devojke odgovorite ako vas ima!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: devojke odgovorite ako vas ima!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.11.2003.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano devojke odgovorite ako vas ima!

imam jedno pitanje za devojke ako ih uopste ima na ovom forumu i na sajtu uopste. naime, nije mi jasno zasto devojke odn. pripadnice zenskog pola posecuju ovakve sajtove i trace vreme....pisu o tipovima, traze muskarca, ovakvog onakvog, visokog , niskog, plavog crnog itd.....svaka devojka je svesna da ce bilo koji muskarac bio ruzan bio "san iz snova" , pristati da brbne bilo koju devojku ako to ona hoce....i ako ga pita pa makar i na ulici....a svaki muskarac ce dobiti samarcinu ili ce zavrsiti u policiji!!! svaka koja pise o menjanju tipova itd....svesna je da jednostavno moze da se prijavi u neku agenciju i da postane milionerka za par godina i da ne spava sa vise tipova nego sto je spavala a da nista nije zaradila.....shvatate!!! ovo naravno svi tipovi shvataju a devojke ce da kazu - "muski sovinista"....hahaha odgovorite mi devojke ako ste zaista devojke na sajtu a cisto sumnjam
    ok zahvalan..........neke stvari mi nisu jasne o devojkama sa interneta ali kao sto svi muskarci znate.....zene su da se jebu i da radjaju....da nema njih ne bi bilo ni nas!!!!!!!!!
    ok pozdrav svima ...sajt je mislim jedan od najboljih do sada koje sam kao "laik" nasao.....samo da su i devojke normalne......a takvog sajta bogami nece biti.........
    8)

Buduća legenda Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    129

Podrazumevano Re: devojke odgovorite ako vas ima!

Hmmm... i ako si pitao devojke, da ja tebe nesto pitam... Zasto ti provodis vreme ovde? ... Onaj ko dodje na forum ili bilo koji community striktno da trazi devojku, tj. devojke koje traze momka tako, nisu ni vredne trosenja mojih reci...

Ovde smo da se zezamo, da pomognemo ponekome, da ubijemo vreme... Nema to veze sa polovima i sta vec... Ljudi su socijalna bica, i u biti im je da se druze sa ljudima, pa zasto ne i preko neta?...

A za ono 'zene su da se jebu i da radjaju', sa koje planincine sidje dinaroidni kromanjoncu? Pa nije ni cudo sto pitas ovakva pitanja... Izgleda da tvoj mozak ne ume nista pametnije da proizvede...

I ne trpaj mene u isti kos sa tobom tvojim generalizacijama tipa 'svi muskarci', 'svi tipovi' i sl. ... Radije bih se ubio nego da mislim na nacin na koji to ti radis, ako ti uopste i imas cime da mislis... Vrati se ti u planine medj' ovce, tamo ces ispuniti svoj zivot...

A ovim postom si okoncao svoju karijeru kao 'normalna' osoba sa kojom vredi diskutovati...

PATHETIC!

S' gadjenjem, i prezirom,
    Aleksandar

Buduća legenda rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    136

Podrazumevano

...A ja mislio Inco nece....kad ono...Respect my friend....

Obećava
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio Incognito
    Hmmm... i ako si pitao devojke, da ja tebe nesto pitam... Zasto ti provodis vreme ovde? ... Onaj ko dodje na forum ili bilo koji community striktno da trazi devojku, tj. devojke koje traze momka tako, nisu ni vredne trosenja mojih reci...

Ovde smo da se zezamo, da pomognemo ponekome, da ubijemo vreme... Nema to veze sa polovima i sta vec... Ljudi su socijalna bica, i u biti im je da se druze sa ljudima, pa zasto ne i preko neta?...

A za ono 'zene su da se jebu i da radjaju', sa koje planincine sidje dinaroidni kromanjoncu? Pa nije ni cudo sto pitas ovakva pitanja... Izgleda da tvoj mozak ne ume nista pametnije da proizvede...

I ne trpaj mene u isti kos sa tobom tvojim generalizacijama tipa 'svi muskarci', 'svi tipovi' i sl. ... Radije bih se ubio nego da mislim na nacin na koji to ti radis, ako ti uopste i imas cime da mislis... Vrati se ti u planine medj' ovce, tamo ces ispuniti svoj zivot...

A ovim postom si okoncao svoju karijeru kao 'normalna' osoba sa kojom vredi diskutovati...

PATHETIC!

Aleksandar
    RESPECT

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.11.2003.
    Reputaciona moć
    49

PATHETIC!

Aleksandar
    svaka cast Care!

Ističe se Alexandra9 (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Citat Original postavio ralac
    .....zene su da se jebu i da radjaju....da nema njih ne bi bilo ni nas!!!!!!!!!

.....samo da su i devojke normalne......a takvog sajta bogami nece biti.........
    8)
    Ja te ni stapom ne bih pipnula... Jadnice...
    Cini mi se da ti ni ne trazis devojke. Steta za tebe sto je tema ,,gayland''zakljucana...

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

..SVE STO SE DIZE SKLONO JE I PADU.
    MJESEC SE DIZE I MJESEC PADA.
    SAMO MUDRI NE PADAJU SA NJIM. ZLI SA NJIM PUTUJU, SA NJIM PADAJU I KOPNE.
    NA VUCJOJ STAZI SAMO VUK PRIRODNO PUTUJE
    I TO JE RAZLIKA IZMEDJU UMJETNOSTI I GLUPOSTI,
    RAZLIKA IZMEDJU KOZE I KRZNA, A IPAK SU JEDNO.
    ZLOHUDI JE TO SAN.
    A NE MORA BITI
    VEC PREMA TOME U KOJOJ SE RUCI NOSI,
    DA LI JE SUNCE ILI MJESEC.
    IZVOR VODA JE DOBRA I U MRACNOJ SUMI
    NE CINI PLIJEN OD HRANE,
    NI ZVIJERI NISU DOBRA HRANA,
    TAKO SE MOZE POSTATI PLIJEN.

Elita Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano

Promena je ocigledna.

Buduća legenda Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    153

posecuju ovakve sajtove i trace vreme....
    pristati da brbne bilo koju devojku ako to ona hoce....
    ovo naravno svi tipovi shvataju a devojke ce da kazu - "muski sovinista"....hahaha odgovorite mi devojke ako ste zaista devojke na sajtu a cisto sumnjam
    .....zene su da se jebu i da radjaju....da nema njih ne bi bilo ni nas!!!!!!!!!
    ....samo da su i devojke normalne......a takvog sajta bogami nece biti.........
    8)
    :shock: No Comment

Buduća legenda Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    153

PATHETIC!

Aleksandar
    RESPECT.. FROM ME TOO!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Čovek nas je samo podsetio na veliku vrednost normalnih ljudi, da smo bili u pravu kada smo shvatili i odlučili da je poštovanje drugih jedini put ka spoznaji sebe samog.
    Saznajne mogućnosti ovog indijanca (uz dužno izvinjenje svim plemenima) je na nivou đačke paštete, zato, ignorišite budalu....

Guest

ti ocito nisi muskarac vec zena koja se predstavlja kao muskarac....muskarci su ovde da besplatno dodju do glupace.....ja sam stari pastuv baki , kome treba devojka koja cita razne bljuvotine (koje su i meni gadne) ...a krije se pod recju "komunikacija, ubijanje vremena, drustveno bice itd".....malo mi je preseo net , pa cisto iskazujem istinu bez foliranja......ok aleks ili sta si vec "arapi to zovu mukhanath.."....prijatno vreme ti zeli stari internet pastuv...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Reputaciona moć
    51

imam jedno pitanje za devojke ako ih uopste ima na ovom forumu i na sajtu uopste. naime, nije mi jasno zasto devojke odn. pripadnice zenskog pola posecuju ovakve sajtove i trace vreme....pisu o tipovima, traze muskarca, ovakvog onakvog, visokog , niskog, plavog crnog itd.....svaka devojka je svesna da ce bilo koji muskarac bio ruzan bio "san iz snova" , pristati da brbne bilo koju devojku ako to ona hoce....i ako ga pita pa makar i na ulici....a svaki muskarac ce dobiti samarcinu ili ce zavrsiti u policiji!!!
    Pa bolje pitaj Boga za pamet. Al' evo da ne ispadne da te prozivam, pitam ja tebe: misliš da će bilo koji muškarac pristati da "brbne" bilo koju devojku, samo da mu se ova obrati? O.K. u to bih još i mogla da poverujem, valjda. Ali da joj još i plati? Čisto sumnjam.
    A i pitam se na kakve si ti to devojke naletao. Čudi me da nisi bankrotirao.

svaka koja pise o menjanju tipova itd....svesna je da jednostavno moze da se prijavi u neku agenciju i da postane milionerka za par godina i da ne spava sa vise tipova nego sto je spavala a da nista nije zaradila.....shvatate!!! ovo naravno svi tipovi shvataju a devojke ce da kazu - "muski sovinista"....hahaha
    hahaha! Daleko od muški! E, a da zadržiš ti te špekulacije za sebe, a?
    ..........neke stvari mi nisu jasne o devojkama sa interneta ali kao sto svi muskarci znate.....zene su da se jebu i da radjaju....da nema njih ne bi bilo ni nas!!!!!!!!!
    E jadna ta koja je tebe rodila (a pre toga... dobro nećemo sad o tome). Nije tebi jasno mnogo šta. I dobro si rekao, u drugom licu, za muškarce (već sam ti rekla zašto).

ok pozdrav svima ...sajt je mislim jedan od najboljih do sada koje sam kao "laik" nasao.....samo da su i devojke normalne......a takvog sajta bogami nece biti.........
    8)
    Pa da si laik - jesi; i ne trebaju ti navodnici.

O.K. pozdrav i tebi: GONI SE!!!
    Jedna devojka

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.11.2003.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano trazim...

devojku trazim na ulici a seks trazim ovdeeeeeeeeeeeeeeeee a ti sta trazis ne znam....komunikaciju, zabavu, hahahaha prijatelje....hahahaha pricaj price mami a ne meni....idi malo u arapski svet da te devojke nauce zenstvenosti

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.11.2003.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano cao

surovi ja ne mogu da odgovorim na ovu poruku
    prvo moram da je shvatim.....ok barem ti nisi na meti veceras...caos 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.11.2003.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano ipak nema ovde ni zena ni muskaraca!!

kratkom analizom dolazim do zakljucka da ovde nema pravih muskaraca a da su zene ugrozene i ne shvataju sta je to zivot....zivot im je u ekranu..a sta ja ovde trazim....trazim devojke koje sa svakim caskaju i koje kad tad padnu na nekog....i to se zove ULOV!!!!a zatim kada mi treba prijateljica nazovem prave ..one koje znaju kakve su one sa neta.....sta je devojke ....par vas....PRPA!!!!! surova igra cinjenica govori sve....zar ne??

Aktivan član Baby Kate (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

devojku trazim na ulici a seks trazim ovdeeeeeeeeeeeeeeeee
    Pa ocito si nasao sta si trazio,svi su te poebali.
    Idi sad negde plesi...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.11.2003.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

suludo cu potrositi snagu kuckajuci ove reci,ali mi nesto ne da mira,moram da ti kazem da si uzasno jadan i da ti uopste nije dobro :x takve samo majka moze da voli,mada verujem da tebe tvoja nije cim je uopste nije zanimalo da te lepo vaspita.zao mi te je

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Zaslužan član DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano Re: ipak nema ovde ni zena ni muskaraca!!

kratkom analizom dolazim do zakljucka da ovde nema pravih muskaraca a da su zene ugrozene i ne shvataju sta je to zivot....zivot im je u ekranu..a sta ja ovde trazim....trazim devojke koje sa svakim caskaju i koje kad tad padnu na nekog....i to se zove ULOV!!!!a zatim kada mi treba prijateljica nazovem prave ..one koje znaju kakve su one sa neta.....sta je devojke ....par vas....PRPA!!!!! surova igra cinjenica govori sve....zar ne??
    Eh, steta sto devojke nisu shvatile kakav si ti macho i smeker. Samo nastavi da lazes sebe
    pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.11.2003.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

ja sam musko strumpfeta...ne zaboravi.....a nijedan muskarac nece sebi dozvoliti da ide sa devojkom koja je harala raznim sajtovima koji se gade i meni koji obozavam sex...prvo cemo odglumiti gzentlemena , izaci malo sa vama , smesiti se...a onda vas prepustiti sudbini interneta i beskonacnih brojeva.....shvatete li "devojke"..pogledajte indijke!! nemam zamerki..pogledajte arapkinje - nemam zamerki....pogledajte ruskinje, bugarke nase.....pun ih je internet....e mala moja pitaj ti starog pastuva....mani se chatovanja sa neogranicenim brojem ljudi bez ikakve novcane nadoknade...to je proooooooooooooooooooooosloooost...postavi jos kameri pa idi da gledas kako tipovi drkaju a onda idi kod mame da kazes kako se lepo zabavljas....i kako si komunikativna hahahahahahahaha
    to su nase devojke!!!!!!!! ops:

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Velika je Bozija basta...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.11.2003.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

ja sam musko strumpfeta...ne zaboravi.....a nijedan muskarac nece sebi dozvoliti da ide sa devojkom koja je harala raznim sajtovima koji se gade i meni koji obozavam sex...prvo cemo odglumiti gzentlemena , izaci malo sa vama , smesiti se...a onda vas prepustiti sudbini interneta i beskonacnih brojeva.....shvatete li "devojke"..pogledajte indijke!! nemam zamerki..pogledajte arapkinje - nemam zamerki....pogledajte ruskinje, bugarke nase.....pun ih je internet....e mala moja pitaj ti starog pastuva....mani se chatovanja sa neogranicenim brojem ljudi bez ikakve novcane nadoknade...to je proooooooooooooooooooooosloooost...postavi jos kameri pa idi da gledas kako tipovi drkaju a onda idi kod mame da kazes kako se lepo zabavljas....i kako si komunikativna hahahahahahahaha
    to su nase devojke!!!!!!!! ops:
    sad mi te je jos vise zao

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

nije ti jasno..?!
    htela sam da kezem NE SER.I...je.beni kvazi moralista...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.11.2003.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio Margott
    nije ti jasno..?!
    htela sam da kezem NE SER.I...je.beni kvazi moralista...
    ne daj se Margott,ne daj da te takva budala iznervira,nego ignorisi.i mi smo malo ludi sto se ova tema razvukla na 2 strane,pa nismo mi valjda tako nisko pali da se nastavljamo sa ovom budalom

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Hehe,NE DAJ SE STRUMPFETA...

Slične teme

1. odgovorite
    Autor miss sixty u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.08.2004., 21:57
  2. Pitanje za devojke, molim Vas odgovorite!
    Autor vlada_82 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 09.08.2004., 00:42
  3. odgovorite
    Autor x-pe u forumu Video igre
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 26.01.2004., 17:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku