ukidanje simbola RS

ono sto je ostalo jos da urade jeste da pomognu siptarskim teroristima da oduzmu kosovo i metohiju, da madzarima pomognu da odvoje vojvodinu i Milu Djukanovicu da odvoji Crnu Goru ... danas sam slusao nesto o nekom sporazumu Adema Demacija i Mila Djukanovica o spajanju Kosova, Albanije i Crne Gore ... na chast Crnogorci ... ja nemma nista protiv Crnogoraca, bar nista efikasno, ali protiv siptara se kalashnjikov pokazao kao efikasan ... ono cega se ja pribojavam jeste da ce srbi medjusobno zaratiti, jer ove "demokrate" kako vode zemlju takva ce biti buducnost .. pozdrav i Ziv je Ratko umro nije
 
Ne daj Boze, to bi bio pocetak novog rata. Bosanski Srbi imaju pravo na drzavnost. dr hirug **** kao da nije Srbin. Ustvari mozda i nije. Uglavnom ne poznaje on mentalitet bosanskog Srbina!!!!! REPUBLIKA SRPSKA
 
e kada bi se nasao pravi covek na pravoj poziciji, znate li vi sta bi bosanski srbi uradili sa muslimanima tzv. "alahove armije"... maximum godinu dana - za taj period ili bi bili poubijani, zarobljeni a ostali bi pobegli iz mile im bosne...

ali strane sile ne dozvoljavaju da dodje pravi covek na pravu poziciju... a o siptarima da nepricamo... udjes na kosovo sa pesadijom, dva tri aviona da pruzaju avionsku podrsku i gotovo za dva-tri meseca.
a crna gora... pa sta mogu oni? nista, sa armijom od 2 coveka :lol:
 
grb.gif

zastava.gif


БОЖЕ ПРАВДЕ (српска химна)
Боже правде, ти што спасе
од пропасти до сад нас,
чуј и од сад наше гласе,
и од сад нам буди спас.
Моћном руком води, брани
будућности српске брод,
Боже спаси, Боже храни
нашу земљу и наш род.

Сложи српску браћу драгу
на свак' дичан славан рад,
слога биће пораз врагу,
а најјачи српству град.
Нек' на српству блиста грана
братске слоге златан род,
Боже спаси, боже храни
моли ти се сав наш род.
 
absonic:
e kada bi se nasao pravi covek na pravoj poziciji, znate li vi sta bi bosanski srbi uradili sa muslimanima tzv. "alahove armije"... maximum godinu dana - za taj period ili bi bili poubijani, zarobljeni a ostali bi pobegli iz mile im bosne...

ali strane sile ne dozvoljavaju da dodje pravi covek na pravu poziciju... a o siptarima da nepricamo... udjes na kosovo sa pesadijom, dva tri aviona da pruzaju avionsku podrsku i gotovo za dva-tri meseca.
a crna gora... pa sta mogu oni? nista, sa armijom od 2 coveka :lol:

Znam ja trofazni sta bi ti htio za muslimane.Zasto mislis da bi se ostvarilo sada to sa punim hangarima u bosnjackim redovima kada niste mogli za skoro cetiri godine gotovo goloruke da nas istrjebite.
Danas bi se potpuno druga prica odvijala u odnosu na 92.Naime srbi na onu stranu drine.
 
Znam ja trofazni sta bi ti htio za muslimane.Zasto mislis da bi se ostvarilo sada to sa punim hangarima u bosnjackim redovima kada niste mogli za skoro cetiri godine gotovo goloruke da nas istrjebite.
Danas bi se potpuno druga prica odvijala u odnosu na 92.Naime srbi na onu stranu drine.

oces da kazes da ovaj put ne bi bacali bombe po svom narodu da se ameri "sazale"? a sto se tice uspjeha vasih ... pa izgleda sudeci po zrtvama da se niste lose snasli ni u proslom ratu. Bolje cuti nikad se ne zna gde ce da se otkrije neki "program za pravljenje atomske bombe" ili "postrojenja za proizvodnju bojnih otrova" a tad nece niko da slini za "zasticenim zonama" jer ih nece ni biti. Tisina.

@absonic

ako pazljivo procitas pitanja postavljena prilikom postavljanja topica videces (ipak) da ovo sto pricas ne odgovara na njih pa ... ne lupaj
 
Treba ukinuti celu Republiku Shumsku jer ona je prepreka placanju ratne odshtete BiH i suochavanju sa zlodelima srBskog nacizma.

a jel bi ti crk'o kad ne bi mene ( a i druge neke ) suocavao sa svojim misljenjem? pa nemoj da na dan kad crknes ljudi osete olaksanje, siguran sam da ce ti biti draze ako kazu "otisao je pokoj mu dusi... bio je dobar i pre svega cutljiv covek"
 
absonic:
e kada bi se nasao pravi covek na pravoj poziciji, znate li vi sta bi bosanski srbi uradili sa muslimanima tzv. "alahove armije"... maximum godinu dana - za taj period ili bi bili poubijani, zarobljeni a ostali bi pobegli iz mile im bosne...

ali strane sile ne dozvoljavaju da dodje pravi covek na pravu poziciju... a o siptarima da nepricamo... udjes na kosovo sa pesadijom, dva tri aviona da pruzaju avionsku podrsku i gotovo za dva-tri meseca.
a crna gora... pa sta mogu oni? nista, sa armijom od 2 coveka :lol:


Jesi li se ti ovdje salio ? Ma da, inace dobar ti je vic, samo ne znam iz koje arhive izvadi isti. :D

Ti izgleda zivis na nekom drugom svom posebnom svijetu, i izgleda da ne znas kako je prosla armija bosanskih Srba u BiH za vrijeme agresije na BiH, i ne znas da je cijela JNA bila uz bosanske Srbe i da ih je nauruzala i ne znas da je A RBiH bila pred Banja Lukom i ne znas da je najmanje 25.000 vojnika bosanskih Srba izgubilo zivot i ne znas sto je najvaznije da su bosanski Srbi stvarno hrabri nad civilima a kad se susretnu sa muslimanskom vojskom da bjeze kao muha bez glave.

Sjeti se Vozuce kod Zavidovica kada je Prnjavorska vojska zaglavila i bez glava se vratila kucama. ;) Sjeti se rijeci njihovog komadanta kada kaze: Ne dajte im naprijed pa kom opanci a kom obojci, a ne prodje ni petnaest minuta padose polozaji u ruke A RBiH i odreda El-Mudzahidin, i cak sta vise ispred njih okolna brda razdaljine i do preko 3 km, koje A RBiH nije uopce imala u planu da osvaja, a od silnog straha HRABRI bosanski Srbi su pobjegli ostavljajuci i obojce i opanke iza sebe. :D

Pokrij se jorganom i nemoj vise da nam pises viceve koje nemaju smisla.

Hvala na razumjevanju.

Abdurrahman. ;)
 
Ma ja to zbog toga, sto reci glup nije kaznjivo, rekao bih ti jos nesto, ali to je kaznjivo pa neću. Znači samo to...glup si da gluplji ne možeš biti, a ti vidi sad šta ćeš. Selam Alejkum glupi čoveče :D
 
Abdurrahman i marlon su kao reke Rio Solimoes i Rio Negro.
U stanu su da teku jedna pored druge i do 50 milja, a da se ne izmesaju njihove jasno razlicite boje.

1%20amazonas.jpg


Notice how the Rio Negro looks black compared the yellow pea soup of the Solimoes (it is actually clear and brown like rusty water).
 
Abdurrahman:
Jesi li se ti ovdje salio ? Ma da, inace dobar ti je vic, samo ne znam iz koje arhive izvadi isti. :D

Ti izgleda zivis na nekom drugom svom posebnom svijetu, i izgleda da ne znas kako je prosla armija bosanskih Srba u BiH za vrijeme agresije na BiH, i ne znas da je cijela JNA bila uz bosanske Srbe i da ih je nauruzala i ne znas da je A RBiH bila pred Banja Lukom i ne znas da je najmanje 25.000 vojnika bosanskih Srba izgubilo zivot i ne znas sto je najvaznije da su bosanski Srbi stvarno hrabri nad civilima a kad se susretnu sa muslimanskom vojskom da bjeze kao muha bez glave.

Sjeti se Vozuce kod Zavidovica kada je Prnjavorska vojska zaglavila i bez glava se vratila kucama. ;) Sjeti se rijeci njihovog komadanta kada kaze: Ne dajte im naprijed pa kom opanci a kom obojci, a ne prodje ni petnaest minuta padose polozaji u ruke A RBiH i odreda El-Mudzahidin, i cak sta vise ispred njih okolna brda razdaljine i do preko 3 km, koje A RBiH nije uopce imala u planu da osvaja, a od silnog straha HRABRI bosanski Srbi su pobjegli ostavljajuci i obojce i opanke iza sebe. :D

Pokrij se jorganom i nemoj vise da nam pises viceve koje nemaju smisla.

Hvala na razumjevanju.

Abdurrahman. ;)

А што овако не причате ви муслимани када одете код Карле дел Понте... него се онда увијате и кукате као неке женетине... идите у Хаг па лепо испричајте
праву историју... :lol: :lol: :lol:

п.с. Ниси нам рекао КО је вас, јадне, голоруке НАОРУЖАО... нисам добро разумео... :razz: :razz: :razz:
 
isti2006:
oces da kazes da ovaj put ne bi bacali bombe po svom narodu da se ameri "sazale"? a sto se tice uspjeha vasih ... pa izgleda sudeci po zrtvama da se niste lose snasli ni u proslom ratu. Bolje cuti nikad se ne zna gde ce da se otkrije neki "program za pravljenje atomske bombe" ili "postrojenja za proizvodnju bojnih otrova" a tad nece niko da slini za "zasticenim zonama" jer ih nece ni biti. Tisina.

@absonic

ako pazljivo procitas pitanja postavljena prilikom postavljanja topica videces (ipak) da ovo sto pricas ne odgovara na njih pa ... ne lupaj

Naravno neocekujem nikakvo drugo misljenje od tebe nego upravo navedeno gdje srpski lideri svom narodu govore da su sami sebe granatirali.Jos jedan ocajnicki pokusaj da speru krv sa svojih ruku.Covjece JNA ste imali iza sebe pa opet nista.i jos 4 godine vremena.Zato molim te nemoj mi TI govoriti o uspjehu ovih ili onih.
 
Abdurrahman:
da je cijela JNA bila uz bosanske Srbe i da ih je nauruzala i ne znas da je A RBiH bila pred Banja Lukom i ne znas da je najmanje 25.000 vojnika bosanskih Srba izgubilo zivot
Sjeti se Vozuce kod Zavidovica kada je Prnjavorska vojska zaglavila i bez glava se vratila kucama. ;) ...
i odreda El-Mudzahidin, :D

Jom, Iron, reagujte, pobogu... Ili, bar, guglajte o Vozucoj pa kad procitate tu strahotu videcete sto apelujem da se ova kreatura disciplinuje.

A kreaturi: O JNA na strani Srba mozes sa svojom nanom uz tepsiju krompiruse... Nego, sto ne udjoste u BL? I sta se kur*is tim odredom, minorni koeficijentu inteligencije, pa oni bi i vas sutra okretali na raznju...
 
migud:
Jom, Iron, reagujte, pobogu... Ili, bar, guglajte o Vozucoj pa kad procitate tu strahotu videcete sto apelujem da se ova kreatura disciplinuje.

A kreaturi: O JNA na strani Srba mozes sa svojom nanom uz tepsiju krompiruse... Nego, sto ne udjoste u BL? I sta se kur*is tim odredom, minorni koeficijentu inteligencije, pa oni bi i vas sutra okretali na raznju...

Ма које реаговање Мигуд... овај се човек јавно хвали о убијених 25.000 Срба а исте те потурице ЦВИЛЕ И УВИЈАЈУ СЕ КО ГЛИСТЕ ПРЕД СУДОМ У ХАГУ СА ЗАХТЕВОМ ДА СЕ ПРОГЛАСЕ СРБИ ЗА ГЕНОЦИДНИ НАРОД ЗАТО ШТО СУ ЛИКВИДИРАЛИ ТРИ ПУТА МАЊЕ ЊИХОВИХ ВОЈНИКА (8.000)... уопште ме не би чудило да се сада поново стави тема "Геноцид у Сребреници"... нема ту помоћи... јер ИСТИНА више никоме ништа не значи - само навијање и арлаукање као на утакмици... 8-)
 
eremita:
Ма које реаговање Мигуд... овај се човек јавно хвали о убијених 25.000 Срба а исте те потурице ЦВИЛЕ И УВИЈАЈУ СЕ КО ГЛИСТЕ ПРЕД СУДОМ У ХАГУ СА ЗАХТЕВОМ ДА СЕ ПРОГЛАСЕ СРБИ ЗА ГЕНОЦИДНИ НАРОД ЗАТО ШТО СУ ЛИКВИДИРАЛИ ТРИ ПУТА МАЊЕ ЊИХОВИХ ВОЈНИКА (8.000)... уопште ме не би чудило да се сада поново стави тема "Геноцид у Сребреници"... нема ту помоћи... јер ИСТИНА више никоме ништа не значи - само навијање и арлаукање као на утакмици... 8-)

Eh, moj eremita... kad ljudima ne mozes objasniti da su ljudi, kako onda da im objasnis istinu. Mada, briga me za istu, cim je trazimo znaci da je kasno. Ali ne shvataju neozbiljni da ce "kasno" da se ponovi, nego su ubedjeni su ratovi iza nas. Kakva iluzija, nije rat zbivanje civilizacije, nego stanje. Evo, ovde se uveliko suska da ce Izrael napasti Iran, najverovatnije vazdusni napadi... A kad bi se, recimo, 30% Amerike ;) pitalo sta uciniti Francuskoj, veruj mi, zatreslo bi se na Starom kontinentu. A Srebrenica... Da oplakujem muslimanske militaristicke baze pod protekcijom UN-a? I koliko mudzahedina per capita nas Srba, koji nisu identifikovani, a kako bi i bili kad su uvezeni.
 

Back
Top