Dobro došli

aaa ovo je od skoro...vidim ja neobichno mi shto ima sarajevo nisam do sada vidjao...aaaa ovo je onaj jugalo s krstarice chata...znachi on lobirao...shto ti je uticajan polozhaj...chudo

e a shta znachi juggalo beavis?
 
AntunTun:
aaa ovo je od skoro...vidim ja neobichno mi shto ima sarajevo nisam do sada vidjao...aaaa ovo je onaj jugalo s krstarice chata...znachi on lobirao...shto ti je uticajan polozhaj...chudo

e a shta znachi juggalo beavis?

Da, ja sam podneo zahtev da se otvori forum za Sarajevo :)

znacenje "JUGGALO_BEAVIS", uglavnom...

JUGGALO je neko ko voli rap grupu Insane Clown Posse ( ICP ) iz Detroita u Americi
(to sam slusao malo dok sam bio klinac)

BEAVIS je lik iz crtanog filma "Beavis & Butthead"
 
znam gde je detroit...makar...

ma pito te kako si uspeo da se uchlanish pre 2god i ne napravish post...al ql je shto si u windsoru...ima li tamo neka rep grupa vredna pomena?...
 
AntunTun:
znam gde je detroit...makar...

ma pito te kako si uspeo da se uchlanish pre 2god i ne napravish post...al ql je shto si u windsoru...ima li tamo neka rep grupa vredna pomena?...


Uclanio sam se pre 2 god na forumu, ali mi nije bilo interesantno, vecinom pricam na chatu, tj pricaonici.

Ali sad mi je interesantno jer se otvorio Sarajevo forum :)

ima ovde puno rep grupa ali ne slusam rep. Vecina rep grupa ovde u okolini su iz Detroita.

Windsor je manji grad, veci od Nisa i Novog Sada, ali je odmah do Detroita, samo se predje most.

Dosta o Windsoru i Detroitu, sha se radi u Sarajevu :)
 
pa Antune, majku mu, kako ne znash ko je Juggalo???Najvetji smarach na chatu:
MOLIM VAS BEZ FLOODA< VREĐANJA< NAVIJANJA< CAPSA...

blah...i josh je admin :wink:

kad sam prvi put doshao, mislio sam da je on mashina, kao i DBase,Botko...
 
KOWYNUXX:
pa Antune, majku mu, kako ne znash ko je Juggalo???Najvetji smarach na chatu:
MOLIM VAS BEZ FLOODA< VREĐANJA< NAVIJANJA< CAPSA...

blah...i josh je admin :wink:

kad sam prvi put doshao, mislio sam da je on mashina, kao i DBase,Botko...


Pozdrav KOWYNUXX :)

ha ha ha , nisam masina, ali neki ljudi i dalje ne veruju :)

Nisam admin,cak ni blizu, jos sam local op koji nema neke funkcije, tj ne mogu nista vazno da radim sa localop

KOWYNUXX, koji nickname koristis na chatu ? taj sto koristis na forumu?
 
ne znam ja nekako chim se pojavi neko ko zhivi u detroitu a ima 4c u avataru...zamishljam nekog ko se busa majkom srbijom te kao on ovo ono ludilo neko patriota...a u sushtini deca mu netje znati 5 rechi srpskog...i nekako mi to gadno sve mislim da su takvi likovi bezveze...nishta lichno jugalo...al tako nekako imam trip...a i ljudi koji neprestano mashu zastavama i ne zasluzhuju da imaju zastave...
 
Cim je covek na avataru postavio nasa srpska obelezja odmah vam je zasmetao a pogotovu ovome smradu iznad mene. A kako se samo odmah javio Antun kada je otvoreno Sarajevo. Jos kako se zivo interesovao sta ti znaci nadimak na forumu.Od prvog dana sam vas pratio i jasno sam nao da ce neko da ga ispusi ovde , sto se jasno vidi ko je to uradio.I nastavice to da radi , mnogo to voli ...........
 
AntunTun:
ne znam ja nekako chim se pojavi neko ko zhivi u detroitu a ima 4c u avataru...zamishljam nekog ko se busa majkom srbijom te kao on ovo ono ludilo neko patriota...a u sushtini deca mu netje znati 5 rechi srpskog...i nekako mi to gadno sve mislim da su takvi likovi bezveze...nishta lichno jugalo...al tako nekako imam trip...a i ljudi koji neprestano mashu zastavama i ne zasluzhuju da imaju zastave...[/QUO

Mozda bi ti suza radosnica iz oka kanula da vidis ovda neki avatar sa sahovnicom? Ovo je ipak srpski forum gde se vecina srba skuplja i gde cetiri s rado vidjena stvar...
A i taj tvoj nik, sta on predstavlja??
 

Back
Top