavni, strava izgledaju, imaju neki talenat (gluma, moda, fudbal, nauka...) i brdo love, a vi shvatate da se to vama nikad nece desiti i da cete umreti, a da niko nece chuti za vas, osim vashih bliznjih? Mislim, koji je onda smisao da zivimo, ako ne donosimo nikakvu korist chovechanstvu?
 
Uopste ne osecam ljubomoru! Ako je on/ona slavna i ima brdo para do je njegova/njena stvar i ja nemam nista od toga sto cu biti ljubomoran! Gledam sebe i svoj zivot, buducnost, a to sto je neko bogat i sto je dobio na kladionici 100000E to me uopste ne zanima!
Gledam kako da zaradim neku kintu i da ne kukam mojima da mi stalno daju pare........

Pozrdav svima!
 
nevjerovatno...upravo o tom razmisljam! :lol:
elem,ponekad,kad gledam tv i sad djeca pjevachi,djeca slikari,djeca glumci...stvarno se malo uspashchim,ali onda se utjesim sa "sofo,ti ces biti revolucionar,yebesh sve ostalo!" i odmah se bolje osjecam!
 
i mom decku se svidja beyonce, i ona iz black eyed peace...cek' cek' ona se i meni svidja
ja bih zelela da budem poznata, ali ne preko mikrofona, posto se bavim pevanjem, vec kao novinar, recimo...volela bih, ustvari, da imam neku bitnu f-ju na poslu, ne mora slava da bude ukljucena, recimo da budem neki urednik, nesto...volim ja medije
 
Sweet_Jane:
Ja znam pomalo Mirku. Ruzna je ko djavo kad joj se priblizis(kao da je si presadilalice) a uobrazene i glupa i ima grozan glas do bola.
baba mog decka i mirkina baba su prijeteljice..i od malena njih dve su u fazonu da ce oni da se vencaju, a moj meda,imao 4 godine, palce i vristi :"necu da ozenim mirku, ona je ruuuzna!!!!" :lol: :lol:
 
DaNa_Pa:
Da li ste ljubomorni kada vidite na TV-u ili bilo gde, ljude koji su vashe godishte,a vec su slavni, strava izgledaju, imaju neki talenat (gluma, moda, fudbal, nauka...) i brdo love, a vi shvatate da se to vama nikad nece desiti i da cete umreti, a da niko nece chuti za vas, osim vashih bliznjih? Mislim, koji je onda smisao da zivimo, ako ne donosimo nikakvu korist chovechanstvu?


Ne .
Mislim da takvi ljudi, posebno nizerazredne pevaljke ne doprinose previse drustvu.
I smatram da svako postigne nesto u zivotu. Sama egzistencija jedne individue ostavlja trag. Novac je sporedna stvar.

I planiram da uspem u tome,,,da ispunim svoje mogucnosti.
Mozda moja diploma na faxu nece doneti para ali cu biti svesna svog uspeha, ja cu biti svesna...a to je vaznije od para i od toga da zamnom balave napaljeni tinejdzeri
 
nisam ljubomorna. na njih barem ne.
nekad bih volela da zamenim svoje probleme za tudje jer mi iz moje perspektive izgledaju lakshi za reshavanje. mada samo lupetam kad to pomislim jer tu perspektivu ne bih ni imala da nisam bash u svojoj poziciji.
poenta ~ necju da se bunim. onako je kako treba da bude.
 

Back
Top