Trac rublika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

topmodelsica

Elita
Poruka
19.277
Ovo nije prvoaprilska sala.Ovo je istina, ovo hocu samo ja da se eksponiram.I druge cu da eksponiram, malo. Nista strasno, nece boleti. Radnja se odigrava u agenciji Estrada u Beogradu.Sedim ja lepo u kancelariji i trazim menadzeru pevacicu, da ne bih ja pevala obecala sam mu da cu mu naci pevacicu, visoku i lepu kao sta sam ja, okrecemo brojeve telefona, u tom trenutku ulazi vlasnika agencije i Ivan Gavrilovic, to je onaj koji je pevao "Dvesta na sat" i "Dosao sam da te zenim", menadzer me upoznaje kaze ovo je Ivan Gavrilovic, ovo je Vesna, rukujemo se i upoznajemo se, odmah je rekao ovom mom menadzeru da sam ja ekstra, i odmah je poceo nesto da me zapitkuje.Vlasnik je izasao a Ivan je ostao.Odmah sam ga provalila, mnogo se PRAVIO VAZAN,u jednom trenutku pitao me "mogu li da te poljubim", onda je moj menadzer poceo otvoreno da se buni, tek tad je mene zainteresovala cela ta situacija sa Ivanom, ja kazem "moze drugarski u obraz", i pridjem mu,a on se zaleteo da me poljubi u usta, ja mu brzo okrenem obraz i poljubio me. Onda ja kazem "sad je tebe" i poljubim i ja njega u obraz i kazem "to je bilo drugarski".Kasnije, zato sto je padala kisa a ja nisam bas bila obucena za kisu, ja uopste nisam mislila da me neko vozi, samo sam spontano rekla "ja treba da idem a napolju pada kisaaaa" a on je rekao "sad cu i ja,idemo zajedno", a ja sam rekla "jesi li ti sa kolima?" on kaze "jesam,odvozicu te".......Tako smo postali drugovi Ivan Gavrilovic i ja.
 
topmodelsica:
Ovo nije prvoaprilska sala.Ovo je istina, ovo hocu samo ja da se eksponiram.I druge cu da eksponiram, malo. Nista strasno, nece boleti. Radnja se odigrava u agenciji Estrada u Beogradu.Sedim ja lepo u kancelariji i trazim menadzeru pevacicu, da ne bih ja pevala obecala sam mu da cu mu naci pevacicu, visoku i lepu kao sta sam ja, okrecemo brojeve telefona, u tom trenutku ulazi vlasnika agencije i Ivan Gavrilovic, to je onaj koji je pevao "Dvesta na sat" i "Dosao sam da te zenim", menadzer me upoznaje kaze ovo je Ivan Gavrilovic, ovo je Vesna, rukujemo se i upoznajemo se, odmah je rekao ovom mom menadzeru da sam ja ekstra, i odmah je poceo nesto da me zapitkuje.Vlasnik je izasao a Ivan je ostao.Odmah sam ga provalila, mnogo se PRAVIO VAZAN,u jednom trenutku pitao me "mogu li da te poljubim", onda je moj menadzer poceo otvoreno da se buni, tek tad je mene zainteresovala cela ta situacija sa Ivanom, ja kazem "moze drugarski u obraz", i pridjem mu,a on se zaleteo da me poljubi u usta, ja mu brzo okrenem obraz i poljubio me. Onda ja kazem "sad je tebe" i poljubim i ja njega u obraz i kazem "to je bilo drugarski".Kasnije, zato sto je padala kisa a ja nisam bas bila obucena za kisu, ja uopste nisam mislila da me neko vozi, samo sam spontano rekla "ja treba da idem a napolju pada kisaaaa" a on je rekao "sad cu i ja,idemo zajedno", a ja sam rekla "jesi li ti sa kolima?" on kaze "jesam,odvozicu te".......Tako smo postali drugovi Ivan Gavrilovic i ja.
a jel si ti pisala i ovo štoj sam vido ne nekom drugom forumu.stil je sličan samo pitam

"Jednom sam bila kod drugarice i videla sam na chat-u(msn) jednog jako lepog momka ali ja sam uzela od pogresnog krisom i kad sam otisla kuci ja sam mu se javila,on nije bio taj i izgledao je odvratno na foti,onda sam rekla ajde da se nadjemo u 20 sati tu i tu.On je dosao malo pre mene i nje i cekao je na nas,moja drugarica i ja smo u tramvaju tako se tresle od uzbudjenja,a neznamo zasto jer smo se i pre tako stastajale sa momcima,kad smo dole na to mesto ja sam ga nazvala i pitala gde je on je reko da je stigao i moja drugarica je videla jednog momka preko puta kako prica na tel,onda smo presle a ja sam videla blizu njega jednog momka koji nije bio bas lep a ona mi je rekla eno ga laro,javile smo mu se prvo mi se on svideo i ja sam ga samo gledala a i ona isto jer je on bio momak mojih i njenih snova.Onda posto je padala kisa meni se stikla zaglavila u neku rupicu,,na svu srecu sam uspela da je neprimecenjo izvadim,(kad se to desi znaci da ce se nesto lepo desit)onda je on reko da ce mu doci neki drug ali u taj kafic koji idemo.U tramvaju kad smo isli preka kaficu ja sam ga samo gledala a i ona isto.Stigle smo u kafic on je otisao po druga da ga saceka na brzinu a ona i ja smo ostale tamo,on je dosao sa njim.Cim sam uvidila tog momka znala sam da ce bit moj ili nicij.Onda posle caskanja smo otisli kod mene i tu me je taj prvi momak pitao gde je wc,moja drugarica se uplasila da ga je nezavedem ali nisam bila takva vec sam mu samo pokazala put sa vrata.Onda kad smo krenuli on i ona su se smuvali a ja i ovaj drugi smo trebali ali ja sam ucinila gresku sto sam se napila i sve pokvarila jer je on bio fudbaler i nije hteo da pijem i pusim i da se drogiram...ali sta cu, barem znam da je bila sve to sudbina da uzmem pogresnu adresu i da se nadjemo sa tim momkom da bi se moja drugarica i on smuvali,bili su u dugoj vezi ali je pukla...a sad su ostali samo naj bolji prijatelji.A taj drugi momak i ja se ponekad cujemo malo se i sad muvamo(iz sale) ali ga vise nevolim kao momka,ostao mi je samo dobar drug.Dali se vama nesto tako desilo i ispricajte ako nije sta mislite o ovome?

ovo sto sam stavila za drogu,nije da se ja drogiram samo sam rekla sta on nije voleo.A jamo pijem ponekad kad mi dodje i pusim cigare uvek "
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top