Pa sta ako varaju!!!

Luna ns

Početnik
Poruka
18
8) Pa sta!Mozes misliti,budi ti riba,pa varaj i ti.Ne znam kakva je to polemika oko varanja.Sta je varanje?Cista glupost.Nije se rodila osoba koja je "verna".Bitno je da se dobro slazete u krevetu,a sada mozda si losa u krevetu pa te brine da on nesto nenauci od druge!!!!Budi iskrena prema sebi!
 
Mama 73:
8) Pa sta!Mozes misliti,budi ti riba,pa varaj i ti.Ne znam kakva je to polemika oko varanja.Sta je varanje?Cista glupost.Nije se rodila osoba koja je "verna".Bitno je da se dobro slazete u krevetu,a sada mozda si losa u krevetu pa te brine da on nesto nenauci od druge!!!!Budi iskrena prema sebi!

e i meni ovo zvuci OK !!!!!
 
nije istina da je potrebno biti samo u krevetu dobar,na protiv to ne zadrzava muskarca za duze vreme........budi sigurna da moras imati mnogo vece kvalitete a tehnike u krevetu ce svako savladati pre ili kasnije!!!!!!!!!
 
Mama 73:
8) Pa sta!Mozes misliti,budi ti riba,pa varaj i ti.Ne znam kakva je to polemika oko varanja.Sta je varanje?Cista glupost.Nije se rodila osoba koja je "verna".Bitno je da se dobro slazete u krevetu,a sada mozda si losa u krevetu pa te brine da on nesto nenauci od druge!!!!Budi iskrena prema sebi!


Ovo je skroz OK. Sa svojim deckom se super slazem i odlicno funkcionisemo ali varam ga sto da ne. Sigurno i on to radi. Svima nam je potrebno da osetimo da smo pozeljni privlacni ostalima.
 
Mama 73:
8) Pa sta!Mozes misliti,budi ti riba,pa varaj i ti.Ne znam kakva je to polemika oko varanja.Sta je varanje?Cista glupost.Nije se rodila osoba koja je "verna".Bitno je da se dobro slazete u krevetu,a sada mozda si losa u krevetu pa te brine da on nesto nenauci od druge!!!!Budi iskrena prema sebi!
E, gde ste nasli ovu bezobraznu :?: :lol:

Svaka cast :wink:
 
Alf:
Mama 73:
8) Pa sta!Mozes misliti,budi ti riba,pa varaj i ti.Ne znam kakva je to polemika oko varanja.Sta je varanje?Cista glupost.Nije se rodila osoba koja je "verna".Bitno je da se dobro slazete u krevetu,a sada mozda si losa u krevetu pa te brine da on nesto nenauci od druge!!!!Budi iskrena prema sebi!


Ovo je skroz OK. Sa svojim deckom se super slazem i odlicno funkcionisemo ali varam ga sto da ne. Sigurno i on to radi. Svima nam je potrebno da osetimo da smo pozeljni privlacni ostalima.


a sto ti je potrebno da budes pozeljna ostalima?

kakav ego trip :twisted:
 
SVAKA CAST BABA SAVETA!OVDE IZGLEDA NIKO NIJE OSETIO PRAVO ZNACENJE RECI-VOLETI.KAD TO DRAGA MAMA 73 DOZIVIS,JAVI SE PA DA VIDIMO DA LI TI JE I TAD POTREBAN NEKO SA STRANE ILI SI TI JEDNOSTAVNO TAKAV TIP......E TU ONDA NEMA POMOCI!
 
Besmisleno je pricati o stvarima koje ljudi ne razumeju. Slazem se da nismo svi isti i da su nam potrebe razlicite, ali kada budete zeleli sve da delite sa jednom osobom i kad nista od toga ne budete zeleli da delite sa nekim drugim - znacete da o cemu govorim. Naravno, ukoliko sebi to dozvolite.
 
Mama 73:
8) Pa sta!Mozes misliti,budi ti riba,pa varaj i ti.Ne znam kakva je to polemika oko varanja.Sta je varanje?Cista glupost.Nije se rodila osoba koja je "verna".Bitno je da se dobro slazete u krevetu,a sada mozda si losa u krevetu pa te brine da on nesto nenauci od druge!!!!Budi iskrena prema sebi!

Joj Boze, o cemu ti to pises? Ocigledno nisi upoznata sa vrednostima prave ljubavi, niti si je dozivela... A verovatno nisi ni moralna osoba kada razmisljas o prevarama tako opusteno... Strasno! Zasto mislis da ne postoje verne osobe? Zasto moras da budes sa vise njih u isto vreme, ako si sasvim zadovoljna osobom koja je kraj tebe!? Ne razumem ovu tvoju konstataciju, a zasigurno nisam RIBA!!!
 
Alf:
Mama 73:
8) Pa sta!Mozes misliti,budi ti riba,pa varaj i ti.Ne znam kakva je to polemika oko varanja.Sta je varanje?Cista glupost.Nije se rodila osoba koja je "verna".Bitno je da se dobro slazete u krevetu,a sada mozda si losa u krevetu pa te brine da on nesto nenauci od druge!!!!Budi iskrena prema sebi!


Ovo je skroz OK. Sa svojim deckom se super slazem i odlicno funkcionisemo ali varam ga sto da ne. Sigurno i on to radi. Svima nam je potrebno da osetimo da smo pozeljni privlacni ostalima.

Pa zar treba da se k... sa strane da bi se osecala pozeljno i privlacno????

Tuzno...
 
Da mi je neko rekoa kako ce toliko devojaka podrzati neverstvo - ne bih verovala. Stvarno sam zapanjena i moram reci ono sto sam verovala da nikad necu izgovoriti: "To u moje vreme nije bilo tako!" :wink:
 
Ni ja ne mogu da verujem! Na dugacko i na siroko devojke pljuju neverne mladice a vidi sta tu pisu i koliko podrzavaju neverstvo. Ne mogu da se nacudim!
Pa vi siroti ljudi ni ne znate sta je ljubav. Vama je samo eto tako reci dobro sa tim vasim partnerom, ali neku duboku povezanost ne osecate, jer da osecate to, onda biste znali ceniti neciju vernost. Ne bi vam padalo na pamet da varate i da to podrzavate. Neko rece, kad budete zeleli sve da deite samo sa tom jednom osobom i ni sa kim vise, sve ce vam biti jasno.
Ne mogu da verujem da tliki broj nije nikad spoznao ljubav. Tuzno i jadno...
 
anakin:
Alf:
Mama 73:
8) Pa sta!Mozes misliti,budi ti riba,pa varaj i ti.Ne znam kakva je to polemika oko varanja.Sta je varanje?Cista glupost.Nije se rodila osoba koja je "verna".Bitno je da se dobro slazete u krevetu,a sada mozda si losa u krevetu pa te brine da on nesto nenauci od druge!!!!Budi iskrena prema sebi!


Ovo je skroz OK. Sa svojim deckom se super slazem i odlicno funkcionisemo ali varam ga sto da ne. Sigurno i on to radi. Svima nam je potrebno da osetimo da smo pozeljni privlacni ostalima.


a sto ti je potrebno da budes pozeljna ostalima?

kakav ego trip :twisted:



Rekla sam svima nam je potrebno da osetimo da smo pozeljni privlacni ostalima. Ja do sada nisam srela muskarca koji je veran sto ne znaci da ih nema. Mozda i ja necu varati kad naletim na vernog.
 
Alf:
Rekla sam svima nam je potrebno da osetimo da smo pozeljni privlacni ostalima. Ja do sada nisam srela muskarca koji je veran sto ne znaci da ih nema. Mozda i ja necu varati kad naletim na vernog.

Nisi srela muskarca koji nije veran????? Svaka tebi cast, u kakvom drustvu se ti kreces!!!??? Ja sam upoznala i verne i neverne, ali vernih je u mom okruzenju mnogo vise... i ponosim se time sto imam prave ljude pored sebe!!!

Zelim ti vise srece u buducem zivotu, ali razmisli zasto do sada nisi srela vernog muskarca? Mozda zato sto si ti neverna, pa ne mozes da prihvatis da u toj vezi budes samo ti 'gresna'... Ovako ti je lakse, zar ne?

Pozdrav...
 
Da slazem se sa svima vama koji govorite o potpunoj ispunjenosti i totalnom zadovoljstvu sa svojim partnerom. Ali svaka veza i svaki brak, ma koliko vi savrseno funkcionisali, upada u krizu vremenom, i to je neminovno :!: Naravno da emocije ne slabe, one ostaju iste, samo dolazi do prezasicenja ( setite se filma 'Nekoliko lekcija o ljubavi' ). E sada, sve zavisi kako se ko snadje. Ona samo kaze da ako vas partner ipak odluci da pruzi sebi malo vise lufta ne treba da padate u trans nego da i vi malo iskulirate.
Na kraju krajeva vas partner se ipak vraca u vas krevet i nastavljate sa svojom harmonijom tamo gde sste stali. Ako tako shvatite i prebrodite krizni period to vas samo moze jos vise vezati i ocvrsnuti. I svi su zadovoljni :P

Uh...valjda ste me razumeli...
 

Back
Top