Jeste li se nekad...

carolina 212

Aktivan član
Poruka
1.768
Potpuno iskljucili iz razgovora dok vam neko nesto prica? Meni se desavalo da kad mi neko prica neke gluposti ili nesto dosadno potpuno odlutam i iskljucim se iz razgovora. Kao da pritisnem neki prekidac i ne cujem vise tu osobu
 
na pola uva da....:D uvek znam kad treba glavoklimanje i odobravanje, jer slušam na pola uva :lol:
Ma nemoj?...Stvarno? ...Iju iju ...zlo & naopako :P Pa što ne uradiš TAKO? ..Ma ne zamaraj se time...samo ti uživaj...itd. Ceo spisak. Ali uvek ZNAM o čemu je bila reč, ybg :? Samo se ne unosim, odmah izađe :lol:
 
Хе, хе..деси ми се да се искључим и док ја причам...
Толико година предајем исто градиво да понекад ухватим себе да говорим потпуно механички, да не мсилим о томе што причам и да су ми мисли негде сасвим далеко, али толико сам увежбана да се та моја искљученост уопште не примети.

А да се искључим док други причају..па то је редовна појава...
 
pa teško je reći "izvini što sam naporan" :lol:
ma ne znam...ja sam radoznala, zašto da ne slušam. To mi je lebac. Slušanje - gledanje i ostalo. Kad nije zanimljivo, to prosto - nije zanimljivo, znači možeš da se opsutiš i to...ali skroz da se isključim? Pa sa kakvim vi to ljudima stupate u kontakt? :roll: Ja ondaK ne bih ni stupala u razgovor, bar ne duži. Opasan sam slušalac, još kad počnem da tražim logiku u izlaganju...ne daj Božo da mi je ta priča VEĆ poznata, xixixixixi....:lol:
Ma da. Zato jedva čekam da ja malo pričam 8) A onda - ne stajem, dok ne malaksaju!!! :lol:
Šalim se, umem da slušam i to i radim. Umem i da pričam, tu se...hm...pa...kočim :)
 
S kakvim ljudima? Meni koleginica s posla pričala dva sata o tome kako se pravi sir... Trgla sam se samo kad je izgovorila reč Maja - al' sam brzo shvatila da je to nešto što se stavi u mleko da bi ispao sir i nastavila dalje da kuckam :lol:
 
a otkud joj HRABROSTI da te dira dok radiš? :lol:
ej...ima kod mene jedan kolega...priznao mi je pre 2 dana "mala, neću više da STREPIM od tvoje reakcije" - pošto priča viceve, i kad krene....:roll: Mislim, peti zaredom ne može da bude smešan, pa ne znam kakav da je :roll: A vređa se kad mu se izvinim i kažem da zapamti gde je stao, pa kad budem slobodna, podsetiću ga ....ebote, tajk kad krene....a zanimljiv je, prvih 10 minuta. Obožava (!!!) da me zaustavi kad recimo krenem do toaleta :twisted: I priča, i priča, i .....ali sve vreme zahteva pravo slušanje, nema tu cile - mile....yebote :shock: :lol: Mnogo ga gotivim, ali mnogo je brate naporan.
 

Back
Top