ukidanje simbola RS

dobro je,alal ti vera...nije bas onda toliko glupo cim si se ovoliko potrudio..uzgred,ti si se meni prvi nakacio,verovatno te je zbunio intelekt koji potpuno odudara od tvojih "patriotskih stavova",pa si morao zestoko..neka ,samo da si se ti ispraznio..cuj,razmisljao citavo vece kako da mi odgovori...sto si se opteretio toliko..ccc ...mojne meni te fore o "patriotama"...verovatno je za tebe patriota i ulemek,i zeljko i vuchelic,i bogoljub karic i moma mandic etc...i okey nema vise komunikacije medju nama dvojicom,ja sam za
 
Lilaa:
Tako mi je žao tih jadnih muslimana u Bosni, ono što su Srbi i Hrvati tamo napravili je neoprostivo, od genocida preko činjenice da tamo još uvijek postoji republika Srpska (koja po svim humanim načelima ne bi smjela postojati), pa sve do ovog što sada čitam na ovom forumu. Ni Hrvati po tom pitanju nisu bolji, često čujem neke priče kako su bacali granate sami na svoj narod kako bi se prikazali svijetu kao žrtve (to mi kaže jedan Hrvat u pokušaju da opravda Hrvate, sa sad to čitam i ovdje na forumu).
Pa ako je to istina (sto mi je tesko povjerovati) onda ne želim ni zamišljati što li su sve morali muslimani prolaziti da rade tako očajničke stvari. I nakon svih učinjenih užasa, slijedi onaj grozni komentar- "a sto su oni radili" i iskorištavanje povijesne povezanosti s Turcima koji su harali ovim područjima prije nekoliko stotina godina kako bi ih se označilo kao samo jedan nastavak tog zvjerstva protiv kojeg se treba boriti i iskorjeniti što prije... mislila sam da su nas do rata doveli naši djedovi i očevi, a sad mi se čini da ni mi, mlađi, nismo bolji, dapače...

da da ti jadni mali muslimancici...
hmmm... a da li si ti citala postove abdurahamana ili kako vec...
on se ovde qurci i ponosi kako je poklano ko zna koliko vojnika (cuj - oko 20 000 :lol: - izgleda da ne zna da broji)
 
migud:
Prevela bih ga ja na latinski ipak je nesto "zivlji", al' mi se ne trosi vreme, bices na istom...;)

Nego, prvo jojo sad i ti, cigro, baratate informacijama toliko da se komotno demantujete svaki put kad nakuckate nesto. Zahvalite toj Americi sto niste usli, lako je bilo sa Srebrenicom, sve ukupno hiljadu-dve, teren "kamufliran", satelitski snimci misterija... ali se nikome nije brisao ceo korpus jedne armije i to pred celim svetom. A bio bi eliminisan da ste usli, da ne spominjem dalju reakciju VRS. Sta bi se desilo sa Tuzlom, u krajnju ruku i Sarajevom ( manja mesta ne spominjem, pomeli bismo vas, logistika, strategija, taktika, pozicije, ma sve vam je bilo nakaradno... opet kazem, zahvalite politici )? I nije tu NATO igrao nikakvu ulogu nego nasi i vasi. U stvari, igrao je, ali je ta igra kostala samo nas, Srbe. Znaci, pamet u glavu, a glupost... hm, kako hoces samo nemoj ovde.


Tipicno reagovanje neznalice: "Ma mi smo bolan jaci" znas ti si mene istukao i htio si me preklati da ti nisu oduzeli noz, ali ja sam ipak ...jaci..." :D

Ne zelim ove gluposti ni da komentarisem vise jer se vidi da ti i nisi nimalo upucen u stanje kakvo je bilo '95 pred Banja Lukom i ostalim okupiranim dijelovima BiH. :)

Nego, klecite Americi sto su zaustavili rat, jer dobro je Srbima poznato kada je general Muhammed pozvao Srbe civile koji nisu ukaljali ruke da ostanu u Banjoj Luci dok su svjetski mediji prikazivali Srbe kako pakuju kofere i spremaju se na put prema Beogradu iz Banja Luke. :)
 
Preporucujem gradjanima RS i federacije da nas ne zamaraju njihovim, lokalnim . problemima i nesuglasicama......ima valjda i neki forum u BiH ...pa se tamo vitlajte, ko je vise poklao, pokrao, sta to mene , bre zabole??

Jos ce i Madjari , Rumuni i lokalni Kinezi iz blokova da se ukljuce sa njihovom prepucavanjima, iz njihovoh drzava, i loodilo...

Iako, nije lose za Krstu........postace intrnacionalni forum:):):)
 
migud:
Ti zbilja mislis da nismo mogli uci? I zbilja mislis da se radilo o kukavicluku? Nije potrebna velika mudrost pa da se zakljuci kako bi osrednja strategija rezervnog staresine dovela do okupiranja kojekakvih kotlina a potom i olako kontrolisanje, jer smo imali okolna brda. Znaci: sta pricate vi bre?! I jos nesto, reci ti meni, odakle vam logisticka podrska? Nijedna vojska se ne ponasa casno, to bi trebalo da znas. Daj mi jedan grad koji je vasa vojska napala, okupirala a potom samo proterala stanovnike. Nema ga. Jer, ili ste izbaceni ili ste ubijali.

A tolerancija na ovom forumu je tolika da bi trebalo da se postidis sto potezes pitanje iste.

Tipicno pisanje neznalice: " Ma mogli smo mi osvojiti ali nismo htjeli..." hehehheeh.... kako me ovo svaki put nasmije kad procitam na razno raznim forumima pogotovo tamo na forum.hr gdje su se poceli i sami izgleda Srbi da sprdaju sa ovom izvalom, a kamoli Bosnjaci, Hrvati i ostali. :)

Nego, rekao si da nabroji ti moj brat po vjeri i naciji - gradove u koje je usla A RBiH i gdje se ponasala casno, ok, ja cu ti navesti samo nekoliko njih:

Sanski Most - dokaz pogledaj na snimku kako ulazi A RBiH u ovaj grad dok cetnicka vojska ( JNA i ostali teroristi ) bjeze ko muhe bez glave ostavljajuci iza sebe i civile neke: http://www.umsa.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=52

Donji Vakuf: dokaz pogledaj na snimku kako ulazi A RBiH u ovaj grad dok cetnicka vojska ( JNA i ostali teroristi ) bjeze ko muhe bez glave ostavljajuci iza sebe i civile neke: http://www.umsa.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=52

Dalje, Bosanska Krupa,
Kljuc,
Bosanski Petrovac,
Drvar,
Kupres,
Stolac ( zajedno Bosnjaci i Hrvati ),
Ilijas,
Hadzici,
Vares,
Travnik ( samo ociscen od onih koji su zeljeli da izvrse agresiju na ovaj grad - Hrvati ),
Bugojno ( isto kao predhodno ),
Gornji Vakuf,
V. Kladusa,
itd,etc.

A pogledaj kako su pokusali cetnici da okupiraju Gradacac i avijaciju upotrijebili ali kako rece nas komso: "Ma mogli su Srbi uci ali nisu htjeli" :D .... : http://www.umsa.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=97

I pogledaj kukavicluka nakon nemogucnosti da se Sarajevo okupira, onda se granatiraju i bombarduju oruzjem kojeg su placali i pravili svi narodi SFRJ kao i Bosnjaci medju njima - grad Sarajevo i na liniji se direktno iuhvatila veza naredjenja vasih 'generala' kako naredjuju da tuku u zivo meso jer tamo nema mnogo Srba ( misleci na civile ): http://www.umsa.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=55

Nakon ovoga, vidis i sam da su Srbi izgubili rat u BiH!!
 
Aburahman........ugusi nas, brate..........zaobidji ......idi , bre, zali se Haskom sudu....

Kakvi , bre Hadzici, Kladusa, Stolac......koga bre to interesuje???

Aloooo, decko, rat je zavrsio...imas "Lestvicu Koshmara"?????

Mir, brate, mir... :D :D :D :D :D :D :D :D
 
3001vx.gif


"Sedim s Radovanom" :D :D :D :D :D Kaze Medved ......
 
Idemo malo sa ozbiljnim komentarima sa dokazima i realnoscu :)

Osjetim da se tako ovaj komsija javio i potrebno mu je isto tako i odgovoriti.

dobojsc

Rekao si sljedece:

A koliko lazi u nekoliko redova teksta.
Idemo redom:

Prvo o gubicima u ratu. Opste je poznato da je ARBiH imala duplo vise pripadnika od VRS. I ako govorimo o gubicima, onda bi trebalo ici na relativne cifre, i dobili bi da je najgore prosla srpska strana. Muslimana jeste vise izginulo, ali procentualno Srbi su najvise stradali u ratu.


Apsolutno tacno ovo sto si naveo - Bosnjaka je izginulo vise iz razloga sto su kod Bosnjaka ubijani civili od strane Srba i njene paravojne vojske i JNA.

Definitivno je tacno i to sto si naveo da je pripadnika A RBiH bilo mnogo vise od pripadnika tzv vRs, medjutim, poznato da je na stranu bosanskih Srba stala JNA i da smo mi, Bosnjaci u BiH, vodili rat ne protiv bosanskih Srba vec protiv prevenstveno JNA a onda i bosanskih Srba koji su bili uz "sklop" JNA ( Narodne - koja nije imala nista narodno osim narodnim parama kupljeno oruzje koje je isto upotrijebila protiv tog vecinskog naroda ), dakle ako pogledas samo na pocetku rata bilo je izmedju 150.000 i 200.000 vojnika u redovima Srba, medjutim pred kraj rata A RBiH je iznikla sa blizu 250.000 vojnika i to svi sa puskama dok to nije bio slucaj prije, jer prije krene 30 ljudi na liniju a samo ih 10 imaju puske i to opet sa manjka municije.

Dalje si rekao:

ARBiH nije bila pred Banja Lukom, vec HV (vojska nezavisne drzave Hrvatske) i HVO. ARBIH je napredovala od strane Sanskog Mosta, i nije bas mnogo prisla BL.

Hehe, samo mi molim te objasni sa koje to strane je mogla HV da bude blizu Banja Luke ?

Ja sam mnogo puta raspravljao sa Hrvatima oko ovih stvari i sa Srbima, medjutim nikad mi do sad niko nije odgovorio od onih koji su tvrdili da je pred Banja Lukom bila HV a A RBiH - s koje to strane je mogla biti blizu HV ?

Ako kazemo sa zapadne onda je to nemoguce jer na zapadu je Sanski Most koji je bio pod kontrolom A RBiH i nakon osvajanja Sanskog Mosta samo na 25 km A RBiH je bila od grada Banja Luke. Ako kazemo sa jugo-zapadne strane, onda je opet nemoguce jer je to grad Kljuc koji je opet bio pod kontrolom A RBiH.

Ako kazemo sa sjeverne strane, pa opet je nemoguce jer je gore Bosanska Gradiska koja je bila okupirana od strane srpske vojske, a ako kazemo sa sjevero-zapadne onda takodjer je nemoguce jer je to bio Prijedor koji je takodjer bio jos uvijek pod kontrolom srpske vojske iako je i pred njim bila A RBiH.

Ako kazemo sa istocne strane da je bila HV onda je nemoguce jer je to prema Laktasima Teslic.... sto je bilo pod okupacijom srpske vojske. Ako kazemo pak s juzne strane, onda imamo Jajce kojeg su isprva drzali Bosnjaci i Hrvati a kasnije samo HVO - Hrvatsko vijece odbrane - dakle bosanski Hrvati a nikako Hrvatska Vojska, a Jajce je daleko od Banja Luke najmanje 65-70 km. :)

Ako kazemo s jugo-istocne strane, onda je nemoguce jer je tamo bila A RBiH opet - Travnik, Zenica, Zavidovici, Tesanj - istocna strana, itd.

Dakle, sta ostaje >? Ostaje da HV nije bila ni blizu Banja Luke vec A RBiH. :)

U kontraofanzivi VRS vraceno je 50km teritorije u dubinu i doslo se do S. Mosta. Vece pred kontranapad na S. Most, potpisano je primirje i spreceno je njegovo zauzimanje, tj. oslobadjanje, kako ti je draze.

Ja sam, koliko se sjecam, ovdje jednom objasnio i donio dokaz zbog cega je ponovo srpska vojska okupirala nazad mnogo teritorija. Naime u kratkim crtama cu ponovo objasniti:

Bio je plan da se srpska vojska dovede do Bihaca u jednu kotlinu i da tu svi gotovo do jednog zalijepe. Taj plan je isao za rukom kada su Srbi dosli do Ripca koliko se sjecam, to je kod Bihaca, medjutim Engleski spijuni i avaksi - avioni koji su sve to daleko odozgor snimali i skuzili sta se sprema srpskoj vojsci, odmah su javili srpskoj komandi u Banja Luci da obustave akciju, a Srbi su vec dosli na nekoliko od zacrtanog cilja - cinimi se na kilometar jedan, dva... i odjednom srpska vojska zastaje sa napredovanjem ?

Onda su ponovo otjerani akcijom A RBiH i vracena je teritorija koja je i prije bila oduzeta odnosno oslobodjena.

To je taj trik kojeg mnogi jos Srbi nisu skuzili vec im nisu njihovi generali rekli da ne bi ispali porazeni vec narodu govorili kako su hrabri i do Bihaca dosli. :)

U S. Mostu tada nije bilo vise od 200-300 pripadnika ARBiH, a i oni su bili zauzeti cerupanjem po kucama i poslovnim prostorima. S ove strane bolje da ne govorim sta je sve bilo spremno.

Da su tvoji navodi netacni pokazuje i snimak ulaska A RBiH u grad Sanski Most a mozes i pogledati sta je ostalo u zgradama i u gradu iza srpske agresorske vojske: http://www.umsa.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=52

Da ja skratim. Poenta je da ste Vozucu uzeli na kraju kad je srpski izdajnik Karadzic odrzao u njoj govor o Srpskom Staljingradu. I jedino sto ste uzeli u tom ratu je bilo ono sto vam je izdajnik Karadzic prodao ili poklonio.

Hehe, koliko ovo nije tacno najbolje ce ti opisati snimak od 4 ili 5 sati koji traje, a mozes je potraziti negdje u BiH medju Bosnjacima ili u haskom tribunalu :) - snimak akcije El-Mudzahidin na Vozucu.
 
mail3:
Ma neće bre Sonja, nema šanse, svi glavni privredni resursi u bivsoj BiH su u RS.... i zato bi oni da menjaju te granice, ali gotovo je...Infrastruktura je uradjena, mala privreda razvijena.... Nije sav kapital direktno u BL i zato ih to kolje...Ne mogu ništa tu da urade, samo mogu da maštaju.

Ovaj nema nikakvog pojma o BiH, historiji, geografiji, inustriji ove zemlje, i drugim ekonomskim, vojnim i inim strukama. :D
 
Abdurrahman:
Ovaj nema nikakvog pojma o BiH, historiji, geografiji, inustriji ove zemlje, i drugim ekonomskim, vojnim i inim strukama. :D

brate, ja kad citam tvoje postove iskreno se rastuzim...
zalosno je da je neko toliki mentol....
zbog takvih poput tebe BiH je tu gde jeste....

znas kako ide ono:
4 miliona ima tu srecu da zivi u BiH
ostali nemaju tu srecu ali imaju sve ostalo
 
Abdurrahman:
Ja sam, koliko se sjecam, ovdje jednom objasnio i donio dokaz zbog cega je ponovo srpska vojska okupirala nazad mnogo teritorija. Naime u kratkim crtama cu ponovo objasniti:

Bio je plan da se srpska vojska dovede do Bihaca u jednu kotlinu i da tu svi gotovo do jednog zalijepe. Taj plan je isao za rukom kada su Srbi dosli do Ripca koliko se sjecam, to je kod Bihaca, medjutim Engleski spijuni i avaksi - avioni koji su sve to daleko odozgor snimali i skuzili sta se sprema srpskoj vojsci, odmah su javili srpskoj komandi u Banja Luci da obustave akciju, a Srbi su vec dosli na nekoliko od zacrtanog cilja - cinimi se na kilometar jedan, dva... i odjednom srpska vojska zastaje sa napredovanjem ?

Onda su ponovo otjerani akcijom A RBiH i vracena je teritorija koja je i prije bila oduzeta odnosno oslobodjena.

To je taj trik kojeg mnogi jos Srbi nisu skuzili vec im nisu njihovi generali rekli da ne bi ispali porazeni vec narodu govorili kako su hrabri i do Bihaca dosli. :)

.
Ja sam bio na Bihacu. Ne seri bolan i znam sta se tamo desavalo. A nagledao sam se i muslimanskih lesava na tom ratistu. Jaukali ste kao niko, da vas se spasi..Bili ste u totalnom rasulu.
A to, sto nije pao Bihac, zahvali se znas kome...
Ovo sto si ti napricao je jedna od najvecih nebuloza koje sam cuo. Ovo spada u isti rang, kao i ono sto pricaju Muslimani o 100 000 silovanih Muslimanki, ili ono sto je rekao Haris Siljadzic tj. da su muslimani postali kanibali zbog gladi:)
Nas je NATO bombardovao, a ovaj prica bajke da su Englezi snimali Avaksima i Srbima javljali muslimanske polozaje :) Ja budalestine...
 
Krckic:
Ja sam bio na Bihacu. Ne seri bolan i znam sta se tamo desavalo. A nagledao sam se i muslimanskih lesava na tom ratistu. Jaukali ste kao niko, da vas se spasi..Bili ste u totalnom rasulu.
A to, sto nije pao Bihac, zahvali se znas kome...
Ovo sto si ti napricao je jedna od najvecih nebuloza koje sam cuo. Ovo spada u isti rang, kao i ono sto pricaju Muslimani o 100 000 silovanih Muslimanki, ili ono sto je rekao Haris Siljadzic tj. da su muslimani postali kanibali zbog gladi:)
Nas je NATO bombardovao, a ovaj prica bajke da su Englezi snimali Avaksima i Srbima javljali muslimanske polozaje :) Ja budalestine...


Do tebe je da li da povjerujes ili ne, samo se pitam sto li je srpska vojska stala pred samim Bihacom ? :D

I ako ste tako bili jaki i ako ste tako SILOM napredovali prema Bihacu, kako to da vas za nekoliko dana peti korpus A RBiH vrati gotovo do Banja Luke ? :)
 
Abdurrahman:
Tipicno reagovanje neznalice: "Ma mi smo bolan jaci" znas ti si mene istukao i htio si me preklati da ti nisu oduzeli noz, ali ja sam ipak ...jaci..." :D

Ne zelim ove gluposti ni da komentarisem vise jer se vidi da ti i nisi nimalo upucen u stanje kakvo je bilo '95 pred Banja Lukom i ostalim okupiranim dijelovima BiH. :)

Nego, klecite Americi sto su zaustavili rat, jer dobro je Srbima poznato kada je general Muhammed pozvao Srbe civile koji nisu ukaljali ruke da ostanu u Banjoj Luci dok su svjetski mediji prikazivali Srbe kako pakuju kofere i spremaju se na put prema Beogradu iz Banja Luke. :)

Окупирани?
Па онда се питате зашто латини и СРБИ неће са вама у истој држави.
Прво! немој заборавити да ти је мухамеданство много млађе од ПРАВОСЛАВЉА.
Друго! СРБИ И др. Православни су основали и створили БиХ.
Треће! Бјажииииииииииии
Bishop-1.gif
 
Abdurrahman:
Tipicno pisanje neznalice: " Ma mogli smo mi osvojiti ali nismo htjeli..." hehehheeh.... kako me ovo svaki put nasmije kad procitam na razno raznim forumima pogotovo tamo na forum.hr gdje su se poceli i sami izgleda Srbi da sprdaju sa ovom izvalom, a kamoli Bosnjaci, Hrvati i ostali. :)

Nego, rekao si da nabroji ti moj brat po vjeri i naciji - gradove u koje je usla A RBiH i gdje se ponasala casno, ok, ja cu ti navesti samo nekoliko njih:

Sanski Most - dokaz pogledaj na snimku kako ulazi A RBiH u ovaj grad dok cetnicka vojska ( JNA i ostali teroristi ) bjeze ko muhe bez glave ostavljajuci iza sebe i civile neke: http://www.umsa.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=52

Donji Vakuf: dokaz pogledaj na snimku kako ulazi A RBiH u ovaj grad dok cetnicka vojska ( JNA i ostali teroristi ) bjeze ko muhe bez glave ostavljajuci iza sebe i civile neke: http://www.umsa.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=52

Dalje, Bosanska Krupa,
Kljuc,
Bosanski Petrovac,
Drvar,
Kupres,
Stolac ( zajedno Bosnjaci i Hrvati ),
Ilijas,
Hadzici,
Vares,
Travnik ( samo ociscen od onih koji su zeljeli da izvrse agresiju na ovaj grad - Hrvati ),
Bugojno ( isto kao predhodno ),
Gornji Vakuf,
V. Kladusa,
itd,etc.

A pogledaj kako su pokusali cetnici da okupiraju Gradacac i avijaciju upotrijebili ali kako rece nas komso: "Ma mogli su Srbi uci ali nisu htjeli" :D .... : http://www.umsa.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=97

I pogledaj kukavicluka nakon nemogucnosti da se Sarajevo okupira, onda se granatiraju i bombarduju oruzjem kojeg su placali i pravili svi narodi SFRJ kao i Bosnjaci medju njima - grad Sarajevo i na liniji se direktno iuhvatila veza naredjenja vasih 'generala' kako naredjuju da tuku u zivo meso jer tamo nema mnogo Srba ( misleci na civile ): http://www.umsa.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=55

Nakon ovoga, vidis i sam da su Srbi izgubili rat u BiH!!
Ти си ограничен ко санска коза!!!!!!!!!!
ВИ СЕ ПОНАШАЛИ ЧАСНО, немој да кренем ја линкове и слике, само у САРАЈЕВУ ВАШЕМ ЦЕНТРУ МУХАМЕДАНСТВА У Е.У СТЕ ПОБИЛИ 8000 СРБА И др.
ЗАТО МОЈНЕ ШУПЉЕ ПРИЧЕ БААААААА
Bishop-1.gif
 
ZA ABDULABLABLABLA:

Sledeci put kad se pojavis na ovom podforumu, a sa ciljem da provociras, zahtevacu od moderatora tvoje odstranjivanje jer, eto, imam dovoljno samopouzdanja da se usudim insistirati na tome unatoc ovolikom neznanju. A neznalica jesam ( nismo li svi? ), ali kolika, to cu ja da ustanovim.

Dalje, kao relevantan izvor svojih argumenata serviras nam nekakav muslimanski sajt, sto je odlicna referenca da te smatram za neozbiljnog sagovornika i izopstim iz buduce diskusije. Mada, ocekivala sam da ces se pozvati na nekog od pulicerovih telaca tipa, Gutmana, cisto rejtinga radi. Znamo da je propaganda majka javnog mnjenja, a ti si ocito cedo iste, pa cu se rado kontrolisati da te ne nazovem pogrdnim imenom, mada mi se cini da te ne bi mnogo nagrdilo.;) Licno, ne nalazim nikakvo ushicenje u demantovanju gluposti bez obzira na ucinkovitost iste, obicno se ista sama opovrgne, ali zarad javnog mnjenja;) , evo par cinjenica:

Sanski Most je pao u vreme akcije HV, a uz logisticku podrsku medjunarodnih snaga ( citaj: avijacija, naoruzanje, ljudstvo... malo li je elemenata? ). I jasno da ce nasa vojska da se povlaci ( i povlacenje je deo vojne doktrine ), da nece mozda uzalud ginuti? Pa nije se bar ljudstvo moralo prodati ( hmmm... ).Uzgred, ti ocito ne percipiras smisao logistike, jer moje prethodne postove nisi opovrgao, nego samo nabacao gomilu nebuloza pokupljenih po sajtovima cija je osnovna delatnost uspaljivanje donatorske misli. Elem, malo matematike: kazes kako ste umalo usli u BL. A ja te pitam: je l' u mislima i sto tako ograniceno? BL je od Sanskog Mosta udaljena nekih 50 km, a PD nekih 30. Pa sto, zaboga, ne udjoste? I kako se ne dokopaste SM pre NATO agresije, ha?
Gradacac i avijacija? Hahaha... kako vas onda ne sravnismo? Sta kazes tukli vas vazduhom i onda naprasno digli ruke, odlucili da ne udjemo, jer, kako protiv vas, mocnih rendzera... eeee...
Da evociramo malo uspomene iz Bihaca, ha? Udjosmo li i dokle? I vratismo se. Sto, znas li? Sarajevo... pa i vrapci su apsolvirali tu gebelovstinu.
Nemoj, decace, meni da pricas o ratu na prostoru bivse SFRJ, jer mi se neke stvari ne pricaju, a neke tvoje mi se ne demantuju jer deklamujes, kako vec rekoh, gomilu nonsensa. Svako ko se razume u vojnu nauku i stanje na prostoru BiH za vreme rata na tvoje postove moze samo da se nasmeje. Hajd' ti malo prouci o logistici ( da te ne saljem u vode strategije i doktrine, strahujem da ne postanes disident;-) ) pa navrni, da te preispitam.

Mada, u pravu si ti. Sta da ti kazem, drago mi je da si takav, nadam se da vas ima vise.;)

P.s. Da se ovaj rat vodio cisto vojnim operacijama, bez uplitanja politike, ekonomije ( sto je, opet, nemoguce, ali " da se" ), bosNjakali biste vi tamo negde oko Bosfora. ( Malo pretenciozno, ali dopusticu si pesnicku slobodu:mrgreen: )
 

Back
Top