KRADETE LI ..?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.184
Mnogi strucnjaci analizama kradja u velikim soping centrima tvrde da su mahom zene te koje kradu.Naravno da se ne slazem sa tim.Kradu i muskarci. Ali..Pitam Vas:Sta ste sve ukrali i kako ste to uradili? Kradete li zato sto ste kleptoman,nemate novca ili jednostavno iz zezanja i zabave,.? Kradete li uopste ili ti jos bolje ..da li ste ikada nesto ukrali, bilo sta?? Kao dete ili kao odrasla osoba?:-D
 
Moram priznati da po ovom pitanju sam krajnje nevinasce.Nikada nisam nista ukrala.Cak nisam ni imala zelju za tim..Kako ? Ne znam ni sama..E, kradje tresanja i ostalog voca se ne racuna..Ono kada prodavaca sjate dvoje ,troje a ostali mu maznjavaju po par lubenica,i pravac, Ada Ciganlija..Da ..to sam dozivela u svom drustvu, davno.I bilo nam kao zabavno..:p

 
Kao klinac sam ukrao mustiklu na moru, a nisam pusio, nego bila neka tezga puna lepih drvenih, rucno pravljenih, pa reko da probam.
Posle sam se osecao glupo, jer ipak nisam u tom fazonu.Tad sam definitivno to i shvatio.Na srecu.
 
kučka:
E, kradje tresanja i ostalog voca se ne racuna..Ono kada prodavaca sjate dvoje ,troje a ostali mu maznjavaju po par lubenica,i pravac, Ada Ciganlija..Da ..to sam dozivela u svom drustvu, davno.I bilo nam kao zabavno..:p


hahhhahahhhhhhah, e kad sad nisam pukla od smeha.... :D
Deca iz Bg kradu sa tezgi??? Pa jeste vala, gde će onaj iz blokova da nađe baštu... :roll:
A nema ono, ti mi držiš lopovske, pa preko zida u baštu, pa napunimo džepove i begaj, kud te noge nose??? Eeee, to je bio život...trešnje i zelene kajsije i ringlovi... :D
 
E ja se švercujem u prevozu, povremeno, jel' to krađa? :)
Ali ekstra sam fina, koliko se ostali švercuju, super sam...
Krala sam ringlove, ali ti reče da se to ne računa, i to direktno sa drveta :P
Hm... Jednom sam ukrala dve krede i odnela ih kući, posle sam se osećala kao lopov :lol:
To je bilo u trećem ili četvrtom osnovne...
Ne, mislim da ništa više nisam ukrala. :I
 
Lexa:
Znatel' kad su u Grčkoj, u nekom butiku ogromnim slovima, ćirilicom, lepo pismeno, ispisali iznad kase:
MOLIMO SRBE DA NE KRADU!
Koji blam ******! :? :( Pa zar smo stvarno takvi? :evil:

Odgovor na temu :arrow: nisam nikada nista ukrala niti mi pada na pamet. Jednom sam iz vrtica ukrala medu ali to zato sto sam mislila da moze da se ponese kuci. :roll: :lol: Posle sam plakala i molila mamu da ne kaze vaspitacicama. :lol:
 
Cekam kuma:
Kao klinac sam ukrao mustiklu na moru, a nisam pusio, nego bila neka tezga puna lepih drvenih, rucno pravljenih, pa reko da probam.
Posle sam se osecao glupo, jer ipak nisam u tom fazonu.Tad sam definitivno to i shvatio.Na srecu.

hehehe nadam se da moja deca nece da kradu:D
sram te bilo kume,ko zna sta sad radis a ne prijavljujes:roll: :lol: :lol: :lol:
 
Nikad nista nisam ukrao.....ni sa tezge ni iz radnje.
Nasao sam pre par meseci ispred faksa 500 din,jednom kod buvljaka Americki dolar....i to sam,naravno uzeo.....ne znam jel se to racuna.....
 
Peskiri po hotelima se isto valjda ne racunaju....
A da.....sad se setih...kad sam ko mali sa sada pokojnom babom iso na Zlatibor i Taru.....krali smo one male hotelske sapune......al posto sam bio klinac meni to bilo ko igra.....baba razradila citav sistem...ona je bila onako,malo ekscentrik(ludak u glavu)....saceka da spremacica udje da cisti sobe...i ono sto vyce e peskirima,carsafima i SAPUNIMA ostane pred vratima i onda baba uzme ogromnu kesu i svakog jutra je malo po malo trpala s te gomile sapuna al tako da se ne primeti......odneli smo s planine te jedne godine 3 pune kese tih sapuncitja.......kad je umrla nekih 10-ak godina kasnije u jednom ormaru smo nasli jos neotvorenu od tih kesa.......dobra stara vremena......
 
ahahaha..kakva tema..e ja jesam..maznjavala sam bedzeve sa pijace..kao kupim dva, uzmem pet..jel se secate onih mali bedzeva velicine pet tadasnjih dinara?i boj dzorz i majkl dzekson:lol: :lol: :lol: pa tih dvadeset nakacim na teksas jaknu...:D

e, a zasto je zatvorena tema-kad smo bile male?:-(
 
jednom nisam htela da vratim komsiji psa koji je zalutao kod mene ... tata mi je rekao da je to kradja i vratio kucence a ja nisam sa njim razgovarala... bio je cetvrtak
posle je u nedelju otisao na najlon i kupio mi psa pa sam popustila i nisam se vise ljutila.
 
Nisam nikada i nisam ni pomislio!Ponekad uzmem tati neku sicu iz dzepa,ako se racuna,ili sto kazu vec ti sapuni,kreda i slicno!
Da jednom sa u vrticu uzeo neke kockice,ali sam ih sutradan vratio i kriosom sakrio! ;)
 
Нама је разредни у средњој школи рекао да није грех украсти књигу..и ја га послушала......више пута.....
 
Da,iz zezanja,uglavnom pijana.
Pivo(jednom dve gajbe od po 6 plasticnih flajki,a drugi put brdo flasica piva iz frizidera na Krstu,nocu,sa nekim debilnim drustvom,mada je ideja bila moja).
Na moru sam iz diskoteka i sa splavova izlazila najopustenije sa casom **** u ruci.
Jednom sam iz vec razbijenog izloga prodavnice(razbijaci su nepoznati) pokupila neke gluposti:farbe za kosu,cetke,lakove za nokte,senke i dezodoranse.
 
Hellen:
Нама је разредни у средњој школи рекао да није грех украсти књигу..и ја га послушала......више пута.....

mozda je mislio na one knjige koje niko nece.. :)
a da vidis sta kradu te knjigokradice.. sve neke od po dve tri hiljade..

ja se ne secamm... u stvari secam se.. bas sam bila mala.. ukrala sam gumicu za kosu.. i turpiju za nokte! debil.. i jednom sam ukrala neko odelce za lutku.. al me mama provalia, pa sam ga bacila kroz prozor.. bilo me sramota.. :)
 
linabg:
mozda je mislio na one knjige koje niko nece.. :)
a da vidis sta kradu te knjigokradice.. sve neke od po dve tri hiljade..

ja se ne secamm... u stvari secam se.. bas sam bila mala.. ukrala sam gumicu za kosu.. i turpiju za nokte! debil.. i jednom sam ukrala neko odelce za lutku.. al me mama provalia, pa sam ga bacila kroz prozor.. bilo me sramota.. :)
tebe je bas trebalo u aps : )
 
Gde je to bilo, Lexo...dokaži da je tako pisalo..
U Portugalu postoje saobrćajni znaci na kojima piše " Dragi turisti, unapred zahvaljujemo na vašim novčanicima i foto-aparatima. Posebno pozdravljamo Srbe. Posetite nas opet, Vaši džeparoši"
 

Back
Top