Incest

Boy__

Početnik
Poruka
2
Sve je u naslovu.
Ali bollje malo opsirnije da opisem.
Vec neko vreme to isto pitanje postavljam na chatu i neki mi daj odgovore a neki ne.


Imam jednu strinu ( otprilike 30 god ) koja zivi blizu mene a sama je po ceo dan pa bih joj prisao ali neznam kako. Pa ako moze neko da mi da neki savet i tako to.

Pa ako je neko vec probao moga bi da me posavetuje.
 
Boy__:
Sve je u naslovu.
Ali bollje malo opsirnije da opisem.
Vec neko vreme to isto pitanje postavljam na chatu i neki mi daj odgovore a neki ne.


Imam jednu strinu ( otprilike 30 god ) koja zivi blizu mene a sama je po ceo dan pa bih joj prisao ali neznam kako. Pa ako moze neko da mi da neki savet i tako to.

Pa ako je neko vec probao moga bi da me posavetuje.


Najbolje bi bilo da potražiš savet od strica.
 
Hahah me udri samo ako mozes!!! :D:D:D

A ako hoces savet:

S obzirom na to da je starija, nece ona cekati da se ti mnogo predomisljas, ako hoce da se kresne sa tobom, znaces to, budi uveren.
 
Ako se ti osećaš kao da je incesti i tako te više pali, onda neko ostane da je incest....zabranjeno voće.....

Pitaj strinu , "strina, praviš li dobrih kolača?
A na otkud ti to...
Pa baš bih se osladio kod tebe.....
 
Boy__:
Sve je u naslovu.
Ali bollje malo opsirnije da opisem.
Vec neko vreme to isto pitanje postavljam na chatu i neki mi daj odgovore a neki ne.


Imam jednu strinu ( otprilike 30 god ) koja zivi blizu mene a sama je po ceo dan pa bih joj prisao ali neznam kako. Pa ako moze neko da mi da neki savet i tako to.

Pa ako je neko vec probao moga bi da me posavetuje.
Mars u pićku materinu kaze otac sinu,puno selo devojaka a ti yebes strinu:-D
 
izvedi je u bioskop i kreni neshto kao...samo ne pominji familiju il tako neshto...smisli neq smooth zhvaq znash ono jao ko bi reko da imash 78god...jao kako ti je mekana kozha...ma ne nemam devojq smaraju me i nishta ne znaju o zhivotu...
ma...
 
Sreco, zar pored ovoliko devojaka ti bi da budes sa strinom?
Zar ona toliko dobro izgleda da te privlaci vise od devojaka???
Ako vec zelis neku stariju, ne mora bas da to bude tvoja strina....
Meni je sve to malo bolesno...
Toliko ljudi oko nas, da muvas koga god pozelis.
 

Back
Top