Kako zamisljate sebe za 10 godina?

To je pitanje koje cesto postavljam sebe i apsolutno nemam pojma...
I ranije sam pominjao da imam 3p od malena da sam predodredjen za velike stvari, ali ne bih se uzdao ja u te 3powe!
Opcije su:
-Pisac
-Politicar
-Tezak socijalni slucaj

Za sad zivim pa kud me zivot ponese... (pogresno, znam! :( )
Voleo bih da se ozenim tako tu negde oko 26-30 godine, mozda koje dete, why not...
 
25 godina..uh uh... pa ovako...zamisljam se na Kubi kao pjevachica...ona nakindjurena.. a da u tajnosti radim za Fidela.udata za nekog sexy mulata i bez djece.

ako bih se kojim sluchajem zatekla ovdje,i dalje bih studirala srpski i knjizevnost ili isla muzichku akademiju.jos uvijek neudata. voljela bih se udati oko 30, a umrijeti oko 50!
 
sofffy:
25 godina..uh uh... pa ovako...zamisljam se na Kubi kao pjevachica...ona nakindjurena.. a da u tajnosti radim za Fidela.udata za nekog sexy mulata i bez djece.

ako bih se kojim sluchajem zatekla ovdje,i dalje bih studirala srpski i knjizevnost ili isla muzichku akademiju.jos uvijek neudata. voljela bih se udati oko 30, a umrijeti oko 50!
I ja bih se takodje voljela udati oko 30 i voljela bih da u buducnosti imam 1 dijete(kcerku)...
 
za 10 godina ili cu biti u americi, ili cu biti ovde uspesan novinar(ako bog da) ili neki solo pevac...tako nesto.
posto cu tada imati 28 god. ocekujem barem jednog sina do tad, a kasnije jos jednog....cerkicu ostavljam za kasnije.a mozda i ne.nemam pojma. obicno ne ispadne onako kako mislimo. osim ako to mnogo zelimo.
 
pa mislim da cu za deset godina postati zrelija,da cu putovati,zabavljati se,naci lep posao(prof. srpskog,medjunarodni pravni,...)da cu se onda konachno ''skrasiti'' udati se za choveka koji me voli kao i ja njega i imati jedno dete(za drugo tek kasnije)
:)
ovo su samo moje zelje koje bih volela da realizujem :D
 
Don_Vito:
Pa bicu verovatno Novinar ili programer verovatno uspesan imacu bar troje dece. Veliku kucu na moru,jedrenjak i veoma lepu zenu.
je l to neki predlog ili odgovor na moj post iznad?
a200.gif
c008.gif
 
za deset godina zamisljam sebe kako sam zavrsila fakultet, kako me je decko zaprosio, i kako sam nasla stan i super posao. a fakultet? pa ili nesto sa matematikom ili hemijom...
hocu da varam ovu drzavu ne placavsi gsp kartice... i da saljem anonimna pisma gospodinu predsedniku. i ako ih spali gadjacu mu prozor sa igrackama mog malog tada deteta. (preferiram da gadjam sa automobilcicima). ili umesto njegovih/njenih automobila usrecicu osobu koja prodaje takve igracke u gradu i onda mu gadjati prozore - cim nadjem prozor to jest (naravno to sve u slucaju ciste deskriminacije)

a usput cu da uzivam sa svojim muzem, i imala sam neki cudan san da cu imati blizance :shock:
 
Za 10 godina? Tada cu imati 27...(heh, onih fatalnih)...ko zna i hocu li biti ziva...blaah.
Ma ja ne volim da planiram bilo shta ni mjesec dana unaprijed (osim ako bash moram), iz istog razloga...Ne opterecujem se ja mnogo tim...sve mi je to nekako bzvz... Jim je lijepo rek'o:
People fear death even more than pain. It's strange that they fear death. Life hurts a lot more than death. At the point of death, the pain is over. Yeah, I guess it is a friend.
 

Back
Top