U kojoj meri zene gledaju na muska tela?

cubalibre:
ma necu sramota me. sta ako me vidi mama?
cyber mama.
c008.gif
 
Ja volim da vidim zgodnog muskarca...pa ga lepo osacujem od glave do pete... mada nikad ne bih bila sa nekim ako mu je to jedini kvalitet....a s druge strane ne bih mogla ni da budem sa nekim ko u opste ne vodi racuna o svom izgledu tj. telu...mlohavi(debeli) mi ni najmanje nisu privlacni..
po principu ako ja mogu da vodim racuna o svom izgledu ( vezbam i sve ostalo) mozes i ti :) jednakost...ili nista
 
Evo potvrdjujem Gryphonovu tvrdnju. Manje gledamo fizicki izgled muskarca. Meni ne znaci nista posebno, u smislu klasicne lepote, izvajanog tela i to. Volim da vidim podjednako lepu zenu i lepog muskarca, kao i sve sto je lepo prija oku, ali to je sve. Nikad me nisu privlacili bas lepi muskarci.
 
zhene nesvesno gledaju da odaberu pravog mushkarca koji bi bio dobar otac njihovoj deci??! da, gledasla sam jednu emisiji o tome, zato i gledaju mushka tela samo da bi nashle snagu koja im odgovara
a ima josh jedan podatak, privlachi ih mushka guza, ako je dobro razvijena znachi da mushkarac ima dobru mocj i snagu uvlachenja....no eto, samo sam prochitala :roll:
 
Играм одбојку тако са једном другарицом...добацујемо се...

...долази ортак са њених леђа...нешто причамо онако преко планине...она се не окреће у међувремену, нон-стоп балансира са оном лоптом, игра се сама са собом...

...кад је отишао...само рече...знаш...сладак ти је овај другар...:shock: :shock: :shock:

Аууу...то бре има уграђене очи на потиљку...и све виде бре...СВЕ...и кад си им иза леђа...а камоли да покушаш да шмекаш друге рибе (ма како дискретно) кад шеташ са својом...

...све виде...само су суптилније, дискретно прећуте...

...зато кад је некоме стварно, баш, баш стало до неке рибе...гледати је као да је једина (иако поред тебе пролази Ксенџа нпр)...и то виде и поштују (из искуства)...:wink:
 
jovan24:
Poznato je da muskarce nazivaju "vizuelnim" bicima jer im se pogledi lepe za vitka zenska tela, ali kakav je slucaj sa zenama? Zanima me da li u istoj meri gledate na muska tela kao i muskarci na zenska ili ne, ili malo manje, ili mozda vise ili...

Ipak smo mi svi napravljeni od istog materijala samo se razlikujemo u nekim tamo hormonima i par izraslina po telu pa mi je ne logicno da jedna se strana lozi na to a druga ne kao sto se to prica..

I da, zene postujte slike idealnih muskih tela da vidimo koliko smo daleko od toga :)

MA zene samo i gledaju da frajer dobro izgleda i nista drugo.

Ona koja kaze da joj nije bitan izgleda, ona trazi kesh.

Jasno i jednostavno.
 
neka istrazivanja pokazuju da zene u istoj meri gledaju muska tela ( kao i muskarci zene ) , samo sto tesko mozes da uhvatis zenu na delu, jer one imaju bolji pregled situacije od muskaraca....
zena ima sire vidno polje od muskarca i zato ona ne mora da okrece toliko glavu kao muskarac :lol:
sto rece ljubo 'imamo oci na ledjima' 8-)
 

Back
Top