KRADETE LI ..?

He,he ..sve sami Andjelcici ... ma to kada smo bili mali .. ok ..ali sta je sada ..kada smo velika deca..krade li neko sada?..ne mora biti to samo materijalna stvar..evo..ja trenutno pokusavam da ukradem necije Srce..haha..ma ukrascu GA....:-D

thm98al.gif
 
Lexa:
Znatel' kad su u Grčkoj, u nekom butiku ogromnim slovima, ćirilicom, lepo pismeno, ispisali iznad kase:
MOLIMO SRBE DA NE KRADU!
E to sam i ja video kada sam bio na maturskoj ekskurziji u grckoj.
A sto je najveca fora moji drugovi zadnji dan BAS ZBOG TOGA navalili na kradju!
Nakrali se posteno, u citavom autobusu bilo je oko 400eura ukradene robe!
ZAMISLITE TO!
 
Par puta sam ukrala neke knjige iz biblioteke, ali to su bile neke koje je bilo nemoguce pronaci u prodaji, a ja sam toliko ceznula da ih imam , da je to naprosto bilo jace od mene, pa sam morala !
Ali kazu da je to valjda jedina kradja koja to nije!
 
eee. onda se uzme sapun...koji po mogucstvu drzite u dzepu...pa na bar kod...(po mogucstvu bez mirisa sapun...onda ste provaljeni) - onda se kao ne aktivira onaj alarm, a vi u torbu i smireno odete...

to je radio (ili jos uvek radi) moj brat - jednom sam bila saucesnik!!!! bas sam se cudno osecala tog dana - sve sam nesto bezala od njega i jedva cekala da svako ode svojim putem...

voce se ne racuna - na pijaci i tako to - dok ona zena meri pa kad joj ''pomognes'' da stavi sljive u kesu a ti turis jos po koju... i tako to

lego kocke...nisam krala - ako se to tako moze nazvati - kao ''menjali smo se'' i onda bude ono ''da, da dacu ti...i tako dok ne ode, a usput mu odvartim paznju i jadnicak zaboravi na to...posle je njegova majka bila kriva sto je usisala...
 
eh,da - podseti me za knjige - par puta iz biblioteke, neke praistorijske - nisam vracala jednu knjigu koju sam obozavala, i vremenom mi i istekla kartica, oni nikad nisu zvali ja promenila biblioteku i tako...
 
kradem ideje trenutno
pa ne mogu sve da smislim sama,zato posecujem konkurenciju,i jednom sam tako ukradenu ideju predtsavila kao svoju(obicno kazem da sam videla ili da me neko inspirisao svojim radom)
e kazem ja direktorici "mogli bismo to da uradimo tako" a ona "bravo,super inicijativa" i ja da zaustim i kazem "pa videla sam u jednoj parfimeriji" jer sam dosta iskrena ugrizem se za jezik i kazem "hvala"
ne znam zasto
pomislila sam da je vreme da pocnem da igram prljavo(mada to nije prljavo ali nije po mom standardu recimo)
 
Ja ne bih to tako posmatrala..Vec ovako: Srce ima svoga vlasnika i ja hocu da ga ukradem od njega.Znaci, bicu kradljivica srca. Primenicu meni sve znane visoko profi metode kradje.Secas se filma Zamka ..Son Koneri i Ketrin Zita Jones..Znaci , nista nije sigurno i sve se moze ukrasti, pa i jedno Srce.I to sasvim jasno spada u Kradju. :-D
 
Pazi kad sam htela da modifikujem post, da dodam da ćemo te poslati u Zamku 2 da igaraš uz čika Konerija ako postaneš profi!! Pa me mrzelo! I onda ti napišeš isto! :shock: :D

Ej, al taj što nije zauzet ni fizički ni emotivno, čeka da bude ukraden! Onda samo napred, držimo ti palčeve! :D
 
ja sam kao mala maznula sa komsinicom i jos jednom klinkom zvake iz C marketa. I secam se da mi je posle bio bedak.

A kasnije, u Francuskoj, krali smo ekipno nas nekoliko devojcica, iz radnjica neke gluposti... Ali tu mi nije bio bedak!

Ima mislim vise od 10 godina da nisam nista ukrala. Bar se ne secam :)
 
Kada sam bila klinka secam se da sam ukrala snalu iz jedne prodavnice u mom komsiluku i strasno me je grizla savest zbog toga.Mislim da sam tada imala negde oko 8-9 godina.Dosta kasnije za vreme rata sam bratu i njegovim drugovima ''pomogla''da odrade nesto.Ali inace nemam skolnosti da kradem i to mi je gadno.Mada je mene jedna ''drugarica''debelo pokrala.
 
kučka:
Mnogi strucnjaci analizama kradja u velikim soping centrima tvrde da su mahom zene te koje kradu.Naravno da se ne slazem sa tim.Kradu i muskarci. Ali..Pitam Vas:Sta ste sve ukrali i kako ste to uradili? Kradete li zato sto ste kleptoman,nemate novca ili jednostavno iz zezanja i zabave,.? Kradete li uopste ili ti jos bolje ..da li ste ikada nesto ukrali, bilo sta?? Kao dete ili kao odrasla osoba?:-D

Uh..naravno...to mi je posebno zadovoljstvo... :lol: Nije bas da mi je sve to potrebno,mogu da priustim...ali taj osecaj,kad mi skoci adrenalin...neverovatno... :lol:
Kada sam bila mala,krala sam cvece...i voce...i povrce po tudjim bastama...i :D svasta nesto . :D
 
kučka:
Moram priznati da po ovom pitanju sam krajnje nevinasce.Nikada nisam nista ukrala.Cak nisam ni imala zelju za tim..Kako ? Ne znam ni sama..E, kradje tresanja i ostalog voca se ne racuna..Ono kada prodavaca sjate dvoje ,troje a ostali mu maznjavaju po par lubenica,i pravac, Ada Ciganlija..Da ..to sam dozivela u svom drustvu, davno.I bilo nam kao zabavno..:p


E bas sam na tresnje i mislio, jer sam samo njih krao, i to sa drustvom, a kad sam porasao onda sam pokusao da kradem "zenska srca", sto znaci da sam ja jedan VELIKI, VELIKI LOPOV...
 
avesic:
joj ja nenamerno drpila peskire u konacima ,, pita me spremacica dal ih nisam slucajno spakovala ,, a ja kaem --slobodno pogledajte u kofer ,,,,, ona poverova,,, a kad sam stigla kuci ,, vadim iz kofera beli peskir na kome pise ---hotel ,,,, ybga ovo se ne racuna

Znaci ti si jedna od njih, da znas da je to ruzno, ti si KLEPTOMANKA, jer to ne ulazi u salu, to je inventar i to se redovno meni desava, stalno mi neko od gostiju mazne peskire i to mi se desava samo od nasih ljudi, jos ni jedan stranac mi nije potegao peskir, i zato idi u cosak i stidise minimum 5 minuta.
 
krenem ja u prodavnicu sa ortakom da on kupi sladoled i gledajuci njega kako vadi iz frizdera meni padne bala i normalno ja uzmem jedan (kornet od -neampojma-). stavim pod majcu i dodjem do kase. njemu naplati i pogleda u mene i izvali me. pored kolona od bar 10 ljudi i svi bleje u mene... najgore od svega je to sto je moj mozak u tom trenutku prestao da radi i da bi kupio neko vreme da razmislim ili sta vec ja pocnem da preturam po skolskoj torbi "trazeci" pare. prvi put uhvacen, uzas, neznam kako da se ponasam, dok u koloni stoji komsinica. ta 2 minuta su trajala vecno dok sam se osecao ko da sam otet sa zemlje od strane vanzemaljaca. njihove oci su mi jos uvek u secanju... ne to nije cena koju sam morao da platim zbog yabenog sladoleda! i danas izbegavam pogled one komsinice...
 

Back
Top