Bolest Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.404
Svi znamo da su smradikali i legIJalisti najveca bolest u Srbiji. Kancerogeno delovanje Stranke Retardiranih Srba i Druge Socijalistichke Stranke je odavno poznato. Ostaje josh samo pitanje kako da eliminishemo taj tumor?
Da 5. Oktobar pobedi 12. Mart!

SRBIJI SE RADI!!!
 
dr hirurg:
Svi znamo da su smradikali i legIJalisti najveca bolest u Srbiji. Kancerogeno delovanje Stranke Retardiranih Srba i Druge Socijalistichke Stranke je odavno poznato. Ostaje josh samo pitanje kako da eliminishemo taj tumor?
Da 5. Oktobar pobedi 12. Mart!

SRBIJI SE RADI!!!


e moj decace ... ko gubi ima pravo da se ljuti
 
Petar_FPN:
ko gubi?...nesto ne vidim da se radikali ubijaju od vlasti...samo laju...
@doktor
ne mislim da je dss tumor srbije(jbt. gde nadje taj izraz?!)
ldp u tome malo pretera....

Koshtunica je novi Miloshevic i klonirani Rankovic. Srbijom vlada mafija koju chine ANUS, PRC i vojna obaveshtajna sluzhba.
 
Molio bih ozbiljne forumaše svih političkih opcija da ne padaju na provokacije retarda koji je pokrenuo ovu temu. Bacite samo letimičan pogled na SVE njegove dosadašnje poruke i biće vam jasno o kakvoj se pojavi radi. Neka se njime pozabave nadležni.

Toliko.
 
dr hirurg:
Svi znamo da su smradikali i legIJalisti najveca bolest u Srbiji. Kancerogeno delovanje Stranke Retardiranih Srba i Druge Socijalistichke Stranke je odavno poznato. Ostaje josh samo pitanje kako da eliminishemo taj tumor?
Da 5. Oktobar pobedi 12. Mart!

SRBIJI SE RADI!!!

dao sam odgovor na ovo pitanje
treba se dozvoliti radikalima mandat
josh kad bi voja bio s njima...

da vidis kako bi 2 god kasnije vec bili zaborav.

a bolje 2 godine odma
nego 20 nekih perverznih kohabitacija.
 
DellBoy-011:
Pa radikali su imali svoj mandat, sa slobom i mirom, hocemo se sad opet vracati na to:roll:
vidish da su ubedili narod da nikad nisu bili
:(

a ukupan broj biracha SPS-SRS koji su uvek bili jedno je isti kao i tad
srbija se mora pouzdati u one koje smo mi OTPORASHI ubedili da ima nade
i koji su 24 septembra 00 izashli i rekli svoje

:( ispade da nas je cobi izradeo ponovo sa koshtunjavim
ustvari sistem :( :( :(
pa njima treba opet razlog da shvate da pravo glasa neshto znachi!
 
crow:
vidish da su ubedili narod da nikad nisu bili
:(

a ukupan broj biracha SPS-SRS koji su uvek bili jedno je isti kao i tad
srbija se mora pouzdati u one koje smo mi OTPORASHI ubedili da ima nade
i koji su 24 septembra 00 izashli i rekli svoje

:( ispade da nas je cobi izradeo ponovo sa koshtunjavim
ustvari sistem :( :( :(
pa njima treba opet razlog da shvate da pravo glasa neshto znachi!

Uz puno uvažavanje Otpora i otporaša, ne bih se složio da su oni bili ti koji su ubedili "ostatak". Uticali jesu, u priličnoj meri, kao i ostale okolnosti, okupljanje velikog broja stranaka u široku koaliciju, bombardovanje, lažna "obnova", ekonomska situacija, sankcije, kriza i sve ostalo:wink:
 
DellBoy-011:
Uz puno uvažavanje Otpora i otporaša, ne bih se složio da su oni bili ti koji su ubedili "ostatak". Uticali jesu, u priličnoj meri, kao i ostale okolnosti, okupljanje velikog broja stranaka u široku koaliciju, bombardovanje, lažna "obnova", ekonomska situacija, sankcije, kriza i sve ostalo:wink:

to stoji
kao i to da smo jedino mi bili zabranjivani
prebijani
shikanirani...

a ispade dzabe :(
 

jos jedan koji je izvisio za sljaku u gruziji,ukrajini,bjelorusiji itd....

ok ok nije mozda u redu sto sam rekao ovo ali ... nije u redu da ti tripujes da ste vi nesto tu kao izgurali ... i prevagnuli... smesno... da je Sloba dobio bar jedan rat ili bar da nije zaprljao stvari oko istih koliko jeste i dan danas bi bio na vlasti ... mozda i ne bi ko ce ga znati
 
isti2006:
nije u redu da ti tripujes da ste vi nesto tu kao izgurali ... i prevagnuli... smesno... da je Sloba dobio bar jedan rat ili bar da nije zaprljao stvari oko istih koliko jeste i dan danas bi bio na vlasti ... mozda i ne bi ko ce ga znati
A da su svi oni koji su tih godina bili na ulicama nesto izgurali i prevagnuli JESU! Da nisu jos bi bili pod sankcijama i u ratu sa nekim smesnim pricama da cemo pobediti Ameriku jer mi njih mozemo da gadjamo krompirima...Hvala dragom bogu pa je Srbija bila pametna i slozna bar tog 05. oktobra 2000. :grin: :grin: :grin:
Da je dobio bar jedan rat ili bar da nije zaprljao stvari oko istih koliko jeste ON I NE BI BIO SLOBA...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top