Hocu nesto vise...

SeekAndDestroy

Početnik
Poruka
34
Ljudi, sta da radim.

Sa jednom devojkom sam u vezi oko 5 meseci,
strashno sam zaljubljen, ali ona meni nista ne
dozvoljava. Ne daje mi ni za grudi da je uhvatim. Uopste!
A mislim da nije problem to da ona nije zaljubljena
ili tako nesto...
A i ne bih da raskidam zbog toga.

Help!!!
 
SeekAndDestroy:
Ljudi, sta da radim.

Sa jednom devojkom sam u vezi oko 5 meseci,
strashno sam zaljubljen, ali ona meni nista ne
dozvoljava. Ne daje mi ni za grudi da je uhvatim. Uopste!
A mislim da nije problem to da ona nije zaljubljena
ili tako nesto...
A i ne bih da raskidam zbog toga.

Help!!!

e, burazeru, pa to se ne pita.....to se yebe.Naravno da se brani jer "nije ona od onih koje se odma davaju".Ako ti cekas da ti ona daa pismenu , regularnu dozvolu sa potpisom, ona moze izgubiti strpljenje i otici kod onog koji "radi" bezpravno, bez dozvole.
 
SeekAndDestroy:
Ma nisam rekao da ne pokusava, ali uvek mi sklanja ruke. Ja ponekad navaljujem,
ali i to ima granice. A ako prestanem da navaljujem, onda ce ona da se navikne na to.
A da ona mene napadne, tesko....


dobro, dacu ti savet:Moras toliko da je "izvatas" da se sva istopi od vlage pa ces ti onda morati od nje da se branis.
 
Ma daj, nece se navici, pa i ona ima hormone! Onako ljubis se njom, i taman kad je za ocekivati da ces da krenes da je pipkas, a ti reci, jao dogovorio sam se sa drugom da svi idemo u kafic, bla, bla ili jao sto sam gledao dobar film sad cu da ti ispricam, tako nesto.

Naravno uvek mozes da probas da razgovaras sa njom, mislim 18 nije malo, a mozda je imala neku traumu, ne znam.
 
samanta, ti vise spadas u muska razmisljanja........sta onda , koji "matrak" znaci ovo "ona nije spreeemna tralala"
reci mu lepo da i ti mislis da treba da je napne hehe salim se naravno. samo si mi bas fina nesto.
treba da je iskuliras i da se pravis da ti uopste ne treba da je pipkas i to...valjda ce da se opasulji pre nego sto odes kod druge..
 
Samantha, tu enigmu trebamo sto hitnije resiti.Pa u tebe je zaljubljeno min. 50% muske populacije sa foruma.....Oces da napravimo kolektivni HARAKIRI ...a?U ime tvojih obozavatelja pod hitno da nam dostavis materijalni dokaz onog sto imas medju nogama.(A za onog "muskarca"sto cuci u tebi ne marim.....ima mesta za obojicu)
Dakle , FOTOS!!!!
 
frozen1982.:
Mala,ja odgovaram na temu.
aaa sorry, missunderstanding
a090.gif
 
SeekAndDestroy:
Ljudi, sta da radim.

Sa jednom devojkom sam u vezi oko 5 meseci,
strashno sam zaljubljen, ali ona meni nista ne
dozvoljava. Ne daje mi ni za grudi da je uhvatim. Uopste!
A mislim da nije problem to da ona nije zaljubljena
ili tako nesto...
A i ne bih da raskidam zbog toga.

Help!!!


A joj brate ubij se!

Ili nadji drugu, da vidis kada ta druga da da je uhvatis za sisu, kako ces da zaboravis ovu prvu, a zaljubis se u drugu!!!!!
 
PLESsitnihDEMONA:
Nemoj vise da pustas Seek and Destroy...kad krenes da je vatas. :lol:


Hahah ti si kralj! :lol:

Ali mozda mu jhe riba metalka. Metalke su izuzetno glupe i teske da daju picu. Ne racunam one koje se kresu sa svima.

Brate ovo je najozbiljniji savet...

Imas 22 godine i riba ti ne da da je uhvatis za siisu????

Pa sta i ako ti da? Znak koliko ce vremena proci dok ti da je kresnes? A vi ste 5 meseci zajedno, i ona to jos nije dala sisu? Pa nece ti dati picu jos godinu dana. A onda nece hteti da ti pusi, jer ona nije takva, a onda nece hteti od nazad, jer to rade samo kur.ve, i tako dalje da ne nabrajam..... A dok se sve to desi moza te i ostavi, i onda naidje neki baja koji ce da je uhvati i za sisu i za pic.ku, a njemu nece reci ne i to posle nedelju dana!!!

Da li si svestan toga???

Sto pre je ostvaio i to upravo bas zbog toga i to joj kazi. Pa nemoj da si naivan, bre nju treba da bude blam sto ces je ostaviti jer ti ne daa, a ne tebe jer trazis!!!!


Ja sam bre moji prvu devojku hteo da ostavim zato sto nije htela da se yebe vise od 1 nedeljno!!!! A bio sam isto zaljubljen.


Ne mogu da verujem kako ljudi trace svoj zivot..........
 

Back
Top