Da li je T.Patak egocentričan i koliko?

Da li je T.Patak egocentričan i koliko?

  • 5 (max)

    glasova: 10 34,5%
  • 4

    glasova: 3 10,3%
  • 3

    glasova: 4 13,8%
  • 2

    glasova: 0 0,0%
  • 1 (min)

    glasova: 2 6,9%
  • 0 (nije egocentričan)

    glasova: 10 34,5%

  • Ukupno glasova
    29
  • Anketa je zatvorena .

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Znači , pitanje u anketi je da li je Tužni Patak egocentričan i koliko?
Gradacija ide od 1 do 5 pri čemu je 5 najveća egocentričnost, a 1 najmanja, 0 ako je nema uopšte?!?

Anketa zbog objektivnosti mora da bude tajna, jer
-se radi o osobi
-ako neko smatra da je T.Patak egocentričan, možda smatra da je i sujetan, pa mora biti anoniman....


Molim administratore da ne uklanjaju temu , jer je ovo samo prvi od koraka kojim želim pokazati jednu interesantnu osobinu kod ljudi, a ne kao lična promocija.....

P.S. Obrazloženja odgovora nisu potrebna.
 
Extra zamisljen... klasika...

E Patku, Patku... da li si nekada pomisljao da je suicid ne tako los izbor?
Mislim, zivot jeste dovoljno tezak i komplikovan sam po sebi, mada nekim majstorima polazi za rukum da ga zamrse jos vise... Recimo, moj prijatelj o ubistvu razmislja sasvim temeljno i iskreno samo sto najcesce odustane u poslednjem trenutku (pa tako i mi, njegovi prijatelji, ostanemo bez obecanog nam zita... volim zito).
Zvuci sasvim cudno kada neko pokusava sebe da analizira, narocito na ovaj nacin. Cemu sluze psiholozi? Nekako, ljudi se plase tog razgovora sa psiholozima... Mozda tebi i nije potreban (jos uvek), ali "gde ima dima... tu vatra postoji jao Bog te j... pa to motor gori".
 
Na mojoj temi priča o suicidu , je ravna seksu sa embrionom od 3 cm.
Nedozvoljivo, nemoguće i nenormalno....

Znam za tezu psihoanalitičara da ne treba sam sebe analizirati....
Čak ni sopstvene snove....
Medjutim , sve se to rešava samokritikom i vremenom , decentracijom i ostalim metodama.I trudom.....

Čoveče ne idi malen ispod zvezda......sad ovo malen svako tumači na svoj način....dok sam bio mali tumačio sam kao stićiću do 195cm....naučiću razne stvari, i učiniti dosta stvari.....ima dosta mesta da svako doda svoje oblake , pa ili ih razvejava ili koncentriše....
 
Tuzni_patak:
Tako iskusni majstori psihologije a naivci zovu 70 i 71 godište, jer su se u detinjstvu dosta nagradjivali sa bananama .
Karakteristično je da su ideolozi, najmaksimalnije(*) tolerantna generacija, pozitiva u pristupu.

Najviše su bili pogodjeni slobinim igrarijama u mladosti..."prekinuta mladost"
hvala na objašnjenju :D

i tačno to za banane :shock: :lol:

@sindi
buahahahahaaaaa mi smo bananavomen-ke
 
Ти патак јеси егоцентричан...мени то нема негативно конотацију(то многи погрешно поистовећују са егоизмом)...али...стиче се утисак као да не добијаш довољно пажње да задовољиш ту своју потребу...и онда изнова и изнова неке тужне приче...кукумачења...:roll:
 
Možda ih ti vidiš kao iznova, ali to onda znači da ti imaš rešenje za ono što mi se nameće kao problem....jer tebi je jasno , a ja lutam kao kiša oko kragujevca....

Nikad do sada nisam postavljao temu da bih ponovio znanje ili istu priču....
Zato slobodno iznesi , pa makar ti se činilo i prostim i banalnim da je baš ta sitnica ključna za razjašnjenje....

Uh, ne volim ove komentare , zato sam i rekao da u P.S: ne komentarišete...Zato što ovakvi komentari mogu da utiču na objektivnost i "objektivnost" ankete....

Iako je komentar sasvim na mestu za temu , loš je za anketu....
 
Ako neces da se roknes pristupi nekoj sekti. Cuo sam da su izuzetno "lekoviti", sve sto treba jeste da im poklonis kucu, ali tvojim nedoumicama ce doci kraj, ko sisa kucu. Zamisli zivot bez tako velikih dilema, ptice pevaju, lavovi cvrkucu i skakucu oko decice na livadi punoj jabuka... i naravno fontana (nista bez fontane). Zasto bi sve to odbacio... ljudi obicno pogresno shvataju sektase, kazu da su izopaceni, poremeceni... dobro, mozda je to i tacno, ali uvek izostave taj detalj da su srecni i razdragani.
Naravno, nisam mislio na sataniste, mislio sam na ove subotare i tako te malo mekse i ljubopitljivije.
 
Па брате имам ја гомилу својих проблема које не решавам. А кад бих знао како да решим твој...веруј да бих рекао.

Него ето тако...споља гледано, неутрално...све изгледа јасно као дан...услов је само проницљивост и добра воља да искрено кажеш шта мислиш...да не завлачиш некога својим намерно погрешним ставом (мислим да ме капираш). А ја сам ти рекао шта мислим...
 
Nisi ti egocentričan, pre druga krajnost...
Inferioran, nesiguran i iskompleksiran... Ne kažem da bih te zahebavala, imaš i poneku pozitivnu, samo navodim negativne osobine, kad je već moguće javno... To se meni čini.
A da li su te iznenadili rezultati?
Evo sad ću da glasam...
 
e,jadnice patkoliki, neuki i mizogini..............od "ovcica" bar moz' da naucis mentalnu higijenu...da...da.....Neke ptice nikad ne polete..............:roll: P.S. Ovo je komentar na ono sa svastare,a za mizoginijske stavove je vec odavno trebalo da budes banovan...:idea: Al' kad ne umes ni da se izrazis,ili se mozda samo meni povraca kada procitam nesto slicno;nameravano da bude duhovito,a ispoljeno kao "ljiga"........pfuj......"Stil je covek sam",a dno je dno.:-? bolesne aluzije.............jeftino i plitkoumno............
 
Ava G.:
e,jadnice patkoliki, neuki i mizogini..............od "ovcica" bar moz' da naucis mentalnu higijenu...da...da.....Neke ptice nikad ne polete..............:roll: P.S. Ovo je komentar na ono sa svastare,a za mizoginijske stavove je vec odavno trebalo da budes banovan...:idea: Al' kad ne umes ni da se izrazis,ili se mozda samo meni povraca kada procitam nesto slicno;nameravano da bude duhovito,a ispoljeno kao "ljiga"........pfuj......"Stil je covek sam",a dno je dno.:-? bolesne aluzije.............jeftino i plitkoumno............
Sto si tražio to si i dobio:).
 

Back
Top