ZAGRLJAJ..................

Mozda bih malo preformulisao...Dodir...

Dodir je meni 90% komunikacije sa zenom...Pri tom, ne mislim na drzanje za ruku i te gluposti. (Mozda nisu gluposti, nemojte pogreshno da me shvatite, samo ja to ne volim da radim.)
Dodir po ledjima, licu, ruci...Umem da odlepim skroz samo zbog toga...Mazenje, cheshkanje, pipkanje...all that...
 
mmmmmmmmm, ja bas volim da se grlim..........i ko sto rasta rece svaka vrsta fizickog kontakta mi prija.....e sad opet to ima evolucionarno znacenje (izvinite sto ve zamaram s ovim, al bas evo ucim o tome za ispite).....dakle, zagrljaj nagovestava i signalizira da je neko stvarno zainteresovan za nas, i da mozemo da mu verujemo ( to je povezano sa investicijama u jednoj vezi i kad bi imali bebu, naravno zensko ima vise potrebe za te zagrljaje i dodire kako bi je muskarac razuverio da ce ostati pored nje i starati se oko njihovog potomstva, a nece da odleti za prvom suknjicom sto vidi u gradu)....
 
geisha:
mmmmmmmmm, ja bas volim da se grlim..........i ko sto rasta rece svaka vrsta fizickog kontakta mi prija.....e sad opet to ima evolucionarno znacenje (izvinite sto ve zamaram s ovim, al bas evo ucim o tome za ispite).....dakle, zagrljaj nagovestava i signalizira da je neko stvarno zainteresovan za nas, i da mozemo da mu verujemo ( to je povezano sa investicijama u jednoj vezi i kad bi imali bebu, naravno zensko ima vise potrebe za te zagrljaje i dodire kako bi je muskarac razuverio da ce ostati pored nje i starati se oko njihovog potomstva, a nece da odleti za prvom suknjicom sto vidi u gradu)....

Za koji to ispit ucis, i mene zanimaju ovakve teme pa bih malo citao o tome.
 
jovan24:
Za koji to ispit ucis, i mene zanimaju ovakve teme pa bih malo citao o tome.

evolucionarna i socijalna psihologija (knjigice poput The Red Queen, The Mating Mind, The Selfish Gene, i sve druge knjige i artikli povezani s evolucionarnom znacenju veza i zivljenja u grupi itd., sorry sto ti dajem engleske reference ali ucim u inostranstvu tako da i ne znam dal su ove knjige prevedene na srpski) ;)
 
Znaci mi najvise, topao, iskren i cvrst zagrljaj. Znaci cak vise i od poljupca. Za mene je to vrhunac bliskosti, ljubavi. Dodiri uopste, su mi najbitniji. A cvrst zagljaj, kad zelis da se stopis sa voljenom osobom, to je prava stvar.
 
za zene je zagrljaj izuzetno vazan i mislim da im vise znaci nego muskarcima...
zagrljaj mi moze pomoci da se bolje i sigurnije osecam, da brze ozdravim, zagrljaj je kao dokaz ljubavi,moze da ojaca vezu.....i uopste dodirivanje je karakteristicnije za zene nego za muskarce....npr nista neobicno da se dve zene spontano dodiruju u razgovoru, a retko cete videti dva muskarca koji to rade......
.zene su osetljivije na dodir i VRLO CESTO im je potreban zagrljaj
 
geisha:
mmmmmmmmm, ja bas volim da se grlim..........i ko sto rasta rece svaka vrsta fizickog kontakta mi prija.....e sad opet to ima evolucionarno znacenje (izvinite sto ve zamaram s ovim, al bas evo ucim o tome za ispite).....dakle, zagrljaj nagovestava i signalizira da je neko stvarno zainteresovan za nas, i da mozemo da mu verujemo ( to je povezano sa investicijama u jednoj vezi i kad bi imali bebu, naravno zensko ima vise potrebe za te zagrljaje i dodire kako bi je muskarac razuverio da ce ostati pored nje i starati se oko njihovog potomstva, a nece da odleti za prvom suknjicom sto vidi u gradu)....

Pa srce malo...pa ti ima da rasturis taj ispit :D:D:D:D
 
geisha:
hehehehe, pa ako su perverznjaci sto ih ne pozoves na kafu i da lepo procaskate o ispitu.....to uvek pali kod matorih perverznjaka koji vole mladu lepu piletinu....... :grin:

A ne ne nene ne ne Ovi su takvi da ih ne bi ni kamenom u glavu...znas to su oni matori zagoreli sto ti bulje u sise,dupe i ruse te na ispitima da bih te gledali vise puta,...TAKVI MI NE TREBAJU....Volim ja matore ali do 38godina :D:D:D:D
e ajd da ne kvarimo temu Psihologu jer ce me udaviti....a nije lepo...izlazim veceras u grad tako da se vidimo tek u ponedeljak....;)
 

Back
Top