Zene vozaci

BG5

Veoma poznat
Poruka
11.580
bdw2.jpg


roadsign9av.jpg


ifwomenrantransportationdepart.jpg


girldriver41da.jpg


girldriver12tr.jpg


t0swv7.jpg


t0swog.jpg


t0swi0.jpg
 
prostorna sposobnost mnoooooooooggoooo razvijenija kod muskaraca pa su zene mnogo oprezniji vozaci..... incidenti koje one izazovu u voznji su manje opasni, to su uglavnom ogrebotine itd........
.najvece nesrece na putevima izazovu muskarci pod uticajem testosterona of course......
sto se parkiranja unazad i snalazenja na mapi tice : zenama bi trebalo zabraniti :)................jer vecina zena ima ogranicene sposobnosti za procenu prostora
 
goldfish:
prostorna sposobnost mnoooooooooggoooo razvijenija kod muskaraca pa su zene mnogo oprezniji vozaci..... incidenti koje one izazovu u voznji su manje opasni, to su uglavnom ogrebotine itd........
.najvece nesrece na putevima izazovu muskarci pod uticajem testosterona of course......
sto se parkiranja unazad i snalazenja na mapi tice : zenama bi trebalo zabraniti :)................jer vecina zena ima ogranicene sposobnosti za procenu prostora
Vidi je shto zna.
 
Vidi nova "pajamaca" :D

Po meni kod zena postoje dobri i losi vozaci, nema sredine...
To da su zene losi vozaci i da ne mogu da budu dobri me je razuverila moja kuma koja. mogu slobodno reci, vozi bolje od 90% muskaraca sto se svega tice... kako voznje tako i uparkiravanja i ostalog ;)
 
Koju god ženu da znam, da ide na posao kolima, ta vozi ni gore ni bolje od prosečnog muškarca.
Ove sa dobrim kolima uživaju u vožnji, zato se može reći da dobro voze, ustvari imaju dobra kola :lol:
Drugim rečima, ako neko uzme kola jednom u dva meseca da odveze decu u vrtić, taj ne može biti dobar vozač, ne nikako :I
 
Докле више?!
Ако има нешто горе од жена возача, онда су то маторе деде, које се размишљају два'ест минута на раскрсници, 'оће л' тамо ил' онамо? :evil: Гррррр, немам живаца за неодлучне и споре возаче.:-P
 
Ја увек пишем ћирилицом, сем на форуму. :-P
А ово сад остаде од руског.....само твоје име незгодно. :-P :lol:
 
Ја признајем: била бих ужааасан возач (плавуша, шта ћете), и зато никад нисам хтела да полажем возачки...
А тек што сам грозан сувозач......:mrgreen:
 
da, isto tako muskarac vozac ne treba da zahteva od zene suvozaca da mu tumaci mapu, jer ona se
TESKO snalazi na mapi (mislim znate ono kad zena okrene mapu u pravcu u kome ide, dok muskarac moze u glavi da rotira sliku itd....)
on treba na primer pre puta da prouci mapu, a ona eventualno moze da mu opisuje sta vidi pored puta, jer on ne moze da se koncentrise..........u protivnom moze lako da dodje do svadje :)...u fazonu : zasto okreces naopako mapu? itd
 
Evo ja priznajem: 2x auto do mene na parkingu, 1x bandera i to je sve! I nije tako strašno za 10 godina. :mrgreen:
A za ono na zadnjim desnim vratima nisam ja kriva. Tu su me dočekali nespremnu! ;)
Brmmm, bbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrmmmmmmmmmmmm..........................................................
 
Da, žene dobri vozači su takve i u krevetui. ANAlogija bez greške..

Da, tačno je da su žene u većem broju nezainteresovane i ne uživaju u vožnji kao muškarci.

Tačno je i to da većina žena nema pojma oko održavanja automobila, to što ne menjaju ulje, to je najmanji problem ,ili slične stvari...ali evo jedne ilustracije...u pitanju je naša poznata glumica mlađe generacije i njene dileme:

- Jbte, ne mogu da se odlučim, bila sam na Sajmu i nemam pojma koji auto da kupim. Prodala sam svoj za 4 soma, i sada bih da kupim nov auto..

- A koji bi ti auto da kupiš?

-Gledala sam nekog plavog Clia i Feliciu.. a kakva je ta Felicia, meni je lepši ovaj Clio
 
Свиђа ми се ова аналогија. :mrgreen:
Ево ја обожавам да возим, сваки дан 80км тамо и назад и то су ми баш опуштајући тренуци. :p
Али и водим бригу о мењању уља, мењању гума, и сваки и најмањи звук на мом аутићу ме забрине.:( :lol:
Јес да се не разумем много у делове, али увек питам да ми се све лепо објасни и учим. :p
А што се ложим на брзину,.....40км за 15 мин. :mrgreen:
 
to sto neko vozi brzo ne znaci da vozi dobro:roll: kako me to nervira
provalila sam da voznja zavisi od auta vise nego od vozaca!!!
ja sam patila jer na semaforu najsporije razvijem 50km/h a onda sam probala auto jedne devojke i videla da je moj auto zapravo njesra!!!i mnogo sam besna sto sam svesnija da vozim krssssssss aaaaaaaaaaaaaaaa
da li znaci da je neko los vozac ako ga bas briga da l ce da zakaci trotoar ili nekog drugog?
 

Back
Top