Delta-Merkator

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Čuli ste, pretpostavljam, da Mišković hoće da kupi Merkator? I čuli ste da će možda zato da padne slovenačka vlada? I čuli ste da se Slovenci ne slažu sa tim i da najavljuju pogoršanje odnosa Srbije i Slovenije ako do toga dođe?
Komentari?
 
Ne znam to nisam cuo za pogorsanje odnosa,vlada se drma zbog toga sto je sad procurilo da su drzavne akcije u Markatoru prodate nekim firmama za upola cene koliko se za njih nudi na trzistu.
U Sloveniji uglavnom ne vole mnogo da posluju sa tajkunima ma odakle oni dolazili.
 
Sttvar je toliko ozbiljna da je smesno koliko ljudi ne vide sustinu sta se desava. Steta sto jedan kolega nece da postuje vise osim na Ambasadi, jer ima takve izvore i informacije da bi se ceo ovaj forum zavrteo kao cigra....
 
jomini:
Čuli ste, pretpostavljam, da Mišković hoće da kupi Merkator? I čuli ste da će možda zato da padne slovenačka vlada? I čuli ste da se Slovenci ne slažu sa tim i da najavljuju pogoršanje odnosa Srbije i Slovenije ako do toga dođe?
Komentari?

Словенци нормално (иако су у ЕУу којој наводно влада "либерални капиталиѕам")) ИСКЉУЧИВО БРАНЕ ИНТЕРЕСЕ СВОЈЕ ЗЕМЉЕ. Уопште ме неће зачудити ако ДС или ЛДП у овој нашој пропалој земљи крену да бране интересе Словеније у Србији. Грамзиви Јанези нису инсталирали само Меркатор по Србији - они су купили и следеће фирме :

1. "Севал" Севојно
2. Ливница Кикинда
3. "Јагодинска пивара"
4. "Просвета" ГДИП Пожаревац
5. "Електрошумадија" Младеновац
6. "Фитеп", Београд
7. "Воћар" Крушевац
8. "Застава ливница" Топола
9. "Застава алати" Крагујевац
10. "Термика" Зрењанин
11. "Синтелон" Бачка Паланка
12. "Тоза" фабрика коже Зрењанин
13. "Метал" Ћуприја
14. "Траншпед" Нови Сад
15. Пивара "Ефес" Панчево
16. "Звезда-Хелиос" Г.Милановац
17. Пивара "Ефес" Зајечар
18. "Градитељ" Кикинда
19. "Нопол" Бачка Паланка
20. "Типопластика" Г.Милановац

Дакле, злоупотребом околности што су на власти неодговорни људи (Лабус и компанија који воде и даље "политичку економију" уместо економску политику
у интересу Србије) Словенци раде шта хоће и просто харају по Србији а нарочито по Војводини.

У исто време НИКО ИЗ СРБИЈЕ НЕ МОЖЕ ДА КУПИ БИЛО ШТА У СЛОВЕНИЈИ ! А и сама идеја Мишковића и Бека да купе власнички пакет Меркатора ПОСТАВЉА СЕ КАО ДРЖАВНО ПИТАЊЕ БРОЈ 1.

Зато је пропагаторима и заговорницима "либералног капитализма" најбоље да се покрију ушима и да ћуте. 8-)
 
jomini:
Nemoj zezati da su sve te firme u vlasništvu Slovenaca???

Наравно да су у власништву Словенаца - то све "завршава" Лабус. Купили су их:

1. на тендеру

2. на аукцији

3. акције преко Београдске берзе...

Буди сигуран да је тако, имам и називе словеначких фирми које су постале власници(мрзи ме да куцам)... али оно што је интересантно и што заиста потврђује њихову злу намеру је чињеница да се труде ДА ЈАВНОСТ У СРБИЈИ О ТОМЕ ТАКОРЕЋИ НЕ ЗНА НИШТА ...

@ marloon

Да, ово је само "врх леденог брега"... тако да ћемо једног дана када отворимо очи и када се пробудимо само схватити (наравно касно) да смо у "туђој" кући и на "туђој" земљи...
 
Јееееееее МеркамТор је наааааааааааааш

Битно је да су јанези НЈБ како год окренеш. Ако не продају МеркамТор наши ће повуку слов. производе хе хе хе
 
Михајло:
Јееееееее МеркамТор је наааааааааааааш

Битно је да су јанези НЈБ како год окренеш. Ако не продају МеркамТор наши ће повуку слов. производе хе хе хе

Janezi su opet najebali , posto ce Srbija opet da bojkotuje njihovu robu.. :roll: :roll: :roll:
To smo vec slusali, a Janezi odose u Evropu, a Srbija .........da ne lajem :wink:

Slovenija izvozi u Srbiju CELIH 3.5% proizvodnje.....impozantna cifra, stvarno su na*ebali, ako bojkotujemo njihovu robu.... :roll:
 
Pre nego što se tema udavi u vrtlogu budalaština, ističem najvažnije delove eremitinog izlaganja, da bi još neko zainteresovan mogao da pročita a ne smori se praznim prepucavanjima:

Дакле, злоупотребом околности што су на власти неодговорни људи (Лабус и компанија који воде и даље "политичку економију" уместо економску политику
у интересу Србије) Словенци раде шта хоће и просто харају по Србији а нарочито по Војводини.

У исто време НИКО ИЗ СРБИЈЕ НЕ МОЖЕ ДА КУПИ БИЛО ШТА У СЛОВЕНИЈИ ! А и сама идеја Мишковића и Бека да купе власнички пакет Меркатора ПОСТАВЉА СЕ КАО ДРЖАВНО ПИТАЊЕ БРОЈ 1.

оно што је интересантно и што заиста потврђује њихову злу намеру је чињеница да се труде ДА ЈАВНОСТ У СРБИЈИ О ТОМЕ ТАКОРЕЋИ НЕ ЗНА НИШТА ...


Još sinoć htedoh da pokrenem temu o Merkatoru, al' ne dade mi se. Odlična tema, BTW.
 
Tresla se gora, rodio se mis !!!!

Slicna povika je bila i kad je Delta dobila lokaciju za hipermarket van Ljubljane..

Odmah se digla Srbija, da brani sirotog ,malog Miskovica, i da stane na njegovu stranu!!
Mene licno, zabole, da li ce nasi lopovi, koji su postali milijarderi, zamutiti vodu njihovim lopovima, ili ce se lopovi dogovoriti, kako da zajedno i dalje uvecavaju milijarde..

Interesantno kako , mi Srbi volimo nase sirote bogatase, vise od sebe samih.
Pa je tako Srbija plakala nad zlehudom sudbinom Karica Bogija , etyo sad, zli Slovenci ne daju Miskovicu i , zamisli Beku ( secate li se Milana Beka??), da kupe Merkator..ccccc

Ma , kakav bojkot robe, treba im zapaliti ovaj Merkator na NBG , dok ne daju nasim reprezetativcima da uzmu jos koji milon odozgo..cisto za pljuge !!!!!!!!!!

Pa Slovenci znaju odakle pare tim Tajkunima. To je odavno uredjena zemlja, koja ne dozvoljava ulaz tzv prljavog kapitala, koji dolazi da se opere ,kroz trange frange kombinacije!

Kako smo mi umetnici da necije licno bogacenje dignemo na nivo drzavnog pitanja i drzavne casti !!!!!!!!!!

Ma , bas ne mogu da spavam, ako ne kupe 25 % Merkatora.. :roll: :roll: :roll:
 
DellBoy , ne razumes...to je stvar nacionalnog ponosa.
Nece valjda nama Slovenci ulagati pare u Srbiju???
Ne damo !!!!!!!
Ne damo NIKOME da ulaze pare ovde...neka ih nose u svoje , zapadne dekadentne drzave...

P.s. Kad ce plata???? :(:(:(
 
_Milanche_:
e moj Mihajilo nikad nece biti nas nego Miskovicev i Bekov.
A sto se tice robe sve ce isto ostati bez nekog briga cija je robe nego koliko je proda
НАШЕ СРБСКО!!!!!!!!!! А Мишковић и беко могу да купе како им воља, људи способни. А за разлику од Карића беже од политике зато још и послују.
 
Михајло:
НАШЕ СРБСКО!!!!!!!!!! А Мишковић и беко могу да купе како им воља, људи способни. А за разлику од Карића беже од политике зато још и послују.
Neznam od kada se to zove "sposobnost"?! :confused:
 

Back
Top