Hm?

dollyy

Zainteresovan član
Poruka
334
Zasto pojedini muskarci izmedju ruzne, i nezanimljive , ali ,uz to, "klimacice glavom" i "skakacice na svaki mig" i jedne lijepe, zanimljive djevojke koja se ne ustrucava da ima sopstveno misljenje i " ne igra kako drugi sviraju", izabrati IPAK onu prvu?
Samo mi nemojte reci da je odgovor u onom gore navedenom , jer mi stvarno nikako ne moze biti jasno da neko moze da bude toliko iskompleksiran da zeli nekog pored sebe koga nije briga za svoje misljenje, i da citav svoj zivot organizuje prema NJEMU( npr. ne izlazi ako joj ne kaze da izadje , ide kuci kad joj kaze da ide kuci i sl. ) !

Mislim , meni je receno "face to face" da je upravo tako, ali ja ne mogu da ukapiram takav nacin razmisljanja? What's point? :roll:
 
Al zar ne zeli svaki NORMALAN muskarac da pored sebe ima lijepu, zanimljivu djevojku na kojoj ce svi da mu zavide ? ( doduse, tu se javlja onaj "problemcic" : da li ce je i zadrzati?! - vjerovatno je tu problem! )
 
Хмммм...тимски играчи су на цени, солера имаш на кило...

поприлично је танка та линија измешђу самосвесне и својеглаве особе....тако да ту треба тражити разлог...уосталом најбоље да питаш тог ко ти је рекао лицем у лице...колико људи толико ћуди...
 
Pa nekako , to bi bilo kao da pricam sa zidom , i to mi je rekao u jednom isprovociranom naletu iskrenosti! Kao, ja sam suvise komplikovana i stalno mislim o njemu da je glup , i da sam ja the best u svemu, sto uopste nije tacno , samo sto ja nisam lazno skromna, i uopste nemam potrebu da se hvalim kad i drugi to govore ! Mislim, niko nije savrsen, ali def. iza nekih svojih kvalitete stojim i tačka!
Ma ne , def. ne kapiram pojedince !
 
dollyy:
Zasto pojedini muskarci izmedju ruzne, i nezanimljive , ali ,uz to, "klimacice glavom" i "skakacice na svaki mig" i jedne lijepe, zanimljive djevojke koja se ne ustrucava da ima sopstveno misljenje i " ne igra kako drugi sviraju", izabrati IPAK onu prvu?
Samo mi nemojte reci da je odgovor u onom gore navedenom , jer mi stvarno nikako ne moze biti jasno da neko moze da bude toliko iskompleksiran da zeli nekog pored sebe koga nije briga za svoje misljenje, i da citav svoj zivot organizuje prema NJEMU( npr. ne izlazi ako joj ne kaze da izadje , ide kuci kad joj kaze da ide kuci i sl. ) !

Mislim , meni je receno "face to face" da je upravo tako, ali ja ne mogu da ukapiram takav nacin razmisljanja? What's point? :roll:
Iako sam vec matora koka sto kazu prosla sve i svasta jos nemam odgovor na to pitanje...ja sam gradska cura obrazovana modernih shvatanja oblacenja sminkanja i u trendu sam za sve sto se desava, cista i uredna vodim pristojan zivot i hobi mi je citanje knjiga, toga mi nikad nije dosta...On se jedno vreme divio tome padao u trans kad god mu posaljem sms ili pricam sa njim jer je kazu ponosan sto sam ja takva izabrala bas njega i kad sam se prepustila toj ljubavi pazi molim te otkrijem da me vara sa nekom seljancicom iz neke nedodjije koja je tipicna udavaca sto zeli da se dobro uda da ima kucu i da mu radja decu... Ona ti ga lepo tako sredi da on sada seni kao kuce, i ne moze da mrdne nigde cak ni u seosko kafance...Ispade pametnija od mene...valjda...Briga njega sto sam ga volela iskreno i sto sam htela da zajedno idemo ka uspehu...mislila sam da vazi ona parola da iza svakog uspesnog stoji zena...u stvari to je tacno...on pored nje i dalje tapka u mestu a tvrdim odgovorno da bi mu pored mene bilo bolje u svakom pogledu...ali on je izabrao nju i ruznu i malecnu i totalno operisanu od mode koja sedi sa trbuhom do zuba u njegovoj trospratnici i pise rodbini...Udala sam se vala kako sam htela...da vidite samo kakvu visecu kujnu imam a reko da ce da mi kupi masinu za sudove...On za to vreme trci kod lokalnih radodajki da osvezi secanje na dobar sex...eto to vam je kad jedan covek uzme zivot u svoje ruke...ima takvih primera vise al ko bi znao sta im je...
 
Eh da , i ona je otprilike taj neki tip udavace, mada ja to donekle i razumijem: takve kao sto je ona moraju tako, jer sama cinjenica o tome kakve su ne pruza im dovoljno mogucnosti za izbor, pa su non - stop u stavu "pecanja"!
 
Pa postavila sam nesto slicno vec! A koja su tvoja razmisljanja? Ja sam bas raspolozena da cujem svacije misljenje, samo ako moze bez nekih vulgarnih komentara!
 
Da odgovorim na temu... Ponekad postoji značajna razlika kako mi vidimo sebe, a kako nas vide oni oko nas. Pogotovo oni koji nas ne poznaju... Da bi našla odgovor na pitanje koje te muči, morala bi prvo da spoznaš sebe... Da otkriješ kakav utisak ostavljaš. Da li je tvoja samosvesnost u stvari prepotentnosti? Ko će ga znati... Ti bi mogla na to pitanje najbolje odgovoriti, samo malo da se potrudiš.
 
To su tripovi nekoga ko je ruzan i nezanimljiv a uz to i dovoljno komunikativan da svaku vezu u kojoj nema svadje posmatra kao "tlacenje" zene...
 
znate ono kad se devojka iz grada udala za momka sa sela...
i sad mama kao zabrinuta, ceka da vidi kako ce se mlada 'pokazati'... prvo se jutro probudi i vidi sve sredjeno, cisto... misli mama da je to sigurno zato sto ova hoce da se pokaze, nece tako dugo... drugo jutro ponovo sve cisto, dorucak skuvan... trece jutro opet... cudi se mama ali opet pita sina kakva mu je zena. kaze sin sve super, samo sto snasa nece da spava sa njim... kaze mu mama da ce pokusati da sredi to i ode da prica sa njom. kad je rekla o cemu se radi, snajka ce na to: mama, pa meni je k***a preko glave! ja bi bre malo da budem domacica...
 
dollyy:
Zasto pojedini muskarci izmedju ruzne, i nezanimljive , ali ,uz to, "klimacice glavom" i "skakacice na svaki mig" i jedne lijepe, zanimljive djevojke koja se ne ustrucava da ima sopstveno misljenje i " ne igra kako drugi sviraju", izabrati IPAK onu prvu?
Samo mi nemojte reci da je odgovor u onom gore navedenom , jer mi stvarno nikako ne moze biti jasno da neko moze da bude toliko iskompleksiran da zeli nekog pored sebe koga nije briga za svoje misljenje, i da citav svoj zivot organizuje prema NJEMU( npr. ne izlazi ako joj ne kaze da izadje , ide kuci kad joj kaze da ide kuci i sl. ) !

Mislim , meni je receno "face to face" da je upravo tako, ali ja ne mogu da ukapiram takav nacin razmisljanja? What's point? :roll:
Ah ima toga koliko hoces...smatram i ja sebe inteligentnom i sigurnom u sebe...dobrog izgleda i sto kazu sirokih shvatanja pa doziveh da mi on kaze: Da si neka glupaca lako bi ja sa tobom...zato cu da ozenim ovcu jer ja jedino tako mogu da budem glavni...Ovca je opisana ú nekim mojim ranijim izlaganjima gde su se skoro svi nesto uzbunili protiv mene a meni isto tako tada povredjenoj nije bilo jasno kako je nekom bolje da zivi tako prosecno umesto da uz uspesnu zenu i sam ide ka uspehu...da uvek ima sta da poprica sa njom da uvek moze da se posavetuje sa njom...Ovca mog voljenog je takodje trudna i prica kako je pobegla od bede u kojoj je bila i presrecna je sto joj je kupio mobilni...samo jos kad bi znala kako se rukuje sa njim...Ne ponizavam nikog ali ne znam da li bi mi lakse bilo da me je snasla kakva zenska uspesna u svakom pogledu ili mi je bas bezveze sto me pocenio sa nekom iz sela "Phickovac"
 
dollyy:
Pa nekako , to bi bilo kao da pricam sa zidom , i to mi je rekao u jednom isprovociranom naletu iskrenosti! Kao, ja sam suvise komplikovana i stalno mislim o njemu da je glup , i da sam ja the best u svemu, sto uopste nije tacno , samo sto ja nisam lazno skromna, i uopste nemam potrebu da se hvalim kad i drugi to govore ! Mislim, niko nije savrsen, ali def. iza nekih svojih kvalitete stojim i tačka!
Ma ne , def. ne kapiram pojedince !


sudeci po tvom pisanju, reklo bi se da si vrlo mlada osoba...nemam bas puno vremena, no ukratko....

Ono sto bi trebalo da znas, kako vidim ni ove 'stare koke" ne znaju, tacnije nece da shvate ili ne mogu da prihvate da je priroda muskarceva da zeli da dominira, da bude dominantan...znas vec ono lovac, hranitelj i tako to...fizicki jaci...analogno tome hteo bi i da intelektualno dominira nad zenom...
E, problem je sada, sto svi nisu toliko sposobni, (citaj muzevni) da dominiraju na suptilani nacin...
Zakljucak; znaci savet svakoj devojci, zeni...dopusti im da se osete dominantnim (to je posve prirodno, ma sta vam govorile, sve te savremene knjige o psiholoskoj samopomoci koje se prodaju kao alva po nasim knjizarama)
E sada tu dolazi ono najvaznije, najjace oruzje koje zena poseduje...PRILAGODLJIVOST...znaci, obuzdati EGO ...
Da ne mudrujem previse, jednu knjigu da ti preporucim...Blago cara Radovana od Jovana Ducica....99% muskaraca i dalje na taj nacin razmislja o zenama...


btw.menjaj bre to sto pre...
 
Ha, ha, ha! E ovaj fazon je extra!
Mada, ona nije bas takav tip ( mislim , mozda bi i bila, ali priroda nije bila bas darezljiva prema njoj! )
I razmisljala sam o tome da mozda ja ne precjenjujem sebe, ali drugi ljudi me svakodnevno uvjeravaju u suprotno ( da sam zanimljiva, slatka, ljubazna, uvijek nasmijana, pozitivna - posao mi je takav da dosta kontaktiram sa drugim ( uglavnom mladim ) ljudima! )
I uopste to nije pitanje svadje! Ona je dobra u malim kolicinama , cisto mozda da ponekad iz nekog prilicno cutljivog sagovornika izvuces nesto sto mu je na umu,ali ko normalan zeli vezu u kojoj ce samo da se svadja! Ja sam govorila o razmijeni misljenja, a to je ipak nesto drugacije od svadje!
 
JULSKI:
sudeci po tvom pisanju, reklo bi se da si vrlo mlada osoba...nemam bas puno vremena, no ukratko....

Ono sto bi trebalo da znas, kako vidim ni ove 'stare koke" ne znaju, tacnije nece da shvate ili ne mogu da prihvate da je priroda muskarceva da zeli da dominira, da bude dominantan...znas vec ono lovac, hranitelj i tako to...fizicki jaci...analogno tome hteo bi i da intelektualno dominira nad zenom...
E, problem je sada, sto svi nisu toliko sposobni, (citaj muzevni) da dominiraju na suptilani nacin...
Zakljucak; znaci savet svakoj devojci, zeni...dopusti im da se osete dominantnim (to je posve prirodno, ma sta vam govorile, sve te savremene knjige o psiholoskoj samopomoci koje se prodaju kao alva po nasim knjizarama)
E sada tu dolazi ono najvaznije, najjace oruzje koje zena poseduje...PRILAGODLJIVOST...znaci, obuzdati EGO ...
Da ne mudrujem previse, jednu knjigu da ti preporucim...Blago cara Radovana od Jovana Ducica....99% muskaraca i dalje na taj nacin razmislja o zenama... Julski odlicno ti to rece...il da se menjamo ili da nam te sto su se rodile takve ponizne i poslusne pouzimaju sve nase muskarcine...Jos sam optimista da nisu bas svi takvi...Pa ne znam bre al ne mogu sebe da zamislim u ludilu da glumim neku jadnicu to mi je tako folirantski...Pa bilo je i onih kojima se moja dominacija dopadala e...al ni meni onda ne bese sve potaman...uh tesko mnogo tesko kako god okrenes... asta cemo bice kako mora biti..
 
E da! "Blago cara Radovana" ! Citala sam je prilicno davno , al se sjecam da je zvucalo tako da sam pomislila : "Hvala Bogu , pa se danas tako ne razmislja!" - ali izgleda da sam naletila na fosila koji je prezivio evolucije!
Al zar dvoje ljudi ne mogu da budu ravnopravni,mislim da prave kompromise ukoliko se ne slazu u stavovima; zasto bi moralo jedno da bude uvijek to koje popusta?
Pogotovo ne da to budem ja , ako znam da sam u pravu ! Ma nema sanse!
Al naci cu ja vec neku srodnu dusu, samo me ovaj "problemcic" trenutno zaokuplja!
 
dollyy:
E da! "Blago cara Radovana" ! Citala sam je prilicno davno , al se sjecam da je zvucalo tako da sam pomislila : "Hvala Bogu , pa se danas tako ne razmislja!" - ali izgleda da sam naletila na fosila koji je prezivio evolucije!
Al zar dvoje ljudi ne mogu da budu ravnopravni,mislim da prave kompromise ukoliko se ne slazu u stavovima; zasto bi moralo jedno da bude uvijek to koje popusta?
Pogotovo ne da to budem ja , ako znam da sam u pravu ! Ma nema sanse!
Al naci cu ja vec neku srodnu dusu, samo me ovaj "problemcic" trenutno zaokuplja!

sad mi je jasno...
 
JULSKI:
sudeci po tvom pisanju, reklo bi se da si vrlo mlada osoba...nemam bas puno vremena, no ukratko....

Ono sto bi trebalo da znas, kako vidim ni ove 'stare koke" ne znaju, tacnije nece da shvate ili ne mogu da prihvate da je priroda muskarceva da zeli da dominira, da bude dominantan...znas vec ono lovac, hranitelj i tako to...fizicki jaci...analogno tome hteo bi i da intelektualno dominira nad zenom...
E, problem je sada, sto svi nisu toliko sposobni, (citaj muzevni) da dominiraju na suptilani nacin...
Zakljucak; znaci savet svakoj devojci, zeni...dopusti im da se osete dominantnim (to je posve prirodno, ma sta vam govorile, sve te savremene knjige o psiholoskoj samopomoci koje se prodaju kao alva po nasim knjizarama)
E sada tu dolazi ono najvaznije, najjace oruzje koje zena poseduje...PRILAGODLJIVOST...znaci, obuzdati EGO ...
Da ne mudrujem previse, jednu knjigu da ti preporucim...Blago cara Radovana od Jovana Ducica....99% muskaraca i dalje na taj nacin razmislja o zenama...


btw.menjaj bre to sto pre...

HAHAHAHAH E BRAVO JULSKI ...citala sam tu knjigu odlicna je!!!! :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top