Moderator

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.932
Ja mislim da ovako vise ne ide.
Jedan ovakav podforum, potencijalno posle politike najzaguljeniji zbog direktnog sukoba navijaca da bude bez moda je nedopustivo.
Vec smo pisali o tome ranije, cak kao imali i neki interni izbor medjutim nista od toga. Mod je neophodan da brise uvredljiva pisma, prepucavanja, psovke i slicno.
Ja sam da krenemo u nesto konkretniju akciju. Ovako da samo sedimo i cutimo ne ide.
Sta kazete da napravimo neku koordiniranu akciju spamovanja ostalih podforuma sa jedinstvenim zahtevom da nam se dodeli mod po nasem ili njihovom izboru svejedno.
 
sasvim se slazem - moderator nam treba pod hitno....
ako ne ni zbog ceg drugog onda zbog novonastalih 1000 tema koje nemaju veze s mozgom ili su duplikati .... a sto se tice vrijedjanja i psovki - i tu ce biti posla
 
Mogli bi smo da na dnu poruke(kao neki potpis, ima da se namesti u profilu) uvek ostavimo:
"Zahtevamo moderatora na podforumu Fudbal" ili nešto slično.



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zahtevamo moderatora na podforumu Fudbal
 
Treba moderator i te kako.
Ovoliko tema koje ničemu ne služe samo smetaju i teraju ljude.
O uvredama neću ni da govorim jer sam i sam morao da vređam odgovarajući na uvrede jer naravno moderatora nema pa da to sankcioniše.
 
potpisi su na zalost ukinuti jos pre par meseci.
alex ideja ti je dobra ali na zalost posto je potpis onemogucen tesko ce biti izvodljivo.
mozda za pocetak ne bi bilo lose da onda izbombardujemo admina ovog foruma?
Znaci da ovde osmislimo pismo i da svako od nas svaki dan mu posalje isto pismo.
Kad mu bude jedno desetak dana stizalo identicno pismo od nas dvadesetak to je vec 200 pisama :lol:
Sta mislite o tome za pocetak?
Nesto konkretno mora da se uradi jer osoblje krstarice boli ona stvar za forum. Citao sam zalbe mod-ova na nekim drugim podforumima da cak ni njima admini ne odgovaraju.
Ako ih vec ne zanima nek dozvole nama da se izmedju sebe izdogovaramo, uzmemo po jednog umerenog zvezdasa, partizanovca i jednog treceg i ta 3 moda bi drzala stvar u svojim rukama kad vec krstaricu ne zanima ovaj forum (osim za zgrtanje para)
 
dobro covece zar moras da se zezas i na ovoj ozbiljnoj temi.
Pokusavamo da napravimo neki red ovde a ti zezas.

Pametan covek zna gde je mesto zezanju a gde nije
 
Pa ako nema potpisa, lako je staviti crtice na dnu poruke i napisati



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZAHTEVAMO MODERATORA NA PODFORUMU FUDBAL!!!!!
 

Back
Top