Abu Dhabi... Dubai

Pozdrav za sve
ja sam nova,iz Srbije sam,i htela bih da pitam,da li je izvodljivo da sa deckom dodjem na odmor u Dubai i za vreme odmora obavimo vencanje,koje ce po povratku biti priznato u Srbiji?
Ne planiramo da ostanemo ili nesto slicno,vec samo da to obavimo,jer ne zelimo ovde da pravimo tradicionalnu srpsku svadbu :)
 
Pozdrav za drustvo na forumu

kao i vecina nas ovde i ja sam zainteresovana za posao u UAE.Interesuje me kakve su mi sanse kao frizeru sa visegodisnjim iskustvom?Zna li neko?verovatno se sisate :D.

Unapred hvala na odgovorima :bye:
 
Hvala na odgovoru Pevacice...malo ohrabrenja.A zna li neko kolika moze biti plata jer u oglasima vidim bas bas raspon:od 2000-10000aed pa mi nije bes jasno,ovo prvo je vrlo malo a druga cifra je sasvim ok.Ili mi se cini :) ?
 
Pozdrav za drustvo na forumu

kao i vecina nas ovde i ja sam zainteresovana za posao u UAE.Interesuje me kakve su mi sanse kao frizeru sa visegodisnjim iskustvom?Zna li neko?verovatno se sisate :D.

Unapred hvala na odgovorima :bye:

Nema veze koje si vere naravno, ali frizerski posao obavljaju Filipinke, crnkinje, Indijke i Arapkinje. Ima i muskih frizera za zena, to su uglavnom Libanci. Ima i nasih, jedna od njih je u Dubaiju vise godina i od skoro ne radi vise kao frizerka, nasla je mnogo bolji posao, a cula sam da u Abu Dabiju isto ima i neka nasa, ali je ne poznajem. Jednom sam usla u salon koji je bio papreno skup i u kome su se frizirale iskljucivo Evropljanke, a frizerke su isto tako bile Evropljanke. Verovatno su dobro placene, ali kako se tamo zaposliti?
A da bi nasla posao frizerke, moras biti ovde, jer ne verujem da vlasnici dovode radnu snagu, nego uzimaju sta im je na raspolaganju. Zato je frizerska usluga katastrofa. Uopste nisam zadovoljna kako rade, sve to nekako traljavo i bezveze, pa cak iako skupo platis.
A isto tako mislim da taj posao nikako nije placen. Radno vreme je katastrofa, po ceo dan, svaki dan.Znam to jer su pored mene zivele devojke iz salona iz komsiluka u kome sam se par puta frizirala. Ok, nisam ni ja kod kuce od 8 do 6 jer radim, ali one nisu ni vikendom! dodju oko 10, spavaju i ujutru u 9 su ponovo u salonu.
Najbolje je da ti otvoris svoj salon, pa zaposlis kvalitetne ljude, ali to je druga i komplikovana prica. Nasa Jelena Jakovljevic (ona sto se udala za onog lokalnog iz Dubaija) valjda ima svoj salon u kome rade nase devojke, ali cula sam da su im uslovi i plata nista bolji od onih u kojima rade Filipinke. Volela bih da nisam u pravu i da cujem da je suprotno. Pozz
 
Poslednja izmena:
Nema toga za nas odavde. Ako imas srece, pa te zaposle da peres sudove negde, ali i to je rezervisano za Azijate.
Hvala no ja ne bih da gubim nadu da nesto moze da se nadje,radim na tome saljem gomile CV-a pa mozda negde nesto i upali..u svakom slucaju svaka info.je korisna i ko pita ne skita...tako kazu..nadam se nekom uspehu,,a ako budem imao srece prenecu je na tebe..pozdrav
 
Hvala no ja ne bih da gubim nadu da nesto moze da se nadje,radim na tome saljem gomile CV-a pa mozda negde nesto i upali..u svakom slucaju svaka info.je korisna i ko pita ne skita...tako kazu..nadam se nekom uspehu,,a ako budem imao srece prenecu je na tebe..pozdrav

Ne obracaj paznju na pevaljku jer je ona tu da lupa gluposti i siri mrznju. Pre nekoliko dana na www.bestjobs.rs izasao oglas za obezbedjenje imovine i ljudi. Emirati su u pitanju. Neka agencija je u pitanju koja nudi jos neke poslove u Emiratima. Srecno pa javi sta si uradio.
 
Ne obracaj paznju na pevaljku jer je ona tu da lupa gluposti i siri mrznju. Pre nekoliko dana na www.bestjobs.rs izasao oglas za obezbedjenje imovine i ljudi. Emirati su u pitanju. Neka agencija je u pitanju koja nudi jos neke poslove u Emiratima. Srecno pa javi sta si uradio.
Hvala Zmaju,sad cu da pogledam,a sta drugo da radim..saljem CV..pa sta bude,obicno se zahvale na interesovanju itd..ali saljem ih stalno negde ce nesto da kljucne..ne videj da nisi iz BGD,ako jesi pozrav iz Bulevara..i hvala jos jednom
 
Sta bi ste vi sa Bulbudera bez nas Dorcolaca:bye: Jel imas adrese sajtova za posao u Emiratima?
Neces verovati do skora sam ziveo u Strahinjica Bana,no,ako imas vremena za kaficu..tuj sam..nego..sad cu da ti prikupim sve sto ja imam pa cu ti dam..i salji pa sta bude..nema druge..ja sam se registrovao na neke sajtice njihove itd..uglavno sve sto ti budem dao je besplatno sto je najvaznije..
 
Hvala no ja ne bih da gubim nadu da nesto moze da se nadje,radim na tome saljem gomile CV-a pa mozda negde nesto i upali..u svakom slucaju svaka info.je korisna i ko pita ne skita...tako kazu..nadam se nekom uspehu,,a ako budem imao srece prenecu je na tebe..pozdrav

Hvala. Ja imam srece. Imam puno para i verenika koji me voli i kog volim. Zelim ti srecu, naravno, ali probaj negde gde je civilizovan svet. A sta si zavrsio?
 

Back
Top