DA LI VERUJETE U BOGA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja verujem da Bog postoji i oduvek sam...cak i kad sam izgubila osobu koju sam najvise na svetu volela,nisam ni tad prestala..jer verovanje nije samo onda kad ti se desi nesto lepo,ako verujes,veruj uvek,ne samo kad ti odgovara...ali iskreno ne pridrzavam se bas svih Bozjih zapovesti.
 
Lucky girl:
ja verujem da Bog postoji i oduvek sam...cak i kad sam izgubila osobu koju sam najvise na svetu volela,nisam ni tad prestala..jer verovanje nije samo onda kad ti se desi nesto lepo,ako verujes,veruj uvek,ne samo kad ti odgovara...ali iskreno ne pridrzavam se bas svih Bozjih zapovesti.
e super si to rekla.........i ja verujem,ali se ne pridrzhavam bash najbolje.....pogotovo ono za bliznje.... :roll: :roll: :roll:
 
dr.koki:
Ma samo pogledajte bibliju i uporedite sa naukom. Nauka je apsolutna istina(sve je dokazano), to znaci da biblija pada u vodu. Iz toga izvodimo zakljucak da: BOG NE POSTOJI.
pa ne bih se bas slozila sa tobom,jer znam razne price ljudi,koji se time bave ceo zivot...ali ok,mislim svako nek veruje u sta hoce,a ne mora ni u sta
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top