KAKO ZAMISLJATE BUDUCNOST?

buducnos' zamisljam na sledeci nacin:
cetvoro dece, zena u kuhinji zvoca i ponavlja po stoti put da joj je udaja za mene bila najveca greska u zivotu! ja se nerviram sto deca besne dok gledam ligu sampiona, jedem skembice i pijem pivo... cerke se sminkaju vec u 4 razredu osnovne a sinovi ne ulaze u kucu po ceo dan... vidjam ih samo ujutru, dok ih budim za skolu posto ne zelim da po drugi put izgube godinu... dolaze mi prijatelji, dokazani alkoholicari i pricaju kako su sinoc ispod plavog mosta nasli odlicne devojke i kako sam se zezn'o sto nisam is'o sa njima nego ostao kuci da obradjujem bastu... komsinice dolaze kod zene i znam sve traceve i sta su sve spremale cele prosle nedelje za dorucak, rucak i veceru... jedna od njih mi namiguje stalno i koristim prvu priliku cim ostanemo sami... nesrecna je zato sto je muz ne razume pa se ja nas'o tu da izgladim stvari... sta jos? hm... pa to je to... da... sta lepse covek moze da pozeli??!! :-D
 
batka_mija:
buducnos' zamisljam na sledeci nacin:
cetvoro dece, zena u kuhinji zvoca i ponavlja po stoti put da joj je udaja za mene bila najveca greska u zivotu! ja se nerviram sto deca besne dok gledam ligu sampiona, jedem skembice i pijem pivo... cerke se sminkaju vec u 4 razredu osnovne a sinovi ne ulaze u kucu po ceo dan... vidjam ih samo ujutru, dok ih budim za skolu posto ne zelim da po drugi put izgube godinu... dolaze mi prijatelji, dokazani alkoholicari i pricaju kako su sinoc ispod plavog mosta nasli odlicne devojke i kako sam se zezn'o sto nisam is'o sa njima nego ostao kuci da obradjujem bastu... komsinice dolaze kod zene i znam sve traceve i sta su sve spremale cele prosle nedelje za dorucak, rucak i veceru... jedna od njih mi namiguje stalno i koristim prvu priliku cim ostanemo sami... nesrecna je zato sto je muz ne razume pa se ja nas'o tu da izgladim stvari... sta jos? hm... pa to je to... da... sta lepse covek moze da pozeli??!! :-D


Tebi će život biti avantura.
 
jer avantura je avantura...
i da tako stoje stvari
uzimaj ili ostavi...

buducnos' zamisljam na sledeci nacin:
zena, prelepa i srecna pored mene... deca idu u dobru skolu i skroz su super djaci... sa lepsom polovinom putujemo stalno i iznenadjujem je sitnim poklonima, saljemo SMS kao i na pocetku veze i stalno joj pricam da je volim, zato sto je stvarno tako... samo sam njen... nijedna druga ne moze ni da joj pridje, zato sto je ona sve sto sam u zivotu trazio i zato sto mi je najbitnije da je ona srecna, jer jedino tako mogu i ja da budem srecan...kuca sa super dvoristem, vikendica na planini gde cesto idemo zimi, sedimo pored kamina, pijemo vino i gledamo, kroz stakleni zid, zagrljeni kako pada sneg... ona ima firmu koja radi super i skroz je nezavisna, izlazi sa svojim drugaricama u provod... ja idem sa svojim prijateljima na fudbal, na pice i onda se nadjemo negde u gradu, popijemo jedno pice sami i krenemo polako u toplo porodicno gnezdo...

dosadna je ova tema...
 
pa, ja sam skromna....i zelim samo da buden naj zenska sa naj frajerom i naj djecom i naj kucom i naj autom i 4 odmora godisnje i tamo naj kuce i naj pomocnicu i naj posao i naj drugaricu i naj ljubavnika i naj ne znam vise....
ostalo su nijanse
 

Back
Top