Star Wars?

Sudeci po mom avataru, primeti se da obozavam SW :) . Jedi Academy mi je najmocnija SW igra koju sam igrao. Presao sam je 7 puta i nije mi dosadila. Ove nove SW igre su OK ali ne tako dobre kao Academy.
 
Sve od Lucas arts-a je extra i academy sam presao nekoliko puta a kakvi su to modovi sto postoje. Takodje je extra igra i Republic Commando u pravo je igram po peti put. Uzgred jel zna neko gde mogu da se nadju starije igre od Lucas-a kao npr. Tie fighter iz 1983. godine? Hvala Unapred
 
kad smo kod toga.
Posto jos vezbam jer ga imam od skoro da li je neko probao da igra SW Battlefront 2 online?
da li moze ili je problem sa "originalom" :lol:
 
Miki 13991:
Star Wars:Battlefront I i II Nema bolje SW igre.
Hm....jesi igrao mozda Dark Forces i Rogue Squadron? To su prave SW igre. Meni Battlefront i nije neka igra, sve se svodi da unistavanje neprijatelja. Da ne pominjem i priglup AI. Dvojka je OK, svemirske bitke su nepregledne, a voditi heroja je krvno zabavno.
 
markoca:
Hm....jesi igrao mozda Dark Forces i Rogue Squadron? To su prave SW igre. Meni Battlefront i nije neka igra, sve se svodi da unistavanje neprijatelja. Da ne pominjem i priglup AI. Dvojka je OK, svemirske bitke su nepregledne, a voditi heroja je krvno zabavno.

Ne nisam,ali znam da sam Battlefront I igrao non-stop 3 meseca ;)
 
Hvala na odgovorima,ali i ja moram da dam svoje misljenje! :D
Evo po mestima:
1.jedi Academy
2.Battlefront 2
3.Empire at war
Evo i zasto:
1.Ima dosta pokreta sa lghtsaberima i preki milijardu modova za skinuti sa interneta,ja ih imam na stotine,i dobri su filmovi (demos)napravljeni preko ove igre,npr.preko frapsa. :D
2.BF2 mi nije bas najbolji,ali je dosta dobro ako se gleda na star wars iz ugla za basbas ratovanje i bolji je od BF1 jer ima jedi/sith-ove! :)
3.Ova stavarcica bi bila preterana kad bi imala nekih dogadjaja iz episoda 1 2 i 3!zato mi je tek na 3. mestu. :(

PS:Jedi Academy (JA) picim ko retardiran ;) ,i evo sajta ukoliko zelite da skinete neke modove za igru:www.filefront.com i www.pcgamemods.com ! :arrow:
 
markoca:
KotOR mi se ne svidja malo. Jadan mi je sistem borbe. Ali Sta sve Jaden radi sa lightsaberom he8e keve! :D

Jeste,ali moras priznati da je prica lepo uradjena! :smile:

Ali ipak......JADEN STVARNO JE8E KEVU!

Ej,jesi li bio na nekim od onih sajtova koje sam ti predlozio za modove?
 

Back
Top