Sta je bilo?!

Nevernik u to

Aktivan član
Poruka
1.593
Ajde imam i ja jedno pitanje?!

Veceras sam imao sex sa devojkom!Sve je bilo lepo,nismo ga vodili 2 meseca,pa posle te pauze ovo nam je drugi put!Prilkom odnosa sam osetio kao da cu da svrsim,kao da ce nesto da izadje,ali nisam i nastavili smo sex,posle nekoliko trenutaka ja vise nisam imao zelju i kao da sam podbacio?
Moze li neko da mi objasni sta je moglo da se dogodi,dali sam zaista svrsio,ili podbacio?!Kondom ne koristimo,nikada! I ako nesto znaci ja sam pod PENICILOM!? :oops: :oops:
 
Nevernik u to:
Ajde imam i ja jedno pitanje?!

Veceras sam imao sex sa devojkom!Sve je bilo lepo,nismo ga vodili 2 meseca,pa posle te pauze ovo nam je drugi put!Prilkom odnosa sam osetio kao da cu da svrsim,kao da ce nesto da izadje,ali nisam i nastavili smo sex,posle nekoliko trenutaka ja vise nisam imao zelju i kao da sam podbacio?
Moze li neko da mi objasni sta je moglo da se dogodi,dali sam zaista svrsio,ili podbacio?!Kondom ne koristimo,nikada! I ako nesto znaci ja sam pod PENICILOM!? :oops: :oops:
Kondom ne koristite?
Nikada?
Mislis ta dva puta?
Nemoj bre da panicis....drugi put imao "sex" i podbacio i frka... sve je to za ljude...next time better.
 
Pazi nismo se razumeli!Sa devojokom sam u vezi 2 godine i 2 meseca(bas sutra)! Imao sam operaciju,pa nismo imali sex 2 meseca,ovo je od operacije drugi put!I za 2 godine koliko se sexamo NIKADA nismo koristili KONDOM!
Pa me strah da ne ostane trudna?!
 
oh?
stvarno se nismo razumjeli.
ja mislila jednom prije i drugi put nakon ta dva mjeseca uopste....
ne znam dal' je ostala trudna...ali i u izlucevinama prije ejakulacije ima spermatozoida....nemojte se zezati...ako necete kondom pokusajte neki drugi vid zastite....pilulu ili nesto drugo...
sad-zasad moli Boga da nije trudna...i nek' ti to bude nauk ;)
 
@nevernik
Kad odlažeš ejakulaciju može da se desi ako malo zakasniš da ne svršiš, a da ipak pođe malo spermatozoida...
...
Ako ćemo teoretski, veća je mogućnost da ne zakači, nego da zakači. Ovulacija traje samo četiri dana, dodaš još par dana moguće trudnoće... Utešiš se da su mokraćni kanali i vagina kiseli, a spermatozoidi su najosetljiviji na kiselu sredinu. Ako i sve to prođe, onda pomisliš da ni grlić materice ne prima svakakve spermatozoide, ako i to ne upali, setiš se kako si se prethodne noći naduvao i skapiraš da spermići neće ni stići do jajne ćelije... skineš kondom i voziš....:lol: Koće da se bavi statistikama...:lol:
 
Momche,

sta je tebi frka -da si "podbacio" ili da si ubacio (neki spermatozoidchic)?

sta god da je, odgovor zavisi od toga koliko imas godina ... frchno moze da bude i jedno i drugo... :p
 
Ma ovo je veoma cudna tema,nevernik dal ti znas sta hoces u stvari,neces decu a ne koristis nista od kontacepcije,i posle se molis bogu da ne zakevi,a sa druge strane sumnjas u svoju muskost jer.....
 
Uzmeš knjigu i naučiš SVE o začeću, trudnoći, menstrualnom ciklusu. Baciš je na zdravu hranu, sport, izoluješ od stresa i pratiš njen ciklus.
... Meni se prošle godine desilo da jednom prilikom nije mogao da se digne, liže ga riba, a on se ne pomera... Tad sam se uplašio najviše u životu, pomislio sam da sam postao impotentan... Ume to od stresa, hvala Bogu, nije mi se to više dešavalo...Huuu...
 
Pa ništa, ako zatrudni abortiraće i gotovo...

Ne mislim ozbiljno, naravno. Ali prosipaju se fore da je kondom lizanje sladoleda preko izloga, mirisanje ruže preko gas-maske i slično...

A ovamo super uživaš jer vadiš kad ti je najlepše i štrecaš se da li si ga izvadio na vreme, i svako malo kupujete testove za trudnoću. I sa 21 godinom rizikuješ da te život zezne umesto da ti držiš život pod kontrolom (statistika je da se 20% trudnoća desi tokom prekinutog odnosa). Plodni dani, neplodni dani, nikad se to ne zna sigurno. Ako neko uspe da izoluje devojku od stresa neka mi obavezno javi recept.

Kondom ili pilule. Ili se štrecajte i dalje al' onda nemoj da kukaš, sam si birao.
 

Back
Top