LJUBAVNI PROBLEMI......................

Psihologue:
SVI IMAMO LJUBAVNE PROBLEME...
NEKO NEMA DEVOJKU NEKO DEČKA...
NEKO ZATAJI KAD JE NAJPOTREBNIJE
A NEKO BUDE PREVAREN ILI PREVARENA....

PITANJE:

SA ILI BEZ LJUBAVNOG PROBLEMA?
KAKO REŠITI?
DA LI JE BOLJE BITI SAM ILI SAMA?

...ne moze bez ljubavnih problema...ne postoje 2 savsena bica...koja se savrseno uklapaju...takodje...kad ostavimo sve po strani bilo bi dosadno da je sve savrseno...onda bi strast i zelja konstantno opadale...
...resiti...zavisi od problema...razgovorom...razumevanjem...prihvatanjem..
...bolje je biti sam nego u vezi koja ne funkcionise...a da li ona funkcionise znaju najbolje oni koji su u njoj...
...ako postoji neko sa kim mozemo podeliti svoje emocije i ko je vredan...zasto bi bezali od toga...ljubav je najlepsi osecaj...
 
... sugerisao u pitanju..to da l je bolje biti sam tacno zavisi od toga kako se podnosi ta samoca...ja je u poslednje vreme tesko podnosim i bas sam zeljna neznosti , prihvatanja , dodira, zagrljaja, do te mere da se plasim da decka ne udavim prevelikom potrebom za paznjom itd ..., i stoga se maksimalno suzdrzavam... - al ni to ne valja....
 
AKO NISTE nikada vodili ljubav to nije greh niti sramota ali može biti problem...
Devojke obično počnu da bulazne i da se živciraju dok muškarci od silnog drndanja organa dobiju
osećaj da nikada neće ebati i počnu obično da izmišljaju razloge da ne bi bili sa ženom,jer
predugo traje apstinencija i izgube svaki osećaj šta trebaju raditi..počne frka u glavi..
 
A problemi su tu da bi se resavali... :wink: ako je neko razuman i normalan onda nije tesko... no moramo naglasiti i dozu smirenosti i strpljenja spremnosti na komunikaciju...
Uvek je najbolje resiti problem ukoliko je moguce, a ako je nemoguce onda odabrati jednosmerni put do sledece raskrsnice....
Moraju ljudi da se potrude i ponekad i pomognu partneru da bi se problemi resili... i nista nije lako za sve treba malo vremena i truda... dobre volje... :wink:
 

Back
Top