After party 2

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Inspirisala me je tema koju je otvorio onaj lik.....

Samo sto smo mi mislili na 2 razlicite stvari.

Ovaj after party na koji ja mislim ide ovako.


Mesto: kafic
Ucesnici: likovi sa brdom kesha, obicno neke poznate gradske face, i ribe zeljne dobrog provoda i ludih zurki.

Radjna: kada dodje fajront, i kada regularni gosti odu, zakljucaju se vrata i onda se svi lepo izredjaju na ribi koja je ostala, i svi sreni i zadovoljni. Jer ona je htela da ostane, nije naterana, da se razumemo. Moze da bude i vise od jedne devojke, znaci nije bitno.

U Novom Sadu se to cesto desavalo, ranije, a verujem i sada, cak je bio i jedan kafic mislim na bulevaru gde su cak zakupili celu kucu iznad lokala da bi imalo gde da privode devojke.


PA me interesuje, koliko je forumasica ucestvovalo u ovakvim "zurkama" i kako ste se provele, i ono sve ostalo, utisci i tako to... :)
 
rastamann:
Aleksej je verovatno inspirisan filmovima...

Mislim cool, ali ako ochekujesh da je svaka druga to radila, samo nece da kaze, onda imash gadan problem...


Inspirisan sam stvarnim dogadjajima.

Ne ocekujem da je to svaka druga radila, nego svaka treca. :wink:
 
Gradske face koliko sam ja upucena su obicno matorci,gadni nikakvi.Mislim prave face a ne tatini sinovi.A ne verujem da je to iko radio iz zadovoljstva jer tako nesto moze da bude ili bolest ili dobro placen posao.
Dobro sad sto Aleksej voli da masta,lepo je to :)
 
latica:
Gradske face koliko sam ja upucena su obicno matorci,gadni nikakvi.Mislim prave face a ne tatini sinovi.A ne verujem da je to iko radio iz zadovoljstva jer tako nesto moze da bude ili bolest ili dobro placen posao.
Dobro sad sto Aleksej voli da masta,lepo je to :)


MA da bas takvi su bili ti likovi, o kojima sam cuo.

Ma da ja mastam, jbg, a drugi rade :D

Inace riba koja je to radila, je rekla, da joj je bas bilo super kad god su tako nesto radili, i preporucila je svima zenam da probaju tako nesto.:)
 
Aleksej_BASO:
MA da bas takvi su bili ti likovi, o kojima sam cuo.

Ma da ja mastam, jbg, a drugi rade :D

Inace riba koja je to radila, je rekla, da joj je bas bilo super kad god su tako nesto radili, i preporucila je svima zenam da probaju tako nesto.:)


Svaka bi to uradila za kesh, samo nece priznati.
 
He kresava......Ima i u BG.....

Zemunske klinačke žurke su previše ipak....
Ali ima kod Beogradjanke više takvih klubova - diskoteka....samo što mnogi nevešti neznaju , a vešti nemaju pojma....
 
Aleksej_BASO:
Inspirisala me je tema koju je otvorio onaj lik.....

Samo sto smo mi mislili na 2 razlicite stvari.

Ovaj after party na koji ja mislim ide ovako.


Mesto: kafic
Ucesnici: likovi sa brdom kesha, obicno neke poznate gradske face, i ribe zeljne dobrog provoda i ludih zurki.

Radjna: kada dodje fajront, i kada regularni gosti odu, zakljucaju se vrata i onda se svi lepo izredjaju na ribi koja je ostala, i svi sreni i zadovoljni. Jer ona je htela da ostane, nije naterana, da se razumemo. Moze da bude i vise od jedne devojke, znaci nije bitno.

U Novom Sadu se to cesto desavalo, ranije, a verujem i sada, cak je bio i jedan kafic mislim na bulevaru gde su cak zakupili celu kucu iznad lokala da bi imalo gde da privode devojke.


PA me interesuje, koliko je forumasica ucestvovalo u ovakvim "zurkama" i kako ste se provele, i ono sve ostalo, utisci i tako to... :)

Ah masta moze svasta ;)
Pa moram da priznam da mi se svidja ovo sto si napisao...Malo mi je glupo da su se izredjali bas samo na jednoj ribi ajd da si napisao da su se kresnuli ko je mogao sa kim,..pa ajd...ali sad bas svi oni na tu jadnicu..hmmm:?:?:
Mada bih volela da budem na takvom partyu...sto znaci nisam bila ni na jednom....takvom slicnom...mnogo smo mi bre zatucani.....;)
 
Samantha Jouns:
Ah masta moze svasta ;)
Pa moram da priznam da mi se svidja ovo sto si napisao...Malo mi je glupo da su se izredjali bas samo na jednoj ribi ajd da si napisao da su se kresnuli ko je mogao sa kim,..pa ajd...ali sad bas svi oni na tu jadnicu..hmmm:?:?:
Mada bih volela da budem na takvom partyu...sto znaci nisam bila ni na jednom....takvom slicnom...mnogo smo mi bre zatucani.....;)
Neka hvala, bolje da budem zatucan.Bio sam prisutan jednoj takvoj situaciji, ali ne u kaficu vec u prirodi,posto sam trebao biti cetvrti po redu, nesto nisam imao smek na taj pekmez.Sto se tice devojke ona je odradila veoma vesto, na za lovu vec iz cistog zadovoljstva, ali kao sto rekoh.... treba imati stomak biti drugi,treci,cetvrti....!!!Neka hvala
 

Back
Top