BRUKA I SRAMOTA

vlada_susa

Primećen član
Poruka
737
Evo postavljam ovo pod utiskom poraza Liona, koji je bio 89 minuta bolji, razbio one mamlaze, i na kraju NEZASLUZENO ispao...pa ima li pravde ili je fudbal stvarno dosao do toga da pobedjuju ekipe koje igraju kuci kao kukavice, ekipe koje igraju defanzivan fudbal...
Ja sad mogu samo da placem...
 
68Charger440:
Gospodine, gledaju se golovi, ne ko je imao vise loptu u posedu i ko je sutnuo vise puta.

3:1, sledeca je Barcelona.

A ko je bio bolji, igrao ofanzivnije, lepse...STA BI REKAO SAD DA SI NAVIJAC JUVENTUSA NA PRIMER?

Ja licno navijam u Evropi za Romu i Everton, ali ono sto mrzim je ruzan fudbal...
 
Lyon je na pocetku imao boljih prilika ,pre svega jer je milanova odbrana bila zbunjena,posle su se povukli,i Milan je napadao ,pa Milan je imao bar 70% loptu u nogama,ako me ne bude mrzelo stavicu posle statistiku pa da vidis sve...dali su gol srecno,ali su opet zasluzili prolaz,u najmanju ruku koliko i lyon.a sta cemo sa prvom utakmicom u kojoj ih je Milan razbio a nisu imali srece da daju gol?
 
68Charger440:
Da ti jos jednom ponovim u slucaju da nisi shvatio ono sto sam hteo reci

gledaju se golovi


Navijas za Milan jel tako? E ako je tako kako si reagovao kad je Juve dao smrdljiv gol Werderu...ja sam isto kao sada...jer je ciganski...e a sad im je dosla jaca ekipa i razbila ih...tako ce i Milan proci protiv Barse...kao prosle godine kada su NEZASLUZENO prosli PSV pa ih je sve sustiglo i vratilo im se protiv LIVERPULA, zar ne?
 
vlada_susa:
Navijas za Milan jel tako? E ako je tako kako si reagovao kad je Juve dao smrdljiv gol Werderu...ja sam isto kao sada...jer je ciganski...e a sad im je dosla jaca ekipa i razbila ih...tako ce i Milan proci protiv Barse...kao prosle godine kada su NEZASLUZENO prosli PSV pa ih je sve sustiglo i vratilo im se protiv LIVERPULA, zar ne?

Navijam za AC Milan, Juventus me ne interesuje i njegovi rezultati. Mogu se nervirati zbog toga, ali reci sigurno necu "Verder je vise napadao, zasluzio je da prodje. Juventus se branio i zato nije zasluzio da prodje.

I ono sto nam je uzeto protiv Liverpoola sada nam se vraca. Pada i Barcelona i onda finale sa Arsenalom.
 
Tacno mi je muka od Juventusa i Milana! Jedina utakmica gde sam navijao za Milan je kada je napunio Juve :D Ne mogu da se setim tekme gde nisu prosli u poslednjem minutu. Inzagi je definitivno prodao dusu djavolu u zamenu za golove u zadnjem minutu i dobru kintu.
Zao mi je Liona pre svega zbog dobrog fudbala koji bi gledali u sledecem duelu sa Barsom.
Najbolje je biti Spanac ili Italijan... sreca te kojim god sportom da se bavis. Tvoje je samo da budas solidan player heheh
Sto se tice Milana, jedva cekam da ih neko naduje najstrasnije.
 
Da pa ta dva tima stvarno mrzim, pa koji je to fudbal, pa jel neko video Gatuza, pa njega treba u ZABELU a ne na teren, pa njega da pita covek cemu sluzi odgovor bi bio.... "DA LOMIM NOGE, LOMIM NOGE I LOMIM NOGE..."
 

Back
Top