Sta da menjam na kompu?

toxi

Zainteresovan član
Poruka
379
Imam :
AMD athlon 2200( 1.8Mhz )
2 x 256 mb RAMa
Nvidia GeForce 5500
E sad,da li ce mi novih 512 mb RAMa( a mora da se izbaci jedan od 256 ) "pomoci"
oko seckanja u nekim novijim igrama(Boiling Point,npr.)
I preporucite neku! Koliko je bitna brzina RAMa?
 
Nisam bas razumeo na kakvu "brzinu" rama mislis? Nije ni bitno, uzmi Kingmax, tj. najbolje bi bilo da das ta dva modula i da zamenis za jedan od 1GB. Igra ti najverovatnije secka i zbog graficke, tako da razmisi o bar 6200Ge (mozes da je klokujes da bude kao 6600, ja sam to uradio). To ti je najjeftiniji upgrade, za nekih 100e.

E sad, ako te zanima nesto konkretnije moras da nam kazes koliko para zelis da potrosisi na upgrade i zbog cega ti treba (igre, programi....).

Pozdav od Nemanje
 
Optima Net:
Nisam bas razumeo na kakvu "brzinu" rama mislis? Nije ni bitno, uzmi Kingmax, tj. najbolje bi bilo da das ta dva modula i da zamenis za jedan od 1GB. Igra ti najverovatnije secka i zbog graficke, tako da razmisi o bar 6200Ge (mozes da je klokujes da bude kao 6600, ja sam to uradio). To ti je najjeftiniji upgrade, za nekih 100e.

E sad, ako te zanima nesto konkretnije moras da nam kazes koliko para zelis da potrosisi na upgrade i zbog cega ti treba (igre, programi....).

Pozdav od Nemanje

Mozes li malo detaljnije o tome kako 6200 ge na 6600, zahvaljujem se!
 
Izvinjavam se što kasnim sa odgovorima. Nisam se "pretplatio" na ovu temu. :D

@toxi

Toliko mogu ja da ti otkupim preko firme, ali to je malo komplikovano, tako da su ti čisto ovo cene da znaš koliko da tražiš.

Memory SD 2x256mb pc133 2x25€ polovno (isto toliko i za DDR)

@drago41

Otvorio sam temu U radne pobede! (nase klokovanje) pa tamo imaš.
 
Zvao sam neke likove preko oglasa i kazu za graficku (GForce mx 440) i 2 RAMa 35 E !!!!
Po meni je to mnogo malo. koliko "djuture" za pomenute komponente da trazim?
Dajte neki broj tel. ili ime prodavnice gde mogu da utopim,pleasy!
 
Prvo dorbo razmisli zasta ce ti ako kje za nesto ozbiljnije onda O.K. ovako bacas lovu bez veze ja imam ne znam da li da napisem koju konfiguraciju i sasvim mi je dovoljna a radim prelom obradu slika i drugo sve sto moze da fercera na kompu samo cu reci 850MHz to je dovoljno jer koliko je meni poznato danas ima i 4GHz a za to bih morao da imam pilotsku dozvolu a nije mi trenutno potrebno
 
toxi:
Zvao sam neke likove preko oglasa i kazu za graficku (GForce mx 440) i 2 RAMa 35 E !!!!
Po meni je to mnogo malo. koliko "djuture" za pomenute komponente da trazim?
Dajte neki broj tel. ili ime prodavnice gde mogu da utopim,pleasy!

Jel bi mi prodao GForce 4 za 15E ??
064 218 4801 (moze sms)

Pozdrav!
 

Back
Top