Ljubomora

u pravu si , jer zašto da živi ako neće biti poznata? :hahaha:

Mozhe i tako da se razmishlja , mada sam ja mislio da ona uzem sebi zhivot zato shto:
1.
Da li ste ljubomorni kada vidite na TV-u ili bilo gde, ljude koji su vashe godishte,a vec su slavni, strava izgledaju, imaju neki talenat (gluma, moda, fudbal, nauka...) i brdo love, a vi shvatate da se to vama nikad nece desiti i da cete umreti, a da niko nece chuti za vas, osim vashih bliznjih? Mislim, koji je onda smisao da zivimo, ako ne donosimo nikakvu korist chovechanstvu?

Misli da korist chovechanstvu donose korist samo oni shto su na naslovnim sranama i imaju puno love i slavni su.
Pa najvecu korist chovechnastvu donose obichni ljudi koji rade svoje poslove , poshteno zhive svoj zhivot , a za njih ne zna skoro niko .

2. Shto je za nju sreca jedino kad drugi misle da je srecna i uspeshna ( to jest kad je na naslovnim stranama )
 
Da li ste ljubomorni kada vidite na TV-u ili bilo gde, ljude koji su vashe godishte,a vec su slavni, strava izgledaju, imaju neki talenat (gluma, moda, fudbal, nauka...) i brdo love, a vi shvatate da se to vama nikad nece desiti i da cete umreti, a da niko nece chuti za vas, osim vashih bliznjih? Mislim, koji je onda smisao da zivimo, ako ne donosimo nikakvu korist chovechanstvu?

:hahaha: Ja se zadovoljavam sa onim sto jesam,ne patim od toga da budem slavan,popularan i sl. Najvise bi voleo da fizikalisem,vozim prosecna kola,da zivim u manjoj kuci sa zencetom koje me voli i da imam 3 dece. Pare ljude kvare,imam primer jednog drugara koji ima stan u centru grada,imaju mu roditelji dzipa od 30 000eura,majka mu radi u opstini kao neko mudo a cale mu je advokat i vece stipse u zivotu nisam video.ja i ortak kojem keva radi na buvljaku cascavamo njega picem a lik je pun para i uvek kaze kako nema pare a posle izvadi 400 dinara! Ja sam skroman covek i u parama nije sva sreca!:)
 
slazem se pare ljude kvare...npr: kad se skupim sa drustvom svi damo pare i kupimo sok i grickalice niko od nas nije neki bogatas za razliku od jednog druga sto mu cale vozi besna kola i pun love ne bi pozajmio 20 din
 
Pa sta mislite kako su ti bogatasi postalo punisici? Upravo tako...sve su to stekare! Dobro, ne svi, ali ima ih dosta....
Najvise mrzim one kojima su pare sve u zivotu i kad treba da se daju pare oni se celi zivot hvataju za ono "Pa i ja sam dao pare!"...takvima vratim pare za to sto su dali i oteram ih u p.m.!.
 
to mene apsolutno neje briga....i bilo ko od oraka da uspe bilo bi mi drago....mozda be me malo vuklo to da i ja pa zamisljam sebe u takvoj situaciji ali prodje.....koji ce mi slava....bolje mi je da sedim sa ortacma u park blejimo i da nas bole za sve....
 

Back
Top