Kaziprst i "organ"

Zecica_86:
Sto se oblika tice nemam pojma, ali duzina se moze premeriti pomocu sake. Kolika je duzina od pocetka sake (od zgloba), pa do vrhova prstiju tolika bi trebala da je duzina penisa.
Ma, sve je to "tu negde", otprilike, sa 1-2 cm u + ili -, tako da nema svrhe govoriti o tome.
Puka slucajnost.
Svaka slicnost sa stvarnim ljudima ili dogadjajima je slucajna.
 
Zecica_86:
Sto se oblika tice nemam pojma, ali duzina se moze premeriti pomocu sake. Kolika je duzina od pocetka sake (od zgloba), pa do vrhova prstiju tolika bi trebala da je duzina penisa.


... al' si ti normalna, ako bi se tako merilo ja onda mora da sam crnac (čitaj> pozamašno obdaren)... AAA ja sam crnac... čekaj to je ovaj što dahće na prozor... AAA prozor !!!

...ma ne ozbiljno to nebi trebalo da je tačno (članak-vrhovi prstiju), a ono za dijagonalu u mom slučaju odgovara...


Ha-Ha ! (Nelsonova replika/The Simpsons)
 
LedStorm:
AAA Ti si baterija lol

ta fora sa sakom nije tacna, jer zaista reci mi kolika je onda ruka najobdarenijem muskarcu na svetu


...misliš King Kong-u, uuu... paaa ne znam ne sam ga vid'o uživo (King Kong-a)...
... i koja ti je ova "fensi" odvala... " to si baterija"... ahahahhahah kakav si ti cipelarnik ! :)


Ha-Ha ! (Nelsonova replika/The Simpsons)
 

Back
Top