Kako bi ste vi vodili Srpsku drzavu i ekonomiju kad bi ste bili premijer?

Petar_FPN:
@eremita
nechu da ulazim u raspravu,ali si samo zlonamerno interpretorao inache,normalne podatke..
pa sta ce raditi kancelarija za pridruzaivanje eu,ako ne prikupljanje informacija,pozitivno uticanje na javno mnjenje,najsira edukacija?cilj im je da sto vishe ljudi bude upoznato sa procesima u eu i nasim odnosima i koristima od toga..znachi,transparentnost..

Пре него што наставиш да подмећеш објасни ШТА ЈЕ У МОМ ПОСТУ БИЛО ЗЛОНАМЕРНО. И наравно да ни ја са Тобом нећу у расправу јер си за мене "прочитана књига". 8-)
 
Andreavk:
@eremita ima li sanse da ti "obuceni" dodju na krstaricu...dosadilo mi da se "zabavljam" sa ovim avlijanerima :)

Наравно да у свакој рупи у Србији имају своје "кружоке" и пропагаторе које на разне начине плаћају, подстрекавају и инсталирају да буду мегафони пропалих покушаја да се замаскира прави циљ и намера тзв."еуропеизације". Организују разноразне "конкурсе" на којима учествују само одабрани, е да би били носиоци њихових "награда". На скоро сваком факултету држе "курсеве" и инструирају групице које ће небулозама и лажима покушати да придобију необавештене и навине. Али, шта ћеш, Андреавк, криза је велика, људи се сналазе на разне начине. 8-) Ако, боље да причају небулозе, него да краду. :razz:
 

Back
Top