Veruj u ljubav

Poruka
5
Evo jos jednog dokaza da su cuda moguca......
Andzela i ja (mali Buda), smuvasmo se preko neta za
nepunih 24 sata...... a prica ide ovako

Nevoljno se ja popeh na net, kako saznah kasnije i ona....
Jedno pola sata sam se smarao citajuci komentare, kad me moja
buduca zena
startova okolo 23:15, i poce uobicajena prica
dobara noc..... trala la la.. i
razgovor se produzi do 3 ujutro (sjeba mi svo vreme a i san::::)))))))
dogovorismo randevu za 18h kod Cvecare ......... na nevid bez znaka raspoznavanja

(da zaprosio sam je posle tri dana i prihvati ona kao od sale :))))))))))))), a prsten sam joj
kupio posle petog dana kada se i verismo)


Kad se nadjosmo u 18:05
nismo se rastajali 11 sati (isli smo na kafu, pa na Sunset-Ada ciganlija...... dalje bas ne bih u detalje)

e od tada se ne razdavajamo (pu, pu, pu..... da ne cuje zlo)

nadjosmo svoje idealne polovine!!!!!!!!!!

Rec dve, rec dve (zivimo u istom kraju) saznasmo da se svi oko nas poznaju a samo mi ne
(cak nam se i roditelji znaju),volimo apsolutno iste stvari a i volimo jedno drugo!!!!

STA RECI :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:

zelimo svima vama isto
da nadjete svog para i verujete u cuda i ljubav na prvi pogled

Ljube Vas i vole Andzela i Mali Buda


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zivela Krstarica i chat!!!!!!
 
hvala vam sto ste podelili vashu intimu sa nama...
vasha namera, da nama napacenima, koji izgubismo veru u istu, otvorite oci i pokazete da ljubav josh uvek postoji, je zajsta vredna svake pohvale...
zelim vam puno srece u zajednickom zivotu...

evo, od sutra cu poceti da verujem...

Fala ti mnogo, o, Andzela_i_mali_Budo
 
rei_zulu:
mislim znati nekoga dva dana i veriti se ...a da niste vi malko prehladjeni? :D:D

NEGO STA BI TREBALI, da se zabavljaju 5 godina, onda nije brak zanimljiv, pa nekad su se zenili na nevidjeno(cak i danas)pa su brakovi bili dozivotni, sto da gube vreme, mislim da su uradili pametno. ZELIM VAM PUNO SRECE.
 
paradizo:
NEGO STA BI TREBALI, da se zabavljaju 5 godina, onda nije brak zanimljiv, pa nekad su se zenili na nevidjeno(cak i danas)pa su brakovi bili dozivotni, sto da gube vreme, mislim da su uradili pametno. ZELIM VAM PUNO SRECE.
slazem se. moja starija sestra se verila posle 1 dana poznanstva, a udala za 3 nedelje...tata je hteo da je lincuje, imala je 19 kao ja sada, ali sve je ispa;o super, zato, ja verujem u te stvari...........
 
mala_nish:
slazem se. moja starija sestra se verila posle 1 dana poznanstva, a udala za 3 nedelje...tata je hteo da je lincuje, imala je 19 kao ja sada, ali sve je ispa;o super, zato, ja verujem u te stvari...........

i ja vam zelim srecu andjela i mali buda, moji roditelji su se verili posle 3 dana poznanstva i hvala bogu brak im je cvrst i posle 23 godina zajedno, tako da samo napred........ :grin:
 
SumiTara:
Srecno!!! Bice i poneka svadjica, ali da se to prevazici!
Da vam ne drvim sada ko maticarka.
ma drvi bre
c008.gif
 
Andzela_i_Mali_buda:
Evo jos jednog dokaza da su cuda moguca......
Andzela i ja (mali Buda), smuvasmo se preko neta za
nepunih 24 sata...... a prica ide ovako

Nevoljno se ja popeh na net, kako saznah kasnije i ona....
Jedno pola sata sam se smarao citajuci komentare, kad me moja
buduca zena
startova okolo 23:15, i poce uobicajena prica
dobara noc..... trala la la.. i
razgovor se produzi do 3 ujutro (sjeba mi svo vreme a i san::::)))))))
dogovorismo randevu za 18h kod Cvecare ......... na nevid bez znaka raspoznavanja

(da zaprosio sam je posle tri dana i prihvati ona kao od sale :))))))))))))), a prsten sam joj
kupio posle petog dana kada se i verismo)


Kad se nadjosmo u 18:05
nismo se rastajali 11 sati (isli smo na kafu, pa na Sunset-Ada ciganlija...... dalje bas ne bih u detalje)

e od tada se ne razdavajamo (pu, pu, pu..... da ne cuje zlo)

nadjosmo svoje idealne polovine!!!!!!!!!!

Rec dve, rec dve (zivimo u istom kraju) saznasmo da se svi oko nas poznaju a samo mi ne
(cak nam se i roditelji znaju),volimo apsolutno iste stvari a i volimo jedno drugo!!!!

STA RECI :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:

zelimo svima vama isto
da nadjete svog para i verujete u cuda i ljubav na prvi pogled

Ljube Vas i vole Andzela i Mali Buda


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zivela Krstarica i chat!!!!!!


e pa Angela i Mali Budo, zelim vam sve najlepse u vasem braku.....i kako se ono u najlepsim bajkama kaze: i pozivese sretno i dugo, dugo godina i imase mnogo , nmogo kceri i sinova.......
 
rei_zulu:
lepo je rekao jedan nas poznati pisac izgubis li ljubav posekao si granu sa drveta,izgubis li veru posekao si drvo...

p.s.dajem vam jos tri meseca do raskida ;)


sto bre , ti KWA-KWA ZULU , kvaris deci srecu?Pa kako te nije sramota?To , ako si ti prdno u cabar posle 3 meseca ne znaci da je "ostatak sveta" napravljen od tvog gena.Ima nas i normalnih.
 

Back
Top